Seriale

More life..

Re: Seriale

Postprzez kropa » 9 paź 2014, o 15:26

kasa musi sie zgadzac to sie kotlety odgrzewa
mess with the best - die like the rest

http://www.lastfm.pl/user/kropa79

Obrazek
kropa

Postprzez Laser » 10 paź 2014, o 00:06

Ginekolog napisał(a):tylko po kiego chuja, że się tak retorycznie zapytam? (oprócz pieniędzy oczywiście)
jak dla mnie ta historia była dobrze zakończona i rozgrzebywanie jej to głupi pomysł

No a Breaking Bad był pewnie kręcony charytatywnie z pobudek społeczno dydaktycznych przez pasjonata reżysera. I do niego dokładali.. 8-)

Nie wiem po co, ale jak już jest to się obejrzy.. ;) To prawda co napisałeś - tak dobrego zakończenia serialu jakie było w Twin Peaks ze świecą szukać. Może sentymenty wzięły tu górę? 8-)
Co do pieniędzy. Lynch nie musi już niczego udowadniać. Każdy wie, że to największy świr wśród reżyserów na świecie. W mój gust jednak trafiają akurat bardziej te jego normalne filmy. Nie widzę nic złego w komercyjnej sztuce jeśli jest ona na pewnym poziomie. Wolelibyście cały czas oglądać coś w stylu the Rabbits? :mrgreen:
"Nie przepadam za Cyganami i wolę ich nie spotykać, ale stare dobre disco polo o Cyganach wręcz uwielbiam."
Laser

Postprzez Ginekolog Ewy Braun » 10 paź 2014, o 18:51

Samej chęci zarabiania pieniędzy nie potępiam, po prostu odświeżanie Twin Peaks jest dla mnie śmieszne samo w sobie.
A z twórczości Lyncha dałem radę przebrnąć jedynie przez Twin peaks i Prostą historię :oops:
Ginekolog Ewy Braun

Postprzez Olo » 11 paź 2014, o 00:12

W ogóle "Twin Peaks" się robiło coraz bardziej "lynchowe" im dalej w las. Sama końcówka mnie się w ogóle nie podobała.
Ale ja nie jestem fanem Lyncha. ;)
Tak więc nie mam zdania o tej kontynuacji...
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez Besiek » 8 lis 2014, o 15:39

Ja polecam serial Fargo, zajebista rola Billy Bob Thorntona!:) Jak się ogląda to aż się zimno robi w chacie:)

Obrazek
- Czy jest pan gotów stać na straży porządku prawnego odnowionej, demokratycznej Rzeczypospolitej Polskiej?
- Bezapelacyjnie, do samego końca... mojego lub jej.
Besiek

Postprzez Taboo » 9 lis 2014, o 17:56

wiecie że będą nowe odcinki The Osbournes? ;)
Taboo

Postprzez Ginekolog Ewy Braun » 21 lis 2014, o 12:14

wciagnąłem się w brytolski The Missing, tematyka banalna i oklepana (osiem lat temu angielskiej rodzinie na urlopie we Francji zaginął syn, przebitki teraz/wtedy jak w True Detective), ale sposób realizacji wbija mnie w fotel, może dlatego, że sam jestem ojcem
Peaky Blinders też całkiem niezły
Ginekolog Ewy Braun

Postprzez Cayenne » 25 sty 2015, o 13:41

Chyba nie ma osobnego tematu o Grze o Tron i też zakładać nie będę. Wrzucam tu link - jak kogo kręci GoT, w sumie fajna zajawka pt. Game of Thrones and Machiavelli http://www.medievalists.net/2013/10/05/game-of-thrones-and-machiavelli/
Cayenne

Postprzez Cayenne » 2 kwi 2015, o 15:01

do kurwy nędzy
Cayenne

Postprzez KRZYK » 2 kwi 2015, o 17:04

no juz, juz. posprzatalem 8-)
I am the One
Orgasmatron
KRZYK

Postprzez Cayenne » 2 kwi 2015, o 17:34

Dzięks :)
Cayenne

Postprzez inri.drac.desk » 11 kwi 2015, o 08:59

Ginekolog Ewy Braun napisał(a):Peaky Blinders też całkiem niezły
tez u mnie. 2 sezon obejrzany I czekam na kolejny. Teraz jestem w trakcie ponownego ogladania AHS I Orange is the new black, bo facet ma braki, to sobie odswiezam, zanim dojdziemy do nieogladanych jeszcze przeze mnie sezonow. SoA tez ogladane, ale poki co utknelismy chyba gdzies na polowie 4 sezon na rzecz wczesniej wspomnianych :P juz nawet zapomnialam co sie tam teraz dzieje...
You're drowning, I'll give You my hand
stay acid!
inri.drac.desk

Postprzez Ginekolog Ewy Braun » 24 kwi 2015, o 09:35

inri.drac.desk napisał(a): SoA tez ogladane, ale poki co utknelismy chyba gdzies na polowie 4 sezon na rzecz wczesniej wspomnianych :P juz nawet zapomnialam co sie tam teraz dzieje...

możesz już sobie odpuścić. do samego końca nie wydarzy się nic ani godnego uwagi, ani trzymającego się kupy.
Ginekolog Ewy Braun

Postprzez inri.drac.desk » 25 kwi 2015, o 14:13

Wlasnie jakos tak zaczelo byc nudno tam, ale trzeba bedzie dokonczyc, bo jakos tak nie lubie zostawiac serialu jak juz zaczelam ogladac I jestem przy koncowce.
You're drowning, I'll give You my hand
stay acid!
inri.drac.desk

Postprzez Andzia » 7 maja 2015, o 21:39

Warto.
Dżizas, czy naprawdę nie ma sposobu na te jeb*** boty?
Andzia

Postprzez KRZYK » 7 maja 2015, o 21:58

nic oprocz "zarządzaj" "usuń" nie przychodzi mi do glowy.
ja nawet nie wiem jak to dziala. w sensie to ludzie sa, czy to z jakiejs maszynki idzie? za stary jestem :P
I am the One
Orgasmatron
KRZYK

Postprzez Laser » 7 maja 2015, o 23:35

Uwaga - teraz nie usuwaj! :)

Udało mi się obejrzeć trzeci sezon House Of Cards. Jestem rozczarowany. Ogólnie podoba mi sam się pomysł na serial, jego klimat, zdjęcia-ujęcia, itd.. Ten trzeci sezon jest już tak na siłę robiony, że to prawie boli. W ogóle nie trzyma w napięciu, a niektóre wątki to w ogóle cholera wie po co się pojawiają. Klan to to jeszcze nie jest, ale gdzie im się tam porównywać do Breaking Bad. ;)

Z perspektywy czasu widzę, że najlepiej byłoby poprzestać na obejrzeniu sezonu pierwszego. 8-)
"Nie przepadam za Cyganami i wolę ich nie spotykać, ale stare dobre disco polo o Cyganach wręcz uwielbiam."
Laser

Postprzez Olo » 8 maja 2015, o 00:00

To jest ten, co to go Holland reżyserowała?
To wiele tłumaczy.
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez Laser » 8 maja 2015, o 00:08

Coś w tym jest... :mrgreen:

Ale tam było wielu reżyserów. W ostatniej serii zrobiła na pewno jeden odcinek - bo pamiętam. Nie mniej niezależnie od reżysera cały czas jest lekko fincherowski klimat.
Laser

Postprzez Galloway » 7 sty 2016, o 00:27

Chwilę temu zakończył się pierwszy sezon Ash vs Evil Dead. Serię filmów uwielbiam. Jak nie ciepię wplatania humoru w sceny grozy, tak w tym przypadku nie mam pytań. Sam Raimi robi to iście po mistrzowsku.

Zajaweczka:

Obrazek Obrazek
...and therefore three cheers for Nantucket!
Galloway

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park