maciejoo facepalm [tm] (z wątku o koncercie)

Gain on Shit

maciejoo facepalm [tm] (z wątku o koncercie)

Postprzez maciejoo » 20 gru 2009, o 23:13

michalw877 napisał(a):Yankiel , Popcorn i Ślimak zadbali oto żeby było mimo wszystko ok:) Byl czad koncert inny niz wszystkie.. Mysle ze beda sie chcieli odegrać jak odpoczną i dadzą znowu na wiosne koncert w Graffiti:)

lora napisał(a):Również martwię się o Titusa, kurcze fcet zadbaj o siebie, szkoda takiego fajnego i zdolnego człowieka, i naprawde wielki szacunek, mimo wszystko było wspaniale, mam nadzieje, że szybko będzie kolejny koncercik w Lublinie, życze duuużo zdrowia.

badzio napisał(a):koncert że BRAK SŁÓW - totalna masakra w pozytywnym tych słów znaczeniu rzecz jasna mam nadzieję że Titi szybko wróci do formy. Wrażenia... Jestem zachwycony, to tej pory odczuwam jeszcze skutki wczorajszych lotów z prawej kolumny ;P poza Proud Mary usłyszałem wszystko co chciałem, Jankiel genialnie poprowadził koncert no i brawa dla technicznego, który później złapał za bas. Mimo braku Titusa w końcowej fazie koncert nie stracił na jakości, utrzymał się poziom, oczywiście brakowało Jego poczucia humoru i nie banalnych tekstów. Nie można nie wspomnieć o Ślimaku na wokalu, po prostu świetne .

joggy23 napisał(a):Ma ktoś może jakieś zdjęcia/filmy z tego koncertu?
Jak ktoś ma to niech się podzieli: joggy23@gmail.com

Kwadratto napisał(a):Koncert megakurva wypas!! Miazga!! Rewelka!! Bardzo mi szkoda Titiego ale dzisiaj kupiłem jego płyte na pocieche Titus Tommy Gunn...miażdży!!!! Do tej setlisty co kolega podał wczesniej dodaje jeszcze WHIPLASH Mety...no kurva...rewela!! Najbardziej podobało mi się Poplin Twist, Life Hurt More Than Death,Acidofila i 24 radical questions. Brava vielkie dla technicznego!!Mega gościu !! Titus wracaj do nas zdróv!!

p.s ostatni raz byłem trzeźwy na koncercie :/

mera666 napisał(a):To fakt, support był straszny, myślałam, że nigdy nie skończą.
A koncert, totalna miazga, oczywiście szkoda Titiego, miejmy nadzieję, że wszystko będzie w porządku, ale mimo to i tak była totalna jazda : D
Mam zdj. robione telefonem, ale są trochę kiepskiej jakości : /

Revisor napisał(a):Jezeli moglbym prosic o zdjecia takze to bylbym wdzieczny tede01@wp.pl a co do koncertu jak dla mnie super. Nie kazdy zespol potrafilby zagrac w ten sposob bez wokalisty a chlopaki robili naprawde swietna robote we 3 super! pozdrawiam Titi 3maj sie!

Nie powinienem pisać w tym temacie Nic, gdyz nie byłem na tym koncercie...Ale! Wszystkie zacytowane przeze mnie osoby są na forum od dzisiaj lub od wczoraj, lub od paru dni..Zauważyłem jedną smutną niestety prawidłowość w waszych wypowiedziach...Ja wiem, że nikt nie jest idealny (w tym ja oczywisci też), że koncert był zajebisty, że Titus źle sie poczuł i Jankiel godnie go zastąpił, ale czy to naprawde jest tak trudne, w swoich pierwszych postach napisać skromne "Witam", "Dzień dobry", "Dobry wieczór" lub "Witajcie" siema, elo itd. itp. ? Jedyny z nowych Jacho3 zachował sie kulturalnie i napisał bardzo mile - przynajmniej przeze mnie - przyjęte "Witam wszystkich"... Ja nie wiem gdzie w tym kraju kultura zabłądziła, ale to sie prosi o pomstę do Boga....Wiem, że wg wielu jestem "Maciejoo, ten który lubi pisać dużo i niekoniecznie mądrze i nie ma dystansu do siebie i jest bezczelny i cyniczny" no ale jak widze takie przejawy braku kultury to normalnie kora mózgowa sie prostuje..

Serdecznie przepraszam za offtop. Dziękuję za uwagę oraz życzę Miłego Wieczoru ;) 8) Teraz jak ktoś ma ochote może mnie słownie zniszczyć :mrgreen: :D
Ostatnio edytowano 20 gru 2009, o 23:16 przez maciejoo, łącznie edytowano 1 raz
"...born in shackles - that's his view
he wants to go out and cure
throw the chans off, start his game
monster surgeon is his name..."
maciejoo

Re: 18.12.2009 - Lublin - Graffiti

Postprzez Bjeń » 20 gru 2009, o 23:15

Drogi Maciejooo...

Obrazek
Bjeń

Postprzez maciejoo » 20 gru 2009, o 23:17

.... tak właśnie myślałem.. :roll: czemu mnie to nie dziwi?? :| bjeniu jak chcesz możesz wyłączyć internet..nikt ci nie broni ;)
"...born in shackles - that's his view
he wants to go out and cure
throw the chans off, start his game
monster surgeon is his name..."
maciejoo

Postprzez Crawley » 20 gru 2009, o 23:20

Maciejoo, nie wkurwiaj mnie nawet, bo większego kretynizmu to jeszcze chyba kurwa na tym forum nie napisałeś...

Wysłałeś mi pocztówkę z wakacji? Gdzie Twoja kultura, dobry zwyczaj nakazuje wysyłać je...

Jeszcze jeden taki wybryk z offtopem, a pogadamy inaczej. Za godzinę te posty przepadną w niebycie.
Zrobię to zmyślnie i dokładnie, choć niekoniecznie szybko
Crawley

Postprzez blonson » 21 gru 2009, o 00:03

przypominam że to jest wątek koncertu w Lublinie,
pogadajcie sobie na PW/tlen/gg
blonson

Re: maciejoo facepalm [tm] (z wątku o koncercie)

Postprzez Crawley » 21 gru 2009, o 00:30

Maciejoo dostał bana, wydzielone posty zostają ku przestrodze.
Zrobię to zmyślnie i dokładnie, choć niekoniecznie szybko
Crawley

Powrót do Archiwum