Luźny offtop

More life..

Re: Luźny offtop

Postprzez Galloway » 20 mar 2017, o 02:21

Trzy strony na temat Bobby'ego już pykły, więc chyba nie ma aż takiej ciszy. Plus relacje z koncertów, gdzie też się sporo o Bobbym pisze. I weź pod uwagę to, że teraz udziela się tu raptem troje użyszkodników na krzyż, a nie sześcioro na krzyż, jak za Jankiela ;)
Obrazek Obrazek
...and therefore three cheers for Nantucket!
Galloway

Postprzez Batman » 20 mar 2017, o 09:07

Bo Acicds na fali wznoszącej popularności po prostu popełnili medialne samobójstwo. Dlatego tu tak świeci pustkami. Mimo wszystko trochu szkoda.
No nic. Czekam na info kiedy Bobby zacznie ryczeć :twisted: Bo koncertów w okolicy brak :evil:
Biedronka -> cukier + drożdże -> fermentacja -> destylacja -> spożywanie -> kac -> klin :)

Każdy wie jak jest
30%
kto tak zapierdala?
Batman

Postprzez Olo » 20 mar 2017, o 09:26

To nie wina Acidów, tylko ich fanówy i ogólnej tendencji odwrotu od for internetowych.
Gadałem z jednym znajomkiem pośród weekendu i na forum Behemoth podobno podobnie wygląda.
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez Cayenne » 20 mar 2017, o 10:36

Batman napisał(a):Bo Acicds na fali wznoszącej popularności po prostu popełnili medialne samobójstwo

A co konkretnie kolega przez to rozumie?
Cayenne

Postprzez Batman » 21 mar 2017, o 10:58

To jak Acids się prezentował podczas VOS a dzisiaj. A falę wznoszącą miał przy Fishdicku drugim. I wcale nie trzeba było zrobić wsi dla gimbazy ale nie dać o sobie zapomnieć. Wszystko potrzebuje promocji i to nie tylko wtedy kiedy ma wydarzyć się coś ważnego (premiera albumu) bo wielu może przeoczyć, tak jak na przykład ja przeoczyłem obecną roszadę w zespole.
Ja słucham Acids od 19 lat i mnie to nie robi jeśli zespół odezwie się raz na pół roku ale dziś świat wygląda inaczej niż w 1998 roku. Dziś nie wystarczy wejść do sklepu z kasetami i narobić w zbroję, ponieważ rzucili nową kasetę. Dziś większość ludzi żyje w internecie. I tu należy się promować. No chyba, że zespół nie chce promocji lub uważają, że to co robią to wystarczy.
Biedronka -> cukier + drożdże -> fermentacja -> destylacja -> spożywanie -> kac -> klin :)

Każdy wie jak jest
30%
kto tak zapierdala?
Batman

Postprzez Abhorrent » 21 mar 2017, o 22:13

Tak trochę z dupy offtop, ale szkoda, że Acids nie mają w ofercie koszulek bez rękawów, takich, jakie lubi Titus (na przykład). Pamiętam, że Tyta nosił kiedyś koszulkę Acids bez rękawów z wzorem It's Time to Ride, ale sam sobie te rękawki urwał :D Ja go rozumiem,to najwygodniejsza koszulka na lato. Frontman takie nosi -> najwyższy czas, żeby to zawitało do Acid Shopu.
Abhorrent

Postprzez Olo » 21 mar 2017, o 23:21

Po chuj?
Zawsze można rękawki obciąć (albo urwać). A nie trzeba się pierdolić z dwoma rodzajami asortymentu.
;)
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez Abhorrent » 21 mar 2017, o 23:58

Kupić koszulkę żeby ją obrzezać z rękawków? Przecież to nie jest taki sam krój. Poza tym to chyba nie jest takie pierdolenie się, że nie warto się po ten piniądz schylić.
Abhorrent

Postprzez Olo » 22 mar 2017, o 09:37

Tego że obrzyny można dostać osobno, to byłem świadomy.
Ale że to jest krój różny od zwykłego T-shirta to już nie.
Niemniej jednak obstaję przy tym, że to w przypadku Acid Drinkers to produkt ekonomicznie nieopłacalny jest.
Olo

Postprzez Abhorrent » 22 mar 2017, o 09:58

Ja się na tym biznesie nie znam. Tak mi się tylko wydawało, że taki zwykły t-shirt to jakieś ok 15 zł. Z logo Acids 39 zł. Z logo Metalliki 129. Nie wiem ile Kwasożłopy muszą tego sprzedać, żeby się opylało ale jedna sztuka by poszła, a drugą by Titus wziął :mrgreen:
Abhorrent

Postprzez Cayenne » 19 kwi 2017, o 16:27

No wiec, tego. Śniło mi się, ze się wybierałam na koncert Acidow. W Warszawie. Z kol. Andzią. Która nosiła bluzę z kapturem. Ale zgubiłyśmy się w metrze.

O.o
Cayenne

Postprzez Andzia » 19 kwi 2017, o 19:13

Hehe, zapraszam w czerwcu, ale metrem to tam nie pojedziemy, bo na Bemowo jeszcze nie dojeżdża :lol:
Andzia

Postprzez Cayenne » 19 kwi 2017, o 22:00

A dziękuje, w czerwcu nie da rady, ale some other time czemu nie, chetnie :)

A jak mi się będziesz następnym razem śnić to weź ściągnij ten kaptur zebym wiedziała, kogo szukać :D
Cayenne

Postprzez Andzia » 19 kwi 2017, o 22:56

Dobrze psze pani ;)
Andzia

Postprzez Pigul89 » 17 maja 2017, o 09:22

Aż już głupio zacytować...

"Jaki tu spokój..." ;)
Slooooooooow!
Stone it!
Fuck it!
Don't creep like a pig!

http://www.wazznet.com
Pigul89

Postprzez Mad Professor » 22 cze 2017, o 13:56

Wkrótce wchodzi obowiązkowy abonament za TVPis, ale powiem Wam, że naprawdę im się należy i warto płacić. Są bardzo obiektywni, panuje tam wreszcie pluralizm i - co chyba najważniejsze - wkrótce w ofercie tej zacnej stacji pojawi się 5 nowych programów religijnych: ,,Słowo NieDzieli", "Słowo na niedzielę - cykl misyjny", "Razem", "Wszystkie dzieci nasze są", oraz "Wow. Program młodych". Nie mogę się doczekać. Myślę, że również kolega Litza zaciera już ręce do modlitwy.
Bardzo liczę również, że uda się pobić rekord z 29 stycznia br., kiedy TVPiS1 udało się wyemitować od godziny siódmej rano do trzynastej treści wyłącznie związane z Kościołem. Szczęść Boże i Alleluja wszystkim!
Obrazek
Hoy, mañana y siempre con el Barça en el corazon!!!
Mad Professor

Postprzez HofmannAcid » 22 cze 2017, o 14:00

lewagi mają swoją audycję? ;)
That fools have died for a lie
HofmannAcid

Postprzez Olo » 23 cze 2017, o 08:36

Mad Professor napisał(a):"Razem"

:shock:
No to będę oglądał!
:lol:
Olo

Postprzez Mad Professor » 23 cze 2017, o 10:28

Nie zapomnijcie, że dziś Dzień Ojca
Obrazek
Obrazek
Hoy, mañana y siempre con el Barça en el corazon!!!
Mad Professor

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park