Illusion

Moshin' in the nite!

Re: Illusion

Postprzez G.R.E.G » 26 lut 2014, o 23:01

No pierwszy singiel taki miałki im wyszedł.Po pierwszych sekundach na myśl przyszło mi Lipali.Mam nadzieję że na nowej płycie znajdzie się z parę ostrych kawałków jak za starych czasów.Do ILLUSION zawsze będę miał sentyment bo od "4"-ki na kasecie (którą mam do dzisiaj w szafce) zaczęła się moja przygoda z ciężką muzą która trwa do dzisiaj a koncert we Wrocku w 2008 był moim koncertem życia.
Szkoda ze narazie chłopaki na trasie promującej ominęli podkarpackie wiec muszę się w sobotę bujnąć do Katowic.
G.R.E.G

Postprzez Olo » 28 lut 2014, o 16:21

Na oficjalnej już można zamawiać płyty.
Cena 36,99 zł. Przesyłka priorytetowa gratis na terenie Polski.
Można też zamówić w tej samej cenie album z autografami. Podobno tylko 1000 sztuk takich jest.
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez G.R.E.G » 1 mar 2014, o 10:44

jeśli wierzyć wpisowi na oficjalnym FB Illusion to chłopaki grają całe Opowieści na koncercie.Wiec dzisiaj przekonam się jak nowa płyta wypada na żywo.
G.R.E.G

Postprzez Besiek » 1 mar 2014, o 13:31

Opowieści z autografami zamówione:) Doczekać się nie mogę! Jak ktoś wróci z koncertu niech da znać co grają itp.
- Czy jest pan gotów stać na straży porządku prawnego odnowionej, demokratycznej Rzeczypospolitej Polskiej?
- Bezapelacyjnie, do samego końca... mojego lub jej.
Besiek

Postprzez G.R.E.G » 2 mar 2014, o 08:27

Właśnie wróciłem do domu z KATO. 6h jazdy w jedną stronę.Ale czego nie robi się dla takiego zespołu.Obłowiłem się tym razem na koncercie.Setlista Lipy +gratis jego odcisk buta :lol: , jego kostka i autografy całej czwórki na DVD z Wrocka 2008.Jakbym pomyślał trzeźwiej ;) to miałbym jeszcze większość tekstów nowych utworów bo były wydrukowane na kartkach i poprzylepiane przed Lipą a po zejściu zespołu po ostatnim utworze było ciemno na scenie i nikogo z obsługi i brak barierek :P Sklepiku z rzeczami Illusion nie bylo.No bo niby co mogli sprzedawać: jeden wzór koszulki? Na sprzedaż płyty jeszcze za wcześnie.
Poniżej zdjęcia fruktów z wczoraj.
ObrazekObrazek

O nową płytę jestem już spokojny po wysłuchaniu utworów z niej.Jest parę ostrych kawałków takich jakie oczekiwałem że będą.A ten pierwszy singiel nie odzwierciedla reszty na płycie.Chłopaki na scenie tryskali energią i dobrym humorem.Tylko Lipa czasami się ostro wkurzał bo miał problemy techniczne ze sprzętem.To po krótce tyle.Idę się wyspać wreszcie.
Nowa płyta właśnie zamówiona.
G.R.E.G

Postprzez pmaciej7 » 2 mar 2014, o 14:00

Te wszystkie kawałki "O czymśtam", to jak rozumiem z nowej płyty są?
pmaciej7

Postprzez Laser » 2 mar 2014, o 15:45

Mnie cieszy obecność piosenki BRACIE w setliście, bo nie pamiętam, żeby wcześniej to grali.. Za parę dni koncert w Szczecinie. 8-)
"Ciotkę parowozu przetaczać na sznyclach." - Stanisław Lem
Laser

Postprzez G.R.E.G » 3 mar 2014, o 00:44

te kawałki "O czymś tam" to właśnie nowe kawałki.
G.R.E.G

Postprzez Leon » 13 mar 2014, o 18:47

Zajawka "Opowieści" napawa bardziej optymizmem, niźli singiel. Może coś jednak będzie z tej płyty :)

EET FUK
Leon

Postprzez Smakosz » 15 mar 2014, o 00:33

Właśnie wróciłem z koncertu Illusion. Bardzo, bardzo dobry gig! Zespół w formie i widać że bawi ich granie na żywo. Nie lubię poznawać nowych utworów tak z marszu od razu na żywo, ale muszę stwierdzić że ten klimat Illusion został w tym nowym materiale jak najbardziej zachowany. Jest i cieżar i trochę tego specyficznego eksperymentowania. Jednak nic nie przebije starych dobrych hitów :D , gardło zdarłem, kark boli i jestem bardzo zadowolony. Set taki jak wyżej został wklejony plus Vendetta zagrana po raz drugi na bis.
Smakosz

Postprzez Laser » 18 mar 2014, o 13:39

Laser napisał(a):Za parę dni koncert w Szczecinie. 8-)
No to po frytkach.. Tak to jest jak największą salą w mieście jest kaszaniasta dyskoteka z "Młodych Wików". A ja już całą logistykę zaplanowałem. :?

Illusion napisał(a):Z przykrością zawiadamiamy, że w związku z rażąco nieodpowiedzialną postawą właścicieli szczecińskiego klubu Imperium, którzy byli jednocześnie organizatorami naszego czwartkowego koncertu, zostaliśmy zmuszeni do rezygnacji z przyjazdu do Szczecina i odwołania imprezy.
Wszystkich fanów przepraszamy za zaistniałą sytuację - bilety można zwracać w miejscach zakupu.
Koncerty w Poznaniu i Gdańsku odbędą się bez komplikacji, serdecznie wszystkich zapraszamy!
Laser

Postprzez Olo » 18 mar 2014, o 14:09

Dawaj do Poznania.
8-)
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez Laser » 18 mar 2014, o 20:59

Pomyślimy. Dobrze by było jednak jakby się ktoś dołączył.. :|
Laser

Postprzez Leon » 18 mar 2014, o 22:49

Słuchali dzisiaj Czwórki? Nie takie złe te nowe Illusion, jednak trochę "to już nie to samo" : )
EET FUK
Leon

Postprzez Laser » 19 mar 2014, o 00:45

Nie słuchalim.. Ale to co napisałeś jest dosyć dobrą recenzją nowych poczynań tego zespołu. Spodziewałem się regularnego dramatu po zapoznaniu się z kilkoma przeciekami, tymczasem ludzie nowe kawałki umiarkowanie chwalą. No zobaczymy! 8-)
Laser

Postprzez G.R.E.G » 19 mar 2014, o 02:01

ja słuchałem paru kawałków wczoraj w radio gdańsk.Powiem ze na koncercie była większa moc z tych utworów.Nie takie złe te utwory ale słychać ze to nie Illusion z lat 90-tych.Nie ma takiego pierdolnięcia w gitarze jak za czasów 2-ki albo 3-ki.Ale płyta i tak zamówiona i prawdopodobnie do piątku dojdzie do mnie, więc na spokojnie w weekend nad nią przysiądę.
G.R.E.G

Postprzez Besiek » 19 mar 2014, o 17:01

Dziś przyszła płytka z autografami:) To się nazywa preorder a nie te ściemy mystica...:) Na razie leci, wrażenia później:)
- Czy jest pan gotów stać na straży porządku prawnego odnowionej, demokratycznej Rzeczypospolitej Polskiej?
- Bezapelacyjnie, do samego końca... mojego lub jej.
Besiek

Postprzez Olo » 19 mar 2014, o 17:56

Do mnie też doszła, ale bez autografów.
Choć jestem prawie pewny, że zamawiałem Z autografami.
Na szczęście cena była ta sama.
Olo

Postprzez Crawley » 20 mar 2014, o 09:50

Lipa wie, że udzielasz się na Barmy Army, więc nie podpisał Ci płyty :p
Zrobię to zmyślnie i dokładnie, choć niekoniecznie szybko
Crawley

Postprzez Laser » 21 mar 2014, o 21:53

Olo napisał(a):Dawaj do Poznania.
8-)
Zdecydowałem się jednak na Tymona w Gorzowie.. 8-)
Napiszcie coś jak wrażenia - ci co mają już płytkę
Laser

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Muzyka