Motörhead

Moshin' in the nite!

Re: Motörhead

Postprzez Bastard » 26 paź 2014, o 22:13

Może się podniecam za szybko ale metalnews.pl na swoim FB napisało jakiś czas temu, że czeka nas fajny koncert w lipcu w hali, który ma niby zostać ogłoszony jutro, Motorhead jest na ticketalarmie eventim.pl a dziś rockville.pl wrzucił link do Ace of Spades na YT z podpisem "do jutra.... ;)" Ja już odpaliłem piwo, włączyłem aftershock i zacieram łapki 8-)
Bastard

Postprzez Gómiś » 26 paź 2014, o 22:19

ja na pewnym forum czytałem że torwar i plotki krążą miedzy Motorhead a Saxon
My heart will be singin'
Singin' out loud'
Gómiś

Postprzez Bastard » 26 paź 2014, o 22:20

Gómiś napisał(a):ja na pewnym forum czytałem że torwar i plotki krążą miedzy Motorhead a Saxon

Bez beki, Saxon gra teraz w progresji (listopad) poza tym co to za duży news, z koncertem Saxon? Z całym szacunkiem :|
Bastard

Postprzez Gómiś » 26 paź 2014, o 22:29

dla jednego duży news to Motorhead na Narodowym a dla drugiego Weekend w zadupiu górnym ;)
My heart will be singin'
Singin' out loud'
Gómiś

Postprzez KRZYK » 27 paź 2014, o 07:11

no bez jaj, nie na narodowym forkrajst :roll: Torwar bylby lepszy, chociaz tez nie idealny :?
I am the One
Orgasmatron
KRZYK

Postprzez Bastard » 27 paź 2014, o 10:49

Motörhead w ramach trasy koncertowej przyjedzie do Polski, aby dać jedyny koncert. Niezmordowanego Lemmy'iego i spółkę będziemy mieli okazję podziwiać 6 lipca na warszawskim Torwarze.

Podczas trasy, na którą wyruszą muzycy będzie promowany ostatni krążek zatytułowany "Aftershock", który to ukazał się ponad rok temu, a konkretnie 21 października 2013 roku. Zapewne oprócz nowych kompozycji będzie nam dane usłyszeć sztandarowe utwory takie jak: "Overkill" czy "Ace od Spades".

- Golden Circle 290 zł
- Płyta 229 zł
- Trybuny 210 zł
Bastard

Postprzez Przemytnik rzeżuchy » 27 paź 2014, o 11:32

Ceny biletów zabójcze...
Bazinga!
Przemytnik rzeżuchy

Postprzez Gómiś » 27 paź 2014, o 16:44

My heart will be singin'
Singin' out loud'
Gómiś

Postprzez Cayenne » 27 paź 2014, o 16:57

W milionach osób z całej Polski nadzieja zgasła, a Ty się śmiejesz :( no za grosz empatii
:lol: :lol:
Cayenne

Postprzez Gómiś » 27 paź 2014, o 17:02

ale szkoda że nie !D bo bym sięwybrał i nei zer wzgledu na muzykęa ze wzgledu na to że obecnie jestem na etapie poszukiwań przyszłej matki mojego przyszłego dziecia
My heart will be singin'
Singin' out loud'
Gómiś

Postprzez KRZYK » 27 paź 2014, o 19:26

podoba mi sie komentarz "ssij mi dupe" :D
cena koncertu mocno niekomfortowa :roll:
I am the One
Orgasmatron
KRZYK

Postprzez pmaciej7 » 28 paź 2014, o 17:36

Gómiś napisał(a):ale szkoda że nie !D bo bym sięwybrał i nei zer wzgledu na muzykęa ze wzgledu na to że obecnie jestem na etapie poszukiwań przyszłej matki mojego przyszłego dziecia

Naprawdę skrzywdziłbyś tak swoje dziecko, dając mu za matkę fankę One Direction?

sZmÄciaRZ napisał(a):cena koncertu mocno niekomfortowa :roll:

Ciesz się, że masz blisko i nie musisz dojeżdżać i nocować.

Mi pozostaje So, 16.11.14, 19:00 Uhr
Max-Schmeling-Halle
Falkplatz 1, 10437 BERLIN
pmaciej7

Postprzez Gómiś » 28 paź 2014, o 17:44

to była wypowiedź przepełniona zartem i zadumą
My heart will be singin'
Singin' out loud'
Gómiś

Postprzez blackmoore » 31 paź 2014, o 01:01

Na Slasha ceny podobne, na Aero niewiele tańsze, a standard życia w Polsce w ostatnich latach się nie polepsza, najwięcej zainteresowanych to młodzi ludzie, którzy nie zarabiają, a więc nie mogą sobie pozwolić na 3 koncerty w ciągu roku, jednocześnie premier mówi, że powinniśmy oszczędzać na starość bo emerytur możemy nie zobaczyć, przy jednoczesnym kazaniu łożenia na obecny system emerytalny ...panie premierze jak żyć!!!!
Gdy nie wiesz dokąd iść KRZYK zmęczył Cię,
Za szyjkę mocno chwyć i napij się
blackmoore

Postprzez Laser » 31 paź 2014, o 02:29

blackmoore napisał(a):..standard życia w Polsce w ostatnich latach się nie polepsza
To prawda. A dowodów bez liku.. Na przykład jedna trzecia żywności kupowanej przez statystycznego Polaka jest obecnie wyrzucana do śmieci. Po 21 można zapomnieć o znalezieniu wolnego miejsca do zaparkowania samochodu pod swoim blokiem. I tak dalej.. 8-) :twisted:

Ja bym powiedział inaczej. Te bilety są po prostu kurewsko drogie. To wszystko. Normalną reakcją powinno być olanie takiej imprezy. Ale jak znam życie znajdą się leszcze, którzy i tak je kupią.. Miłej zabawy! ;)

Jest pewnego rodzaju fenomenem fakt, że w Polsce ludzie chcą płacić horendalne pieniadze za źle zorganizowane imprezy na których dodatkowo nic nie słychać. W tym miejscu chciałbym pomachać szczególnie do organizatorów festiwalu Sonishere: pieprzyć was i wasze bezalkoholowe piwo! Sorry za mały oftop. ;)
"Ciotkę parowozu przetaczać na sznyclach." - Stanisław Lem
Laser

Postprzez Olo » 31 paź 2014, o 10:26

Na szczęście jest Przystanek Woodstock, który ma nagłośnienie Top Class. Zawsze. No, może prawie zawsze.
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez Smakosz » 31 paź 2014, o 12:12

Ja powiem tak- ceny biletów europejskie, a standard życia w Polsce choć wyższy niż powiedzmy 10 lat temu to zdecydowanie jeszcze nie na tym poziomie, ale to już nie pierwszy koncert z takimi cenami ;)

Laser napisał(a):Ja bym powiedział inaczej. Te bilety są po prostu kurewsko drogie. To wszystko. Normalną reakcją powinno być olanie takiej imprezy. Ale jak znam życie znajdą się leszcze, którzy i tak je kupią.. Miłej zabawy! ;)

Możesz sobie bojkotować jak nie jesteś oddanym fanem i może kiedyś już widziałeś, ale obaj wiemy że die hardzi tyle zapłacą i leszczami to jednak bym takich ludzi nie nazwał ;).

Druga sprawa jest taka że nie wiemy dokładnie jaki to będzie koncert, może na prawdę coś wyjątkowego z jakimś super gościem specjalnym wartym tej ceny ;)
Smakosz

Postprzez Ginekolog Ewy Braun » 31 paź 2014, o 15:18

sZmÄciaRZ napisał(a):podoba mi sie komentarz "ssij mi dupe" :D

pytanie retoryczne - jak to właściwie ma wyglądać? i czy w tym ssaniu jest wersja z połykiem?

Smakosz napisał(a):Druga sprawa jest taka że nie wiemy dokładnie jaki to będzie koncert, może na prawdę coś wyjątkowego z jakimś super gościem specjalnym wartym tej ceny ;)

na przykład One Direction robią chórki w Overkill, Gómiś miałby szansę ruchnąć 8-)
Ginekolog Ewy Braun

Postprzez pawkap » 31 paź 2014, o 15:23

Laser napisał(a):Ja bym powiedział inaczej. Te bilety są po prostu kurewsko drogie. To wszystko. Normalną reakcją powinno być olanie takiej imprezy. Ale jak znam życie znajdą się leszcze, którzy i tak je kupią.. Miłej zabawy! ;)

W zasadzie powinienem się z Tobą zgodzić, bo prawie 300 zł za GC, to cholernie dużo.
Wkurza też to, że mój dobry kumpel, który siedzi w Londynie i który też słucha Motorhead, na bilet będzie pracować niewiele ponad 3 godziny, a ja będę musiał zapierdalać ponad 3 dni :evil:
Ale w tym konkretnym przypadku jest kilka ale ;) :

Pierwsze ale: to jest Motorhead i komu jak komu, ale Lemmy'emu kasy nie będę żałował, bo gość jest nie z tej Ziemi (i mam nadzieję, że ta kasa trafi do Niego, a nie do kieszeni pazernych organizatorów)

Drugie ale: Zespół będzie świętował 40lecie, więc niewykluczone, że będzie jakiś okolicznościowy set, bądź specjalni goście (Animal Taylor jeszcze żyje?!)

Trzecie ale: Niestety ostatnie fakty przeczą tezie, że Lemmy jest Bogiem i jest nieśmiertelny, więc już niedługo nie usłyszysz ze sceny:
We are Motorhead and we play rock'n'roll.

A tego niektórym cholernie tego będzie brakować.
Reasumując: będę leszczem, pójdę na koncert, będę się zajebiście bawił.
Mikołaja nie będzie, Święta i prezenty odwołane :D
Człowiek z wiekiem staje się rozumny
Człowiek z wiekiem do trumny
pawkap

Postprzez blackmoore » 31 paź 2014, o 17:39

Może faktycznie standard życia trochę się polepszył, ale i tak adresatami tych koncertów w większości nie są ludzie, którzy śpią na pieniądzach.
Na gości specjalnych bym nie liczył, gdyby tak było to od razu by o tym napisali.
Gdy nie wiesz dokąd iść KRZYK zmęczył Cię,
Za szyjkę mocno chwyć i napij się
blackmoore

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Muzyka