Seriale

More life..

Seriale

Postprzez Acrid » 4 kwi 2006, o 18:45

Skoro jest temat o filmach, to czemu nie o serialach? ;)

Ogladacie, ogladaliscie? jakie sa Wasze ulubione? I takie tam dalej. Nie mam tu na mysli tasiemcow pokroju "Moda na sukces", chociaz, co kto lubi ;)

Ja ogladam sporo, Lost, BSG, SGA, SG, Prison Break, Desperate Housewives, Grey's Anatomy, 24 (5 sezon, ktory obecnie leci rzadzi! jest naprawde swietny ;)), Numb3rs, Medium, Surface, inVasion,.. nie piszac juz o takich klasykach jak Rodzina Bundych, czy tez Pelna Chata ;)

a Wy? ;>
Acrid

Postprzez PK » 4 kwi 2006, o 19:24

Z seirali to kiedys rzadzilo Allo, Allo, niezapomniana Rodzina Bundych (ech to wstawanie ranne przed szkola zeby zobaczyc nowe przygody Al'a ;))
PK

Postprzez acidolka » 4 kwi 2006, o 19:27

tak jak pan/pani wyżej Allo Allo i dodaje ŚWIAT ALE WEDŁUG kIEPSKICH kurde ale jak widzę w telewizji seriale typu "Święta Wojna" to mam ochotę się powiesić - czarna rozpacz ani głupie ani śmieszne .... bez obrazy dla ludziów z GOPu :)
pij jak wielbłąd ląduj jak Wrona
acidolka

Postprzez Sęku » 4 kwi 2006, o 19:29

Ja ostatnimi czasy odgrzewam starocie (wbrew zasadzie, ze odgrzewane nie smakuje dobrze) - i zgodnie z logiką kulinarną i tu znajdują się potrawy takie jak bigos :twisted:

Mam tu na myśli seriale na razie dwa, pierwszy skończyliśmy, drugiego jesteśmy w połowie; mam na myśli (coś mi ta myśl ucieka) wspaniałego "Robin of Sherwood" oraz serial-pytanie "Kto zabił Laurę Palmer?" :wink:

Oglądam więc te seriale mając na komputrze i stwierdzam, że są niemal tak dobre jak wtedy kiedy byłem maluczki.

Z innej bajki czeka mnie jeszcze "Kompania Braci". A z rzeczy znanych na pamięć, to genialne kreacje Romana Wilhelmi w "Alternatywach 4" i "Karierze Nikodema Dyzmy".. :D

Nowych rzeczy nie oglądam (z wymienionych przed Acrid'a znam może dwa i to tylko z internetowych plotek :?) - pewnie po części dlatego, że od kilku dobrych lat jestem szczęśliwym nie-posiadaczem telewizora.. :twisted:
Sęku

Postprzez Acrid » 4 kwi 2006, o 19:48

Sęku napisał(a):oraz serial-pytanie "Kto zabił Laurę Palmer?" :wink:

Twin Peaks ;D Theme glowny rzadzil, jak i aktor Kyle MacLachlan ktory to obecnie gra w nowym serialu "In Justice"

Nowych rzeczy nie oglądam

Zaluj, bo niektore twory ( ;))) ) sa naprawde niezle, przeciez nie marnowalbym czasu na ogladanie, tak dla jaj ;)

pewnie po części dlatego, że od kilku dobrych lat jestem szczęśliwym nie-posiadaczem telewizora..

w obecnych czasach nie potrzebny jest telewizor do ogladania seriali, wystarczy internet ;)

Dodam "Gilmore Girls", u nas to bodajze Kochane Kłopoty, swietni aktorzy, scenariusz, dialogi, ciekawe poczucie humoru.
Acrid

Postprzez Bastard » 4 kwi 2006, o 19:49

Twin Peaks, Lost, bardzo dobrze wykonany serialowy Pit Bull. Ok jeszcze Simposnowie. To są jedynie godne seriale jak dla mnie, które mnie na prawdę wciągnęły.
Bastard

Postprzez Gunnerka » 4 kwi 2006, o 19:51

mnie swojego czasu wciągnął właśnie Lost..
But I just love the life I lead..
Another beer is what I need..
Another gig my ears bleed..
We are the road crew!

www.acid-drinkers.com
Gunnerka

Postprzez Mikele » 4 kwi 2006, o 19:58

PK napisał(a):Z seirali to kiedys rzadzilo Allo, Allo, niezapomniana Rodzina Bundych (ech to wstawanie ranne przed szkola zeby zobaczyc nowe przygody Al'a ;))

stary, przybij pione :)

ja właśnie na mule śćiągam allo allo i świat wg bundych

dla mnie rzeczy kultowe :)
Obrazek
Mikele

Postprzez jefersik » 4 kwi 2006, o 19:59

Gunnerka napisał(a):mnie swojego czasu wciągnął właśnie Lost..

Mnie tez:)czekam na druga serie :D :D
ps.stephen king tez sie tym serialem zachwycił .......
Wierzę w Stworzyciela, lecz on jest daleko. Uczynił ludzi wolnymi i dla tego nie może nam pomóc, bo wówczas przestalibyśmy o siebie decydować.
Pan Lodowatego Ogrodu tom 2. Jarosław Grzędowicz
http://www.water-drinker.netii.net/go/blog/
jefersik

Postprzez Pschemass » 4 kwi 2006, o 20:00

bardzo dobry temat:]..watpie ze za 1 razem wszystkie ulubione, ogladane seriale wymienie ale sie postaram! ktos wymienil juz wiec dolaczam sie..Kiepscy, Alternatywy 4, Niki Dyzma ostatnio wielbie Daleko od noszy(doktor Kidler szczegolnie)...a z nie naszych seriali to..oczywiscie Bundych(apropos o 16.35 na polsacie) wczesniej wspomniane tez Allo, Allo..ale to pare lat temu raczej, kiedys Nieustraszonego ogladalem, a pamietacie druzyne A??..hehe to byly seriale:]obecnie...sam nie wiem czemu ogladam..Na Wspolnej...aaa no i jeszcze Tajemnice Smallville!no i zapomnialem...oczywiscie 4 pancernych jeszcze:D:D
ok..jak cos jeszcze sobie przypomne to dodam;)
Obrazek
Pschemass

Postprzez PK » 4 kwi 2006, o 20:03

Jaaaaaaaaaaak moglem zapomniec o Alternatywach 4?! Cholera, o przebaczenie wolam...
Hm, nie wspomniane South Park, Głowa Rodziny i inne kreskowki tez zjadliwe ( w mniejszym lub wiekszym stopniu) bylo ;)
PK

Postprzez Jimi » 4 kwi 2006, o 20:04

Najbardziej lubie i oglądam "Gotowe Na Wszystko" i "Smallville".

A z ulubionych seriali to Alf, Pełna Hata, Smallville, Gotowe Na Wszystko, Różowe Lata 70', Zagubieni, Kompania Braci i jeszcze sporo tego się oglądało.
Jimi

Postprzez El Pecado » 4 kwi 2006, o 20:19

Różowe Lata 70'

to mój ukochany serial "w moim kraju" "dupa wołowa", szkoda że juz nie leci na polsacie:(. stały wątek z każdego odcinka jak najarani siedzą przy stole i każdy nawija o czymś innym :D
Po prostu uwielbiam.
Nie wie ktoś czy mozna gdzieś zdobyć ten serial???
Przyjaciele też są w porządku i Drew Carey Show i M.A.S.H. w ogóle seriale komediowe rlz
a teraz lecę na m jak miłość ;)
El Pecado

Postprzez Acrid » 4 kwi 2006, o 20:50

jefersik napisał(a):Mnie tez:)czekam na druga serie :D :D

ja tam juz jestem na Lost 2x17 ;) Pierwszy sezon byl swietny i po jego sukcesie drugi sie troche wyydluuza, ale niektore odcinki sa niezle.

Co do starszych seriali, najlepsze zrodlo to chyba ed2k, zazwyczaj mozna pochytac to co sie chce ;)

Obrazek

The Fallen Madonna With The Big Boobies, by Van Clomp!

Jeden z lepszych seriali, do ktorych wracam z wielgasnym usmiechem na ustach ;D
Acrid

Postprzez PK » 4 kwi 2006, o 21:03

Juuu stjuupiiid łuuumeeen!!!
Dziń dybry ;)
No i Madonna z Wielkim Cycem. mistrz, szatan, pieklo, Ohhhh Reeeneeeee
PK

Postprzez Bjeń » 4 kwi 2006, o 21:20

Noo :) Dawno chcialem taki topic założyć... uwielbiam seriale...

Ale Lost teraz wciagnął mnie że ho ho.... nie mogę się oderwać :)

A na bieżąco to: South Park, Family Guy, Simpsonowie, American Dad... wczesniej m.in. Futurama.

Bardzo lubię seriale :D Ale bardziej te amerykańskie... choć zdarza mi się looknać Złotopolskich :P
Bjeń

Postprzez Marras » 4 kwi 2006, o 21:24

Pschemass napisał(a):(...) ostatnio wielbie Daleko od noszy(doktor Kidler szczegolnie)...;)(...)

dzis mialem okazje przejechac sie winda jak z ww. serialu w jednym z zachodniopomorskich szpitali... jedyna roznica to personel... no i nie trzeslo tak jak na polsacie... ale udalo sie :)
Exclusive Net Service of ACID DRINKERS
Marras

Postprzez FuckingHostile » 4 kwi 2006, o 21:35

Rzadza i wymiataja:

Lost
Family Guy (Glowa rodziny)
Rozowe lata 70te
Drew Carey Show
Tim Is Gay
FuckingHostile

Postprzez Andzia » 4 kwi 2006, o 21:55

ALTERNATYWY 4 i wszystko jasne :wink:
Andzia

Postprzez krzys » 4 kwi 2006, o 22:24

ja lubię obejrzeć jakiś dobry serial, który porządnie wciągnie człowieka 8)
z obecnie ogladanych to
- Lost (widziałem 2 odcinki z drugiej serii już i teraz czekam bo tak pod koniec tygodnia powinienem już mieć odcinki do 17 włącznie :twisted: )

innych nie oglądam bo nie mam czasu

z tych co już były to
- Rodzina Soprano (czekam aż tvn się zlituje i zapodam jakąś kolejną serię czy cuś 8) )
- Friends (mam 7 serii na płytach, widziałem do połowy 10, będę musiał sobie kiedyś załatwić resztę) - ogólnie to najlepszy serial komediowy jaki kiedykolwiek oglądałem! nie ma lepszego!
- Świat według Bundych/Alo alo/Różowe lata 70te
i wiele wiele innych

no i oczywiście moda na sukces, m jak miłość, na wspólnej, magda m i wszystkie inne moje ulubione telenowele polskie! (joke ;) )
krzys

Następna strona

Powrót do Hyde Park