Koncert Kraków grudzień 2017r.

Wake up! Here come the Acids!

Koncert Kraków grudzień 2017r.

Postprzez Barabomba » 12 gru 2017, o 20:39

Mam wieelką prośbę do Kwasożłopów!

Czy Szanowni Państwo Poznaństwo mogliby w końcu zmienić miejsce i porę przyjazdów? Co roku nie dość, że ten okropny kwadrat na za...piu to jeszcze w środku zimy! Nie można normalnie przyjechać zagrać do Krakowa w październiku, bliżej centrum? We wspomnianym miejscu już nie jest luzacko - ubrania trzeba oddawać do szatni, palić w środku nie wolno, na koncercie rockowym chciałabym luz a nie atmosferę muzealną. Chodzę na koncerty Acidów od 20 lat i pierwszy raz w tym roku się nie wybieram z mężem (bo razem chodzimy) właśnie przez miejsce - to najgorszy wybór i termin też jakiś dziwny, poszukajcie lepszego miejsca, bardzo ładnie i kulturalnie proszę, jak tylko mogę...
Barabomba

Re: Koncert Kraków grudzień 2017r.

Postprzez Crawley » 12 gru 2017, o 22:29

Przekonałeś mnie, z chęcią przyjadę do Krakowa na wiosnę.
Zrobię to zmyślnie i dokładnie, choć niekoniecznie szybko
Crawley

Postprzez Olo » 13 gru 2017, o 14:27

Ja rozumiem, że w dzisiejszych czasach wyrażenie
Barabomba napisał(a):z mężem

niekoniecznie determinuje płeć, ale już
Barabomba napisał(a):chciałabym

to chyba jednoznacznie.
Tak więc ogarnij się, Crawleyu ogarnijcie.
;)
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez JAGA » 13 gru 2017, o 18:17

W " High Proof Cosmic Milk" jest napisane" I've tried I've paid..." W zeszłym roku spróbowałem i zapłaciłem za koncert na którym paliłem papierosy w klatce jak małpa, do tego trzęsąca sie małpa bo tak było zimno. Kurtkę można było sobie zabrać tylko w sytuacji kiedy ktoś chciał definitywnie opuścić klub który też mógłby być bliżej centrum. Co do samego terminu, fakt Barabomba ma rację, gracie dla Szanownego Krakostwa coraz bliżej końca roku. 17 grudzień (niedziela) hmmm, jak mam sie dobrze bawic na koncercie mając przed soba wizje przymusowej pobudki w związku z koniecznością pójścia do pracy czyli tzw."poniedziałkowy dół" ? Paradkosalnie, kolejna niedziela tj. 24.12 byłaby lepsza ;) bo przynajmniej miałbym dwa dni na dojście do siebie po koncercie ;-)
Ostatnio edytowano 13 gru 2017, o 18:30 przez JAGA, łącznie edytowano 1 raz
JAGA

Postprzez Przemytnik rzeżuchy » 13 gru 2017, o 18:19

No faktycznie, 24.12 to data idealna na koncert jakiegokolwiek zespołu. Frekwencja byłaby 100% :roll:
Bazinga!
Przemytnik rzeżuchy

Postprzez Mad Professor » 13 gru 2017, o 18:41

W dobie rechrystianizowania Europy takie pomysły są haniebne i pochodzą od środowisk, które źle życzą Polsce i polskim rodzinom.
Obrazek
Hoy, mañana y siempre con el Barça en el corazon!!!
Mad Professor

Postprzez DB » 14 gru 2017, o 00:06

Zamiast oglądać Kevina samego w domu, to na koncert Acidów...i jeszcze jakby dali miskę pierogów z czerwonym barszczem, a Titus podzieliłby się z wiarą opłatkiem ze sceny, to by był już sztos, hala pełna. Wyobrażacie sobie takie Vesołych Śviąt? :lol:
Bitches, drugs, guns for sale.
DB

Powrót do Koncerty