Muzyczny Quiz

More life..

Postprzez KRZYK » 3 cze 2007, o 01:08

Oddział zamknięty, "Ten wasz świat"??
I am the One
Orgasmatron
KRZYK

Postprzez Smakosz » 3 cze 2007, o 01:55

Tak jest!!!, punkt dla Krzyka :)
Smakosz

Postprzez KRZYK » 3 cze 2007, o 09:46

nice 8)
no to pytanie: gdzie poznali sie Kazik z Litzą???
I am the One
Orgasmatron
KRZYK

Postprzez PK » 3 cze 2007, o 09:53

Kazik poszedł chyba na koncert Acidow, zeby ogladnac Titusa w akcji, bo ten byl przymierzany do KNŻtu. Jak sie poznali, to Licy wino lało sięz gęby a krew z blizny po operacji, tró ;)
PK

Postprzez KRZYK » 3 cze 2007, o 10:12

o miasto mi chodzi!!!
I am the One
Orgasmatron
KRZYK

Postprzez Gunnerka » 3 cze 2007, o 10:17

Jarocin?
But I just love the life I lead..
Another beer is what I need..
Another gig my ears bleed..
We are the road crew!

www.acid-drinkers.com
Gunnerka

Postprzez KRZYK » 3 cze 2007, o 10:18

nie
I am the One
Orgasmatron
KRZYK

Postprzez PK » 3 cze 2007, o 10:26

Bolków na 100% ;)
PK

Postprzez KRZYK » 3 cze 2007, o 10:28

bravo Piotruś! twoja kolej
(na 100% a najpierw Gdynia napisal :P :P :P )
I am the One
Orgasmatron
KRZYK

Postprzez PK » 3 cze 2007, o 10:31

no ;)

a wiec po smierci Jima pozostała trójka Doorsow postanowiła grać dalej, ale pod zmienioną nazwą. Była to bardzo mała zmiana dotychczasowej nazwy, ale jednak. Jak brzmi ta nazwa i skad wzial sie na nia pomysl? (oczywiscie do zmiany nie doszlo i panowie ku przerażeniu grali dalej jako The Doors)
PK

Postprzez Gunnerka » 3 cze 2007, o 10:31

hę? a dlaczego w Raporcie i w wywiadzie z Litzą na stronie Kazika jest, że Jarocin?
a kiedy był ten Bolków? ;)
(tak tylko pytam, bo przy okazji tego quizu można się kilka fajnych rzeczy dowiedzieć ;))
We are the road crew!

www.acid-drinkers.com
Gunnerka

Postprzez KRZYK » 3 cze 2007, o 10:44

"KultKazika" Leszek Gnoiński:

Po trzecie - zlapal bardzo dobry kontakt z litzą, ktorego poznal kilka miesiecy wczesniej w Bolkowie. podszedl do mnie lepek w okularach i mowi: "czesc. jestem litza" - wspomina spotkanie Kazik. nie poznalem go kompletnie. pomyslalem sobie, ze to jakis swir, ktory mnie wpuszcza. przeciez na scenie zawsze wyglada na takiego ryczacego kafara, a nie jakiegos spokojnego facecika w okularach. dopiero jak pojawil sie ślimak, skumalem ze to faktycznie moze byc Litza

:wink:
kilka miesiecy przed nagrywaniem Infernala.
ta historia ktora przytoczyl PK, to bylo chyba spotkanie Acid's z Burza, gitarzysta KNŻ
Ostatnio edytowano 3 cze 2007, o 10:47 przez KRZYK, łącznie edytowano 1 raz
I am the One
Orgasmatron
KRZYK

Postprzez Gunnerka » 3 cze 2007, o 10:46

a jakaś data? :D
We are the road crew!

www.acid-drinkers.com
Gunnerka

Postprzez KRZYK » 3 cze 2007, o 10:48

szukalem, nie ma. jest napisane "kilka miesiecy wczesniej". przestan sie klucic, to moje pytanie i ja jestem jurorem :twisted: :twisted: :twisted: :wink:
I am the One
Orgasmatron
KRZYK

Postprzez Gunnerka » 3 cze 2007, o 10:58

Raport o AD:

"(...)Litza: "Na każdej płycie staramy się wrócić do tradycji. Na tej postanowiliśmy wrócić do czasów Konsumenta. Chcieliśmy, żeby Titus zaśpiewał go po polsku. Oczywiście nie zgodził się. Wtedy stwierdziliśmy, że może już czas zaprosić prawdziwego autora. Może coś o nas słyszał? Tak się złożyło, że Kazik wcześniej słyszał Acid Drinkers. Miał nawet napisaną piosenkę, którą chciał z nimi zaśpiewać. W Rozgłośni Harcerskiej usłyszałem kiedyś ich piosenkę z Ostrowską - przypomina sobie Kazik. Poczułem się poruszony, bo kapela fajna, kobitka też głos ma nietęgi, a tu takiego gniota nagrali. Wtedy wymyśliłem - to był początek myślenia o ostrym graniu - żeby też zaśpiewać coś z kapelą metalową. Napisał piosenkę, ale... wstydził się do nich zgłosić. Nazywała się Odrzuć To i grana jest dzisiaj przez zespół Kazik Na Żywo.
Acidzi spotkali się z Kazikiem w Jarocinie. Zaproponowali mu nagranie. Potem jeszcze zadzwonili i poprosili, aby przybył do studia. (...)"

Wywiad z Kazikiem:

"(...)Zadzwonili do mnie Acid Drinkers, żeby nagrać z nimi piosenkę. Pojechałem, ale bardziej na tej zasadzie, żeby zobaczyć czy Titus nadaje się na basistę - Kwiatek był wtedy na wylocie. Okazało się, że nadaje się nie za bardzo: podczas jednego wieczoru trzy razy padł i trzy razy się podniósł... Ja lubię się zabawić, ale to dla mnie za duże tempo (śmiech). Złapałem za to kontakt z Litzą, któremu zaproponowałem wspólne granie: Przyjechał, zagadało, kapela zaczęła wreszcie brzmieć. Od tego momentu Kazik Na Żywo stał się zupełnie autonomicznym zespołem, z własnym repertuarem. To były powtórne narodziny. "

Wywiad z Litzą:

"Krzysztof Kowalewicz: Kiedy poznałeś Kazika Staszewskiego?

Robert "Lica" Friedrich: Właściwie ja go jeszcze nie poznałem. To jest jeszcze cały czas dla mnie postać zagadkowa (śmiech). Po raz pierwszy spotkaliśmy się chyba w Jarocinie, kiedy zaprosiłem go do zaśpiewania na płycie Acid Drinkers (poprzedni zespół Licy - wyj. kk). Jednak widywałem go już wcześniej, kiedy jako małolat chodziłem na koncerty Kultu. "

tak tylko, bo ja niedowiarek jestem ;)
no ale okej, juror tak twierdzi, niech będzie ;)
We are the road crew!

www.acid-drinkers.com
Gunnerka

Postprzez PK » 3 cze 2007, o 11:02

Hehe, najlepsze jest, ze i Kult Kazika i Raport pisał ten sam facet, wiec w sumie niezly kwiatek nam przez przypadek wyszedl ;)
proponuje takie rozwiazanie, ze akceptujemy i Raport o AD i Kult Kazika, punkty dla Gunn i dla mnie, a ze ja juz zadalem pytanie to niech ono zostanie, ok? ;)
PK

Postprzez Gunnerka » 3 cze 2007, o 11:04

ja jestem za ;) w sumie to i tak 100% nie dowiemy się, jak było, bo jak widać pamięć zawodna jest i sami wspomniani wyżej mogą nie pamiętać tego pierwszegon razu ;) (zaraz wejdzie krzywy i powie, że tego się nie zapomina :P)
We are the road crew!

www.acid-drinkers.com
Gunnerka

Postprzez KRZYK » 3 cze 2007, o 11:08

:D :D :D :D jak my potrafimy pieknie sie godzic.
jako juror oficjalnie uznaje po punkcie dla Gunny i Piotrka :P :P :P
(chociaz, jestem bardziej sklonny wierzyc w ten Bolków. jarocin byl w sierpniu, infernala zaczeli nagrywac we wrezsniu. kazik mowi kilka miesiecy wczesniej. litza mowi "chyba" - spiskowa teoria zaprawde powiadam wam)
I am the One
Orgasmatron
KRZYK

Postprzez PK » 3 cze 2007, o 11:14

ok,ze dzisiaj jade nad morze na tydzien to taki mini ranking na zachete ;)

2 - Gunnerka
1 - Krzyk, Smakosz, PK

o komentarz poproszony Dariusz Szpakowski:
"Widoczna dominanta jedynej jak narazie kobiety bioracej udzial w rozgrywkach, po zawziętym boju o pytanie Krzyka wysuwa sie na prowadzenie, ale czuje na karku, na szyji jak i na innych czesciach ciała cieple oddechy goniacej ją trójki Krzyka, Smakosza i PK."

zgodnie z regulaminem jak nikt mojego nie odgadnie to Krzyk zadaje pytanie, ale to dopiero jutro ;)
PK

Postprzez Gunnerka » 3 cze 2007, o 11:19

a ja jeszcze tylko jedno mam pytanie do poprzedniego jurora ;P
poznali się na pierwszym castle party w bolkowie czy przy innej okazji? bo jak tak to castle party odbyło się 20 sierpnia, a jarocin 4-6 sierpień :twisted:
wiem, wiem, czepiam się :twisted:

PK: takim pytaniem dojebałeś, że to chyba tylko fani doorsów będą wiedzieli ;) mi do głowy przychodzi tylko nazwa, z którą wyruszyli jakiś czas temu w trasę, ale na bank nie o to chodzi ;)
We are the road crew!

www.acid-drinkers.com
Gunnerka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park