Motörhead

Moshin' in the nite!

Re: Motörhead

Postprzez Laser » 31 paź 2014, o 21:23

Smakosz napisał(a):Możesz sobie bojkotować jak nie jesteś oddanym fanem i może kiedyś już widziałeś, ale obaj wiemy że die hardzi tyle zapłacą i leszczami to jednak bym takich ludzi nie nazwał .
No fakt - wiele już widziałem wiec dosyć łatwo mi bojkotować. Na to nie mam już wpływu.. 8-) Zdarzało mi się jednak z premedytacją nie pójść na koncerty ulubionego zespołu i jak ktoś jest długo na forum to wie, że nie ściemniam. I powiem jedno - żeby to zrobić trzeba mieć jaja. W każdym razie nie jest to proste. ;)

Słowo "leszcz" jest może za mocne, ale bardziej prowokuje do dyskusji - wiesz.. ;) A dzieje się źle. Bo wydaje mi się że wiem jak powinna wyglądać profesjonalnie zorganizowana impreza. Szczerze mówiąc to mam trochę pewnie bzika na tym punkcie. Ale jak się pojeździ tu i ówdzie to bierze człowieka taki wkurw, że krew zalewa. Totalna komercja i cwaniactwo. Powodów jednak jest wiele. Weźmy pierwszy - złe jest prawo. Obecnie obowiazująca ustawa nakazuje płacenie organizatorowi za strefę alkoholową od metra kwadratowego jesli się nie mylę. Dlatego te stoiska z piwem są tak małe i stoi przy nich ochrona. Na niekttórych imprezach z tego powodu - w ogóle nie ma gastronomii!!! Na Stadionie Narodowym sprzedawali bezalkoholowe piwo na festiwalu metalowym :lol:

Nie przeszkadza wam to? :o :shock:

pawkap napisał(a):będę leszczem, pójdę na koncert, będę się zajebiście bawił.
Skąd wiesz, że faktycznie będzie zajebiscie? ;) Zawsze mnie bawi jak ktoś już ma wyrobione definitywnie zdanie o koncercie którego jeszcze nie przeżył.. Powiedz jeszcze może przy którym kawałku będziesz się najlepiej bawił? A może tego utworu w ogóle nie zagrają? :mrgreen:
"Ciotkę parowozu przetaczać na sznyclach." - Stanisław Lem
Laser

Postprzez Smakosz » 31 paź 2014, o 23:33

Organizacja, nastawienie na robienie kasy kosztem fana muzyki oczywiście wkurwia i co do tego nie ma wątpliwości. Tyle że wierny fan zawsze wyda kasę, a i znajdzie się ktoś kto pójdzie poczuć legendę czy po prostu sprawdzić z ciekawości. Pytanie tylko czy aby Torwar nie jest za duży dla samego Motorhead? Zespół bardzo szanuję ale śmiem wątpić.
Smakosz

Postprzez KRZYK » 1 lis 2014, o 11:02

Torwar nie bylby za duzy gdyby cena byla sensowna. a tak to faktycznie moze swiecic pustkami. na tych gosci tez bym nie liczyl, szczegolnie, ze to ma byc koncert "w ramach trasy". reasumujac, ktos tu srogo pierdolnal na łeb. cale szczescie, ze widzialem juz Motorów 3 razy 8-)
I am the One
Orgasmatron
KRZYK

Postprzez Smakosz » 1 lis 2014, o 11:53

Koncert organizują ci sami ludzie co słynne Metal All Stars które się w ogóle nie odbyło i Manowar które sukcesem frekwencyjnym też nie było min. z powodu ceny biletów. Tak więc Polskie realia są im najwyraźniej obce i jeszcze się nie nauczyli na swoich błędach.
Smakosz

Postprzez szczuply » 1 lis 2014, o 19:52

No trzeba wygrać bilet w jakimś konkursie bo inaczej nie bedzię chęci wydania takiej ilości kasy na bilety
szczuply

Postprzez pawkap » 1 lis 2014, o 20:58

Laser napisał(a):Na Stadionie Narodowym sprzedawali bezalkoholowe piwo na festiwalu metalowym :lol:

Nie przeszkadza wam to? :o :shock:

Ale czy naprawdę wiele by zmieniło jakby polewali te swoje 3,5 % szczyny?
Jeśli dobrze pamiętam ustawę o masowych imprezach, to właśnie tylko takie byle co mogą lać.
Na Narodowym dwa razy się upewniliśmy, że jest bezalkoholowe, wzruszyliśmy ramionami, odwróciliśmy się na pięcie i poszliśmy na płytę.
Jakoś specjalnie nas to nie ruszyło - napiliśmy się w domu.
Dawniej bywały takie koncerty, gdzie alku ze święcą szukać, także niespecjalnie mnie to rusza.

Laser napisał(a):
pawkap napisał(a):będę leszczem, pójdę na koncert, będę się zajebiście bawił.
Skąd wiesz, że faktycznie będzie zajebiscie? ;) Zawsze mnie bawi jak ktoś już ma wyrobione definitywnie zdanie o koncercie którego jeszcze nie przeżył.. Powiedz jeszcze może przy którym kawałku będziesz się najlepiej bawił? A może tego utworu w ogóle nie zagrają? :mrgreen:

Nie zrozumiałeś. Nigdzie nie napisałem, że będzie zajebiście. Koncerty to nie stypa i chodzę na nie z nastawieniem na zajebistą zabawę. I tym razem nie będzie wyjątku.
Żeby zaspokoić Twoją ciekawość, to najlepiej będę się bawił przy kawałku: My heart will go on.
Smakosz napisał(a):Koncert organizują ci sami ludzie co słynne Metal All Stars które się w ogóle nie odbyło i Manowar które sukcesem frekwencyjnym też nie było min. z powodu ceny biletów. Tak więc Polskie realia są im najwyraźniej obce i jeszcze się nie nauczyli na swoich błędach.

I tutaj mnie zmartwiłeś. Czarno to widzę, trzeba będzie zachować paragon na wszelki wypadek ;)
Człowiek z wiekiem staje się rozumny
Człowiek z wiekiem do trumny
pawkap

Postprzez Morgoth » 1 lis 2014, o 23:32

Ahahaha. Autentycznie rozbawiła mnie ta cena. 1,5 roku temu za koncert Motora (a przecież były jeszcze inne zespoły) na Ursynaliach zapłaciłem 79zł. W 2011 na Sonisphere za Motora, Iron Maiden i inne zespoły bilet na płtyę kosztował ok. 200zł. Rozumiem, że to hala i nie ma co porównywać z plenerem, no ale to chyba jednak przesada...
Morgoth

Postprzez szczuply » 2 lis 2014, o 11:22

Paragony napewno trzymaj, ja dlatego zawsze sie staram płacić za bilety kartą bo zawsze łatwiej jak się zgubi paragon
szczuply

Postprzez Benek » 5 lis 2014, o 01:27

Nie miałem jeszcze okazji być na koncercie, na Torwarze, stąd pytanie do zorientowanych, co jest lepszą opcją: trybuny czy płyta? Chodzi mi o dźwięk, widoczność itp.
Benek

Postprzez KRZYK » 5 lis 2014, o 07:13

to jest duza, peerelowska, sportowa hala na kilka tysiecy ludzi, wiec generalnie to wszystko zalezy od akustyka. bylem tam na Illusion, na tej "jedynej", trzykoncertowej trasie, na golden circle i raczej wszystko sie zgadzalo. ale tak na prawde to ruletka, jak w przypadku takich miejsc
I am the One
Orgasmatron
KRZYK

Postprzez Benek » 5 lis 2014, o 15:28

Dzięki, pewnie wybiorę GC, w końcu to prawdopodobnie mój ostatni (oby nie) koncert Motorhead.
Benek

Postprzez Bastard » 11 lis 2014, o 11:18

Na koncercie w Birmingham na scenie pojawił się Philty Taylor i Fast Eddie Clark. Ten drugi zagrał z Motorami Ace Of Spades:

https://www.youtube.com/watch?v=CPrWVFGJN0g

Obrazek

Z Lemmym wcale nie jest tak źle, charczy po staremu :) Schudł strasznie co widać po fotkach ale myślałem, że jest znacznie gorszej formie. A do lipca to i pewnie setlistę trochę przewietrzą ;)
Bastard

Postprzez Drwal Anonim » 22 lut 2015, o 19:41

Drwal Anonim

Postprzez Benek » 4 cze 2015, o 17:57

And here is the news we’ve all been waiting for …
It’s official! We’re releasing our 22nd Studio Album “Bad Magic” on August 28th this year!
Are you excited? Well you should be! As well as the album release on August 28th 2015 (UDR Music/Motörhead
Music) we would also like to announce our Anniversary European tour this fall, with more international dates to
follow.
Obrazek
Benek

Postprzez Drwal Anonim » 11 cze 2015, o 09:02

Drwal Anonim

Postprzez Cayenne » 28 sie 2015, o 21:26

Motór. :)

Cayenne

Postprzez Gómiś » 29 sie 2015, o 12:08

pierwszy odsłuch za mną.
płyta Genialna
My heart will be singin'
Singin' out loud'
Gómiś

Postprzez Drwal Anonim » 9 wrz 2015, o 21:40

Nawet spoko wywiad. Sporo ciekawostek o strunach, cebuli i płycie z coverami, którą Motór ma nagrać w przyszłości ;)
http://muzyka.onet.pl/rock/phil-campbell-z-motoerhead-nie-planujemy-podobienstw-wywiad/t0k0r3
Drwal Anonim

Postprzez pawkap » 13 lis 2015, o 12:26

Co prawda już dawno nie w Motorach,ale to jego napieprzanie słychać w kultowych płytach zespołu.
Wczoraj wieczorem przeczytałem, że odszedł Phil "Philty Animal" Taylor...
Smutno...
Człowiek z wiekiem staje się rozumny
Człowiek z wiekiem do trumny
pawkap

Postprzez Cayenne » 29 gru 2015, o 03:01

Nie wiem, co powiedzieć.
Cayenne

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Muzyka