Luźny offtop

More life..

Re: Luźny offtop

Postprzez Galloway » 20 mar 2017, o 02:21

Trzy strony na temat Bobby'ego już pykły, więc chyba nie ma aż takiej ciszy. Plus relacje z koncertów, gdzie też się sporo o Bobbym pisze. I weź pod uwagę to, że teraz udziela się tu raptem troje użyszkodników na krzyż, a nie sześcioro na krzyż, jak za Jankiela ;)
Obrazek Obrazek
...and therefore three cheers for Nantucket!
Galloway

Postprzez Batman » 20 mar 2017, o 09:07

Bo Acicds na fali wznoszącej popularności po prostu popełnili medialne samobójstwo. Dlatego tu tak świeci pustkami. Mimo wszystko trochu szkoda.
No nic. Czekam na info kiedy Bobby zacznie ryczeć :twisted: Bo koncertów w okolicy brak :evil:
Biedronka -> cukier + drożdże -> fermentacja -> destylacja -> spożywanie -> kac -> klin :)

Każdy wie jak jest
30%
kto tak zapierdala?
Batman

Postprzez Olo » 20 mar 2017, o 09:26

To nie wina Acidów, tylko ich fanówy i ogólnej tendencji odwrotu od for internetowych.
Gadałem z jednym znajomkiem pośród weekendu i na forum Behemoth podobno podobnie wygląda.
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez Cayenne » 20 mar 2017, o 10:36

Batman napisał(a):Bo Acicds na fali wznoszącej popularności po prostu popełnili medialne samobójstwo

A co konkretnie kolega przez to rozumie?
Cayenne

Postprzez Batman » 21 mar 2017, o 10:58

To jak Acids się prezentował podczas VOS a dzisiaj. A falę wznoszącą miał przy Fishdicku drugim. I wcale nie trzeba było zrobić wsi dla gimbazy ale nie dać o sobie zapomnieć. Wszystko potrzebuje promocji i to nie tylko wtedy kiedy ma wydarzyć się coś ważnego (premiera albumu) bo wielu może przeoczyć, tak jak na przykład ja przeoczyłem obecną roszadę w zespole.
Ja słucham Acids od 19 lat i mnie to nie robi jeśli zespół odezwie się raz na pół roku ale dziś świat wygląda inaczej niż w 1998 roku. Dziś nie wystarczy wejść do sklepu z kasetami i narobić w zbroję, ponieważ rzucili nową kasetę. Dziś większość ludzi żyje w internecie. I tu należy się promować. No chyba, że zespół nie chce promocji lub uważają, że to co robią to wystarczy.
Biedronka -> cukier + drożdże -> fermentacja -> destylacja -> spożywanie -> kac -> klin :)

Każdy wie jak jest
30%
kto tak zapierdala?
Batman

Postprzez Abhorrent » 21 mar 2017, o 22:13

Tak trochę z dupy offtop, ale szkoda, że Acids nie mają w ofercie koszulek bez rękawów, takich, jakie lubi Titus (na przykład). Pamiętam, że Tyta nosił kiedyś koszulkę Acids bez rękawów z wzorem It's Time to Ride, ale sam sobie te rękawki urwał :D Ja go rozumiem,to najwygodniejsza koszulka na lato. Frontman takie nosi -> najwyższy czas, żeby to zawitało do Acid Shopu.
Abhorrent

Postprzez Olo » 21 mar 2017, o 23:21

Po chuj?
Zawsze można rękawki obciąć (albo urwać). A nie trzeba się pierdolić z dwoma rodzajami asortymentu.
;)
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez Abhorrent » 21 mar 2017, o 23:58

Kupić koszulkę żeby ją obrzezać z rękawków? Przecież to nie jest taki sam krój. Poza tym to chyba nie jest takie pierdolenie się, że nie warto się po ten piniądz schylić.
Abhorrent

Postprzez Olo » 22 mar 2017, o 09:37

Tego że obrzyny można dostać osobno, to byłem świadomy.
Ale że to jest krój różny od zwykłego T-shirta to już nie.
Niemniej jednak obstaję przy tym, że to w przypadku Acid Drinkers to produkt ekonomicznie nieopłacalny jest.
Olo

Postprzez Abhorrent » 22 mar 2017, o 09:58

Ja się na tym biznesie nie znam. Tak mi się tylko wydawało, że taki zwykły t-shirt to jakieś ok 15 zł. Z logo Acids 39 zł. Z logo Metalliki 129. Nie wiem ile Kwasożłopy muszą tego sprzedać, żeby się opylało ale jedna sztuka by poszła, a drugą by Titus wziął :mrgreen:
Abhorrent

Postprzez Cayenne » 19 kwi 2017, o 16:27

No wiec, tego. Śniło mi się, ze się wybierałam na koncert Acidow. W Warszawie. Z kol. Andzią. Która nosiła bluzę z kapturem. Ale zgubiłyśmy się w metrze.

O.o
Cayenne

Postprzez Andzia » 19 kwi 2017, o 19:13

Hehe, zapraszam w czerwcu, ale metrem to tam nie pojedziemy, bo na Bemowo jeszcze nie dojeżdża :lol:
Andzia

Postprzez Cayenne » 19 kwi 2017, o 22:00

A dziękuje, w czerwcu nie da rady, ale some other time czemu nie, chetnie :)

A jak mi się będziesz następnym razem śnić to weź ściągnij ten kaptur zebym wiedziała, kogo szukać :D
Cayenne

Postprzez Andzia » 19 kwi 2017, o 22:56

Dobrze psze pani ;)
Andzia

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park