Jarocin 2016 - tribute to Lemmy

Wake up! Here come the Acids!

Re: Jarocin 2016 - tribute to Lemmy

Postprzez policy of truth » 14 lip 2016, o 12:13

Niestety nie mam swoich zdjęć z koncertu, ani filmików, ale mam wspomnienia i ciesze się, że przyszłam na ten koncert :D , chociaż miało mnie nie być. Mam trójkę dzieci, cięzko się wyrwać , ale dzięki mężowi kochanemu i tolerancyjnemu mogłam tam być. DOKŁADNIE PO 12 LATACH ZNÓW PO SCENĄ JAK MAŁOLATA. DOKŁADNIE TO SAMO UCZUCIE:)tylko nawet lepsze, bo grali świetnie w swoim stylu , a kawałki Motorhead. ICH ARANŻANCJE:) swietne. Wokal Titusa niezły nawet po tylu latach, wg mnie lepiej graja niż kiedys. Jak wino:) ;;;... :mrgreen: Tylko pytanie, czemu nadal nie sa znani na całym świecie, a powinni, to najlepszy zespół jaki ten nasz nadwiślański kraj ma w posiadaniu. Dlaczego promują na siłe taka Margaret , ktora robi syf i bagno , a nie promują Acidów. Byc moze dlatego, ze oni sami nigdy nie mieli parcia na szklankę. Chyba ze na taką od alkoholu..Koncert super skopali tyłki wszystkim...
policy of truth

Postprzez Gómiś » 19 lip 2016, o 23:53

My heart will be singin'
Singin' out loud'
Gómiś

Postprzez Cayenne » 8 sie 2016, o 00:48

Z Olsztyna. Pewnie trafiło do "festiwalowego" seta i nie samo, wnosząc po komencie na koniec

https://www.facebook.com/TelewizjaKoper ... =2&theater
Cayenne

Poprzednia strona

Powrót do Koncerty