Illusion

Moshin' in the nite!

Illusion

Postprzez yah00 » 14 mar 2006, o 12:44

Zespol bylego Acida. Szkoda, ze chlopaki juz nie graja, szkoda ze Lipa juz nie gra w Acidach :( . Najlepsza plyta jak dla mnie to 4, a kawalek Wojtek :D w wykonaniu Guzika :lol: chociaz Fame, Vendetta czy 140 tez nie sa zle
yah00

Postprzez jajo » 14 mar 2006, o 12:47

Illusion to legenda. Pamietam ze na poczatku moich fascynacji muzyka metalowo-rockowa mylilem ich ze Sweet Noise. Nie pytajcie dlaczego... sam nie wiem...

Mysle ze do koncertowki grali fajne plyty... A trojka pizga w leb ostro. Tak samo... Wojtek i Vendetta numerami jeden.
jajo

Re: Illusion

Postprzez Jimi » 14 mar 2006, o 13:44

yah00 napisał(a):... szkoda ze Lipa juz nie gra w Acidach :(

:shock: :shock:

Ja się bardzo, bardzo ciesze.. Olass jest super gość lepszy od Lipy i przede wszystkim gra sto razy lepiej. :)

A co do Illusion mam 3 i ona jest najlepsza, po trójce nie słyszałem nic, a jedynka i dwójka mi nie podchodzą. Tylko trójeczke lubie :)
Jimi

Postprzez Mikele » 14 mar 2006, o 13:51

3 kopie zad :)

bolilol też jest fajny :) jedna z lepszych koncertówek jakie słuszałem :)

ale miom zdaniem Lipa lepiej sobie radził w illusion, niż acidach...

za płytkie RINE dziękujęślicznie, ale jakoś nie tęsknię ;)
Obrazek
Mikele

Postprzez yah00 » 14 mar 2006, o 14:31

Mi sie jakos bardziej na koncertach podabal sie Lipa niz Olass :wink: mial lepszy kontakt z publika a nie fotoreporterami :lol:
yah00

Postprzez Jimi » 14 mar 2006, o 14:50

yah00 napisał(a):Mi sie jakos bardziej na koncertach podabal sie Lipa niz Olass :wink: mial lepszy kontakt z publika a nie fotoreporterami :lol:

Szczególnie jak paradował w tej szkockiej spodniczce. Olass jest lepszy na koncertach i bardziej pasuje do Acids niż Lipa, za RINE podziękuje, ale wole Olassa :) A lepszy kontakt to on chyba z puszką ma niż z publiką :wink:
Jimi

Postprzez jefeers » 14 mar 2006, o 14:57

yah00 napisał(a):Mi sie jakos bardziej na koncertach podabal sie Lipa niz Olass :wink: mial lepszy kontakt z publika a nie fotoreporterami :lol:

o jej hehehehe
jefeers

Postprzez El Pecado » 14 mar 2006, o 15:00

Lepszy kontakt z puszką a najlepszy z lufą :D
Illusion to był świetny band, fajnie się tego słucha, ale kiedyś ich muza robiła na mnie troszkę większe wrażenie. Ale to legenda polskiej muzy i mam szacunek do nich.
Fajnie ,że ukazały się reedycje ich płyt. W dodatku z bonusami:)
El Pecado

Postprzez yah00 » 14 mar 2006, o 15:32

Jimi napisał(a):

Szczególnie jak paradował w tej szkockiej spodniczce. Olass jest lepszy na koncertach i bardziej pasuje do Acids niż Lipa, za RINE podziękuje, ale wole Olassa :) A lepszy kontakt to on chyba z puszką ma niż z publiką :wink:

Widzialam Olassa dwa razy na koncertach Acidow i jakos mi nie przypadl do gustu. Nie lubie gosci ktorzy ruszaja sie tylko wtedy gdy sa w swietle flashy :twisted: , a potem tylko stoja. Chociaz szacunek za spiewanie kawalkow Litzy na koncertach :D
yah00

Postprzez Jimi » 14 mar 2006, o 16:33

E tam, jak nagrają płyte to się rozrusza :D

yah00 napisał(a):Chociaz szacunek za spiewanie kawalkow Litzy na koncertach :D

Piona brachu ! Olass super wykonuje Litzowe kawałki.. może zrobią na nową płytę Poplin Twist z wokalem Ola :roll:

Dobrze że nie słyszałem Litzowych kawałków śpiewanych przez Lipe, to by było świętokractwo. :wink:
Jimi

Postprzez PK » 14 mar 2006, o 16:47

Jimi napisał(a):Dobrze że nie słyszałem Litzowych kawałków śpiewanych przez Lipe, to by było świętokractwo. :wink:

Załuj ze nie slyszales Litzowych kawalkow spiewanych przez Lipe.
Ja załuje i to bardzo ze na zywo nie bylo mi dane.
Irytujace sa Twoje posty o beznadziejnosci Lipy, bo do dupy gra na gitarze, bo do dupy spiewa... Jak dla mnie nagral jedna z lepszych plyt z Acidami, i to najlepsze sa kawalki wlasnie z nim na wokalu.
W ktoryms wywiadzie Lipa powiedzial ze granie w Acids nie jest graniem hobbistycznym tylko powazna robota, i on nie dał rady.
Illusion tez bardzo porzadny zespol zeby nie bylo offtopu ;)
PK

Postprzez Bastard » 14 mar 2006, o 16:56

No właśnie pogadajmy tu o Illusion, anie znowu wracam do konflikut Lipa/RINE/Olass. Załóżcie do tego inny temat!

Łykam chyba wszystkie albumy Illusion. Bardzo fajne granie, zwłaszcza na koncertach. Ciesze się, że Lipa powrócił do tego stylu z Lipali bo tego mi brakowało. Poza tym facet ma niesamowite zdolności wokalne i jest dla mnie jednym z lepszych polskich wokali. Często go ostatnio widuje :twisted: ;)
Bastard

Postprzez T.YoY » 14 mar 2006, o 17:27

PK napisał(a): Jak dla mnie nagral jedna z lepszych plyt z Acidami, i to najlepsze sa kawalki wlasnie z nim na wokalu.
W)

przepraszam, ze nie na temat, ale warto zadac pytanie w do powstania ilu utworow przyczynil sie lipa?? jednego, moze dwoch . reszta , jak sadze po strukturze utworow, jest robota popcorna, slimaka i titusa.
A co do najlepszych utowrow wokalnych z tej plyty. No coz, to jest kwestia gustu.

Powtorze co wielokrotnie pisalem. Bardzo, bardzo lubielem Illusion, klimat koncertow, jaki wytwarzal Lipa, ale do Acids to ona za grosz nei pasowal.
Alexander The Great !
T.YoY

Postprzez PK » 14 mar 2006, o 17:46

Moze i nie pasowal... ale po co walkowac jego temat setny raz?
PK

Postprzez Jimi » 14 mar 2006, o 17:56

Dobra peace... wróćmy do tematu...

Moje ulubione płyty to: Illusion i Illusion 3 a Bolilol się fajnie zapowiada bo słyszałem Vendette i Nóż i super wyszło.
Jimi

Postprzez Smakosz » 14 mar 2006, o 18:12

Hej a możeby tak zmienić temat na Illusion/Lipali/She można było by opisywać projekty Lipy w jednym miejscu. Z powyzszych zespołów najbliższy mi jest oczywiście Illusion świetne utwory i fajny wokal Lipy, moje ulubione płytki to 2,3 i Bolilol. Szkoda że niebyłem nigdy na koncercie Illusion pamiętam że kiedy zaczynałem zagłębiac sie w taką muzyke to grali koncert pożegnalny chyba w Stodole??? -może bylo ktoś z was??Co do Lipali pierwszej płyty wogóle niesłyszałem, ale dwójka-Pi przypadła mi do gustu i co bardzo ważne fajnie brzmią na koncertach. Co do She wiem że Lipa tam grał i niestety tylko tyle wiem bo niemiałem okzji posłuchać ale zamierzam to nadrobić.
Smakosz

Postprzez Bjeń » 14 mar 2006, o 20:20

Taka ciekawostka :) Ślimak pykał na "2" w Big Black Hole :P

Kocham Illusion. Dla mnie to potęga. Kiedy byłem mały gnój i mało wiedziałem o świecie zespół mnie zadziwiał. Sławetnym Nożem szczególnie :) Lipa nie gra technicznie... ale potrfi stworzyć wspaniałą muzykę. Bardzo lubie taki klimat... uważam, że Illusion i tak był na tamte czasy "nu"... Odstawał troszkę od poslkiej sceny...

Co do Lipy w Acidach, mam podobne zdanie do Kulta. Piosenki z nim na wokalu mi też sie bardzo podobają... ale to co wyprawiał na koncertach, jednak nie przekonuje mnie do niego...

Ale i tak bardzo ciepło myśle o Illusionie... jak i o Lipie. Wielki rispekt w jego stronę :)
Bjeń

Postprzez jefeers » 14 mar 2006, o 20:39

Co do Lipali pierwszej płyty wogóle niesłyszałem, ale dwójka-Pi przypadła mi do gustu i co bardzo ważne fajnie brzmią na koncertach. Co do She wiem że Lipa tam grał i niestety tylko tyle wiem bo niemiałem okzji posłuchać ale zamierzam to nadrobić.

Hej Lipali Pi to jest debiut tego ze zespołu!!!!!
A plytka LIPA ''Lipali''to elektyczna muza,plytka solo Tomka :D :D :D bardzo zakręcona ale z orginalnym klimatem :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: 8) 8) 8) 8)

W acid drinkers nigdy cieniasów nie było ,kazdy ma charyzme,wokal i umiejetnosci :twisted: Litza,Perła,Lipa.Olass :wink: :wink: :wink: :wink:
wszystkim sie kłaniam :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
jefeers

Postprzez Smakosz » 14 mar 2006, o 20:46

jefeers napisał(a):Hej Lipali Pi to jest debiut tego ze zespołu!!!!!
A plytka LIPA ''Lipali''to elektyczna muza,plytka solo Tomka :D :D :D bardzo zakręcona ale z orginalnym klimatem

Myślałem że ta płytka wlicza sie w dyskografie Lipali, ale skoro tak to podchodzi mi cała dyskografia tej kapeli :D a i ten nowy numer który był na stronce też całkiem spoko
Smakosz

Postprzez Andzia » 14 mar 2006, o 23:07

A ja kocham Illusion 2. "Tylko zrozum to, że ludzie płaczą czystą krwią, tylko zrozum to, że to twój los..."
Andzia

Następna strona

Powrót do Muzyka