Luźny offtop

More life..

Luźny offtop

Postprzez PK » 4 kwi 2006, o 20:19

Co raz wiecej groźnych offtopow sie pojawia na naszym forum... on sa te, no, spreparowane i daza do destrukcji naszego forum? jak to lecialo do cholery?
No, moze tak na przyszlosc offtopowac w tym temacie zamiast w innych (np smieszne nazwy w temacie o koncertach albo recenzje w bravo w artykulach o Acids..)
a jak sie nie podoba pomysl to w piździec temat...
PK

Postprzez acidolka » 4 kwi 2006, o 20:51

ghehehe czy to jakieś aluzie do mnie?? :D ale w końcu w BRAVO też były materiały o Acids to ja nie kapejszyn (jak to mówi matematyczka) o co biega :D
ghehe jestem za ... pisać co wam ślina na jęzor przyniesie :P
pij jak wielbłąd ląduj jak Wrona
acidolka

Postprzez Gunnerka » 4 kwi 2006, o 22:03

krótkie, nie ciągnące się jak guma do żucia offtopy, nie są złe ;) można sobie na coś takiego czasem pozwolić ;) robią się niebezpieczne, gdy zaczynają przybierać potężne rozmiary ;) dlatego myślę, że jeżeli gdzieś w offtopie nawiąże się ciekawy temat do rozmowy, to można spokojnie założyć nowy temat ;)
But I just love the life I lead..
Another beer is what I need..
Another gig my ears bleed..
We are the road crew!

www.acid-drinkers.com
Gunnerka

Postprzez Jarooo » 4 kwi 2006, o 23:05

To ja w luźnym offtopie porusze temat SR. Chciałem tam zajrzeć i dupa. Błąd 403. Wy też tak macie? Jak tak, to oznacza śmierć sajtu mirjamowego.
Mój głos jest słaby...

...Proszę odpowiednio nagłośnić.
Jarooo

Postprzez jajo » 4 kwi 2006, o 23:07

acidolka napisał(a):ghehe jestem za ... pisać co wam ślina na jęzor przyniesie :P

Chuj bombki strzelil, choinki nie bedzie.
jajo

Postprzez Acrid » 4 kwi 2006, o 23:14

Jarooo napisał(a):Błąd 403. Wy też tak macie?

ajt bro -> You don't have permission to access / on this server.
Acrid

Postprzez flea » 4 kwi 2006, o 23:18

Morał z tego prosty, zwarty - chcesz się jebać, kup se narty.
flea

Postprzez Polly » 5 kwi 2006, o 00:33

walnal focha albo to tylko "chwilowe" mimo wszytko wydaje mi sie ze szkoda mozna bylo wyjsc z tego z twarza dajac np. link na SR do forum na officialnej stronce - jedno wspolne forum , na tym serverze - mysle ze im wiecej stron o acid drinkers tym lepiej, jedyny minus tego pomyslu to dzial na forum "uwagi odnosnie strony" na takich nioficialnych bylyby troche nie na miejscu ewentualnie mózgojebne ;F jak kto woli ;)
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb są niczym wobec Bestii która nas gnębi...
Obrazek
Polly

Postprzez Mikele » 5 kwi 2006, o 09:12

chwilowo, czy nie...

ale nam pokazał :D
Obrazek
Mikele

Postprzez Polly » 5 kwi 2006, o 18:45

wlasnie tak mi sie skojarzyl temat o japonczykach czytajac post rockera:
wiecie ze wlasnie japonczycy zauwazyli ze ewoluuja im kciuki? podobna maja dluzsze i bardziej gibkie kciuki, lacza to z faktem uzywania na codzien od wczesnych lat telefonow komorkowych.

a TY czy przyjrzales/as sie swojemu kciukowi? czy tez rosnie CI wstretny dlugi, gibki i chwytny paluch ktory przejmuje role palca wskazujacego??!!
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb są niczym wobec Bestii która nas gnębi...
Obrazek
Polly

Postprzez acidolka » 5 kwi 2006, o 20:29

Jarooo napisał(a):To ja w luźnym offtopie porusze temat SR. Chciałem tam zajrzeć i dupa. Błąd 403. Wy też tak macie? Jak tak, to oznacza śmierć sajtu mirjamowego.

wpisując adres: www.ad.art.pl wyskakuje mi info że niemam uprawnień do oglądania tej strony ..... co jest kuźwa .... dlaczego ja właśnie jaa niemam uprawnień??? A Wyyyy :?:
acidolka

Postprzez Smakosz » 5 kwi 2006, o 20:37

acidolka napisał(a):dlaczego ja właśnie jaa niemam uprawnień??? A Wyyyy :?:

Ja tez niemam uprawnień
Smakosz

Postprzez acidolka » 5 kwi 2006, o 21:04

a już myślałam że cuś ze mną nie tak :lol:
acidolka

Postprzez PK » 5 kwi 2006, o 21:10

A po co Ty jeszcze wchodzisz na tamtą strone?
PK

Postprzez acidolka » 5 kwi 2006, o 21:18

hmmm to pewnego rodzaju sentyment:D
acidolka

Postprzez jefersik » 6 kwi 2006, o 11:09

Mi ostatnio mordka sie cieszyła z powodu artykułu pana Grzegorza Czyza w Ozonie NR 12 2006
Nie bede całego prezentował ale zaprezentuje frgameny ktore dotyczą sweet noise and CKOD
Wielki rockandrollowy szwindel

'Identyczne techniki w pozyskiwaniu fanów (z wykorzystaniem masek włacznie )stosuje od pewnnego czasu rowniez polski zespol Sweet Noise .Ta zasłuzona indrustrialno -hardcorowa formacja ,powołana do zycia w 90 roku przez Piotra ''Glacę''Mohameda (Pól-Polaka,pol-Araba),z albumu na album coraz gorliwiej zagrzewa młodziez do walki z systemem .O ile na pierwszych płytach robiła to jeszcze mało nachalnie ,to o tyle jej ostatnie dokonania maja charakter nieznosniej agitacji .Od wydanego 4 lata temu własnym nakładem ''Czasu ludzi cienia''serwuje odbiorcom obok tradycyjnego juz pojecia rasizmu ,przemocy i nietolerancji -patologiczną dawke teori spiskowych .Wspolczesny meczenik Glaca ktory ponoc zaznał wielu upokorzen w zwiazku z uprzedzeniami rasowymi polaków,swoim cierpieniem za miliony ociera sie wkiekszosc utworow o smiesznosc .Artyscie brak zresztą dystansu do własnej osoby nie tylko w tworczosci .
Zespol CKOD jawnie podkpiwał sobie z ''ludzi cienia''.To tak obraziło Glacę
ze gdy drogi obu kapel przecieły się na festiwalu zorganizowanym w łodzi przez duzego producenta odzierzy (sic),wokalista zastrzegł w kontrakcie ,by podczas jego koncertu muzykow tamtej formacji nie było ani na widowni ani za kulisami.Wracając zas do jego krucjaty przeciwko systemowi ;jaki prawdziwy rebeliant bierze z zoną udział w sesji zdjeciowej dla wysoko nakładowego tygodnika o giwazadch?

Jeszcze goscio pojechał osobno po CKOD,slipknot and sex pistols ale szkoda pisac,trzeba sie smiac z pana ktory nie ma pojecia zbytniego o tym co pisze i mysli ze breytney and madona sa artystkami pełnego formatu hehehhe.Co najbardziej widocznego u dzienikarza takiego tygodnika jak Ozon to jest brak obiektywizmu
Wierzę w Stworzyciela, lecz on jest daleko. Uczynił ludzi wolnymi i dla tego nie może nam pomóc, bo wówczas przestalibyśmy o siebie decydować.
Pan Lodowatego Ogrodu tom 2. Jarosław Grzędowicz
http://www.water-drinker.netii.net/go/blog/
jefersik

Postprzez T.YoY » 6 kwi 2006, o 12:45

jefersik napisał(a): .Wspolczesny meczenik Glaca ktory ponoc zaznał wielu upokorzen w zwiazku z uprzedzeniami rasowymi polaków,swoim cierpieniem za miliony ociera sie wkiekszosc utworow o smiesznosc .Artyscie brak zresztą dystansu do własnej osoby nie tylko w tworczosci .
Zespol CKOD jawnie podkpiwał sobie z ''ludzi cienia''.

Kiedys lubiłem Sweet Noise, ale jak sobie skonfrontowałem texty SN o wyzysku, systemie, korupcji, conversie ,poszanowaniu drugie czlowieka z jego postawa poza scena to stwierdzilem,ze szkoda mojego czasu na hipokryzje i odpuscilem temat SN
Alexander The Great !
T.YoY

Postprzez flea » 6 kwi 2006, o 13:03

T.YoY napisał(a):Kiedys lubiłem Sweet Noise, ale jak sobie skonfrontowałem texty SN o wyzysku, systemie, korupcji, conversie ,poszanowaniu drugie czlowieka z jego postawa poza scena to stwierdzilem,ze szkoda mojego czasu na hipokryzje i odpuscilem temat SN

Podpisano: flea

;)
flea

Postprzez Jarooo » 6 kwi 2006, o 16:12

Street Rockin' is DEAD. Już jest błąd 404, co się oznacza że strony nie ma.
Mój głos jest słaby...

...Proszę odpowiednio nagłośnić.
Jarooo

Postprzez Andzia » 6 kwi 2006, o 16:14

Szybko sobie z nim chłopaki poradzili :twisted: Żeby tylko tu się za mocno nie pałętał :wink:
Andzia

Następna strona

Powrót do Hyde Park