Luźny offtop

More life..

Re: Luźny offtop

Postprzez Cayenne » 23 gru 2015, o 14:35

Ićstont tworzywie sztuczny
Cayenne

Postprzez Leon » 23 gru 2015, o 18:53

EET FUK
Leon

Postprzez Cayenne » 18 sty 2016, o 17:01

Zaprawdę, music knows no borders ;)

https://www.facebook.com/tengger0cavalry/videos/1015133038560217/?theater

I tu jeszcze jakoś mam ogląd na sprawę - no band jak band, trochę egzotyczny z tym śpiewem tuvańskim i instrumentarium, ale tam. Folkmetal żadna nowina.

Ale jak Mongolian folkmetal meets Mongolian dance, to trochę mam kłopoty nawet nie z interpretacją, tylko żeby se odpowiedzieć na pytanie, co ja właściwie o tym sądzę :)))

https://www.facebook.com/tengger0cavalry/videos/992114447528743/?video_source=pages_finch_trailer&theater
Cayenne

Postprzez Galloway » 20 sty 2016, o 01:04

Bo grać folk metal i nie pitolić, to trzeba umieć ;) Kapele z tego nurtu, których mogę słuchać, można zliczyć na palcach jednej ręki bardzo nieuważnego stolarza.

Kawałek z pierwszego linka ratuje końcówka, ale jako całość, zupełnie nie moja bajka. Nie umiem być obiektywny. Drugi kawałek już lepszy. Dużo prostszy, ale chyba w tym tkwi jego urok. Nie męczyłem się, słuchając go ;)
Obrazek Obrazek
...and therefore three cheers for Nantucket!
Galloway

Postprzez Gómiś » 31 sty 2016, o 17:11

zxcasd napisał(a):Witam Szanownych Państwa. Potrzebny mi jakiś polecony chirurg stomatolog Kraków lub inne większe miasta proszę o odpowiedź. Chodzi dokładnie o bezbolesne usunięcie zepsutych zębów. Ktoś zna http://3gdentist.eu/oferta/chirurgia/ ? Proszę o odpowiedzi. Pzdr

Kred jest dobrym chirurgiem stomatologiem, wyrywa jedynki idealnie
My heart will be singin'
Singin' out loud'
Gómiś

Postprzez Kred » 19 lut 2016, o 13:36

Ale ja będę przyjmował w Poznaniu.
Kred

Postprzez Cayenne » 23 lut 2016, o 18:44

Tak.

:)
Cayenne

Postprzez pmaciej7 » 25 lut 2016, o 21:22

Galloway napisał(a):Świeżo upieczony ojciec? :)

Ano.

Mały Żaab urodził się 5 lutego, czyli dzień przed koncertem Acidów w Szczecinie. Czyli jutro będzie miał 3 tygodnie.

I wiecie co, taki systematyczny to jeszcze w życiu nie byłem. Co trzy godziny trzeba go nakarmić, przebrać i przewinąć. Prania nie da się odłożyć do jutra, bo nie będzie go w co ubrać. A samemu śpi się w najdziwniejszych porach, miejscach i pozycjach.

Żeby jeszcze ten mały drań chciał spać w nocy... W dzień śpi, jakby go w ogóle nie było, a w nocy się uaktywnia. A gdy się wydrze, to wujkowie Rob, Bruce i Ozzy byliby dumni.

Znalazłem takie zestawienie:

Jak widać mleko matki zawiera metal i sporo różnych acidów. Żeby jednak dobre nawyki utrwalić, w samochodzie dokarmiamy go 25 centami ;)
pmaciej7

Postprzez Galloway » 25 lut 2016, o 21:52

Piękna sprawa, Maciej. Gratuluję Wam! :)
Obrazek Obrazek
...and therefore three cheers for Nantucket!
Galloway

Postprzez Cayenne » 25 lut 2016, o 22:35

No kurcze, gratulacje! :) :) :) Rocker od małego, co bedzie w nocy spał :D Centy to jest porządne wysokoprocentowe rockowe mleko. niech je. :) :)

A
pmaciej7 napisał(a):Jak widać mleko matki zawiera metal i sporo różnych acidów.
no jacha, że tak jest :D

Swoją drogą szkoda, że Acid nigdy koszulek dla dzieci nie wypuszcza. Kupiłam mojemu xs-kę tą centową czerwoną ostatnio i jest zachwycony. no ale on już podrośnięty. A takie małe też by były fajne. Miał kiedyś Mety z takim niebieskim napisem jak z RtL, z oficjalnego merchu ich kupowaną, fajniutka była. W ogóle Meta ma mnóstwo gadżetów dla dzieci. Inna rzecz, że czasem letko przesadzą. Skarpetki Metallica. :D

No, ale o gadżeciarstwie jest jakby nie do końca na temat. Gratki jeszcze raz! :)
Cayenne

Postprzez inri.drac.desk » 25 lut 2016, o 22:49

Tez bym potrzebowala cos malego acidowego dla malej, znaczy przydaloby sie I moglo by byc :mrgreen:
A dzidzius kolegi forumiaka niech zdrowo rosnie ;)
You're drowning, I'll give You my hand
stay acid!
inri.drac.desk

Postprzez pmaciej7 » 26 lut 2016, o 11:34

Dziękuję za wszystkie gratulacje.
Cayenne napisał(a): Swoją drogą szkoda, że Acid nigdy koszulek dla dzieci nie wypuszcza.

Też nad tym boleję. Trzeba ratować się naszywkami:

Obrazek

Podejrzewam jednak, że byłby to produkt strasznie niszowy. No ale jeśli koszulka kosztuje 39 złotych, to ile mogłoby kosztować zrobienie nadruku z tej koszulki na body niemowlęcym czy śpiochu, który w supermarkecie kosztuje 10-15 złotych?

Jeżeli chodzi o szczegóły ubranka, to body musiałoby być z długim rękawem i zapinane z boku, lepiej białe niż czarne. Efekt byłby taki (na pierwszym są odwrócone kolory):

Obrazek

Obrazek
pmaciej7

Postprzez inri.drac.desk » 26 lut 2016, o 12:10

O, o naszywaniu nie pomyslalam...a mam kawalek koszulki ktora byla juz gorzej niz szmata, ale napis jeszcze przyzwoicie sie prezentuje, wiec se odcielam. Ja widzialam gdzies na necie body fajne z Robem Zombiem z napisem More baby than baby :D tylko jakos nigdy ich w koncu nie zamowilam, a szkoda... Musze poszukac jeszcze. Ale sie jakis dzieciecych watek zrobil :lol:
You're drowning, I'll give You my hand
stay acid!
inri.drac.desk

Postprzez pmaciej7 » 26 lut 2016, o 12:22

inri.drac.desk napisał(a):Ale sie jakis dzieciecych watek zrobil :lol:

Dzieci Acidów (i Flapów) przyszłością polskiego metalu, nasze dzieci przyszłością tego forum ;)
pmaciej7

Postprzez Cayenne » 27 lut 2016, o 22:55

Te naszywki to w sumie całkiem dobry plan. a bodziaki zaproponowane przez pmcieja7 to w ogóle ach i och. Wręcz inspirujące. :D Gdyż sama prawda o przyszłościach i metalach ;)

Tymczasem, skoro mowa o ciuchach, to koszulek nie robi już carton. Acida nawet już nie ma na liście kartonowskich zespołów tam na stronie. Na metce stoi: Acidshop.pl, wyprodukowane w Kolumbii. Co do jakości to się może wypowiem, jak ponoszę.

Nie ma też Centowych bluz tych pierwszych (rozpinanych, z nadrukiem z okładki) w sklepiku - koncertowym ani netowym. Uchowały się jeszcze na rockmetalu za milionpińcet.
Cayenne

Postprzez Tymeg » 4 mar 2016, o 20:21

Obrazek
Jest też czarna wersja, pitnaście baksów.
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagi fhtagn.
Tymeg

Postprzez Cayenne » 6 mar 2016, o 16:50

Zawodowe :) na rm jest tego sporo, ale ceny ... :roll:

Obijam się przy niedzieli i do kawy łykam takie:
Obrazek

Tyle westowych różności, nie zawsze fajnych, można u nas kupić, a tego nie można, szkoda. Taki jakby marcepan o konsytstencji gęstego sosu. Obrzydliwość. :D
Cayenne

Postprzez Cayenne » 30 mar 2016, o 15:36

A czy użytkownik Mad Professor to w ogóle jeszcze bywa na tym forum? Haalo, Professorze?
Cayenne

Postprzez Laser » 30 mar 2016, o 19:29

Pewnie podczytuje. Tak podejrzewam. Zaloguje się jednak po raz kolejny dopiero wtedy, kiedy usłyszy o mojej śmierci. I to akurat wiem na pewno. :D

Pocieszeniem dla Niego może być pewnie fakt, że to się może zdarzyć w każdej chwili.. 8-) You never know.
"Nie przepadam za Cyganami i wolę ich nie spotykać, ale stare dobre disco polo o Cyganach wręcz uwielbiam."
Laser

Postprzez Olo » 30 mar 2016, o 21:26

Twojej?
:shock:
Nie wlewasz sobie aby za dużo czasami?
;)
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park