Death Metal

Moshin' in the nite!

Re: Death Metal

Postprzez Abdon » 15 mar 2012, o 20:17

szowiór666 napisał(a): Typki z Eris is my homegirl nie zagrali.

pewnie bali się, że ludzie ich zlinczują/obrzucą surowym mięsem ;) chociaż większość szanujących się fanów deathu zlewa w tym roku Blitza ciepłym moczem.

szowiór666 napisał(a): Niepokojący jest fakt, że koncert się odbył w Blue Note, a mimo to nie było pełnej sali, co jest dość dziwne, zważywszy na to, że chociażby na poprzednim Blitzkriegu grali w Eskulapie ( wiem że z Mardukiem),i wtedy sala była pełna.

nie dziw się. Marduk na bank przyciąga więcej fanów ekstremy, niż ten, pożal się prastary borze, skład.
Obrazek
Abdon

Postprzez Ziemniax » 15 mar 2012, o 20:38

No niestety, skład na Blitzu w tym roku zapowiada się tragicznie... dobra, może nie co roku dostajemy w pakiecie gratis Marduka, ale przynajmniej były sensowne supporty, o ile dobrze pamiętam, Chainsaw i Esqarial. A teraz? Matko, gdzie by tu zacząć. Sixpounder. Widziałem przed Acidami w Stodole ostatnio. O ile w studio brzmią całkiem sympatycznie, jakkolwiek powtarzalnie, to na żywo prezentują się cholernie plastikowo. Tak, wiem, że w Stodole panowie od nagłośnienia zrobili im chujową robotę, ale nie mówię o brzmieniu. Resistance, nie słyszałem. Chociaż biorąc pod uwagę, że ludzie reklamują to jako deathcore, podchodzę jak z kijem do jeża. Eris - tu chyba nie muszę się produkować.

Jednym słowem dziękuję, postoję. Petera i spółkę zobaczę i tak na Metalfeście. I Megadeth, i Behemotha, i Septic Flesh, i całą masę innych ciekawych zespołów, bez całego -corowego szajsu.
Ziemniax

Postprzez szowiór666 » 15 mar 2012, o 22:13

No okej, rozumiem, ale skoro takie macie podejscie to nie narzekajcie ze "mało ludzi na koncertach". Faktycznie supporty na tegorocznym Blitzu są...mierne :wink: Ale obawiam się, że jeśli nadal tak pójdzie (chodzi mi o frekwencję) to nie prędko zobaczymy trasę gdzie role supportu będą miały zespoły pokroju Marduka.
Obrazek
szowiór666

Postprzez quetopish » 17 mar 2012, o 00:28

vader na szczęście rekompensuje supporty (zabrze :twisted: )
quetopish

Postprzez Abdon » 17 mar 2012, o 03:42

co do mało ludzi na koncertach: ale to nie ma nic do rzeczy! zresztą machina biznesowa pod tytułem Vader z pewnością liczy na frekwencję zapraszając zespoły, które, coś mi się obiło o uszy, pokazały się w dużych telewizjach (telewizji?). i mimo tego, że wiele osób, wliczając mnie, pokazuje Peterowi dupala, o frekwencję nie musi się on martwić. zejdą się ludzie, wywalą kasę, wypiją cienkie piwo i za 2 lata nie będą pamiętać, że byli na takim koncercie. ale pójść pójdą, bo nazwy są obecnie głośniejsze w górnolotnie zwanym mainstreamie, niż w świadomości tradycyjnego słuchacza metalu łupanego.
inną sprawą, jeśli już przy frekwencjach jesteśmy, jest hańbiący ten dziwny naród fakt, że kiedy przyjeżdżają żyjące legendy, wcale nie po to, żeby zżerać własny ogon i odgrywać stare hiciory, ludzie mają w dupie.
przykłady dwa, pierwsze z brzegu: Blaze, któremu wróżono koniec kariery po wylocie z Maiden nagrywa bardzo przyzwoite (w miarę obiektywnie, ja osobiście na przykład nie przepadam jakoś szczególnie) albumy. kumpel wczoraj chciał kupić bilet na koncert we Wrocu, za dwa tygodnie. cena biletu to 5 dych, koncert ma odbyć się w madness (co już świadczy o tym, jak bardzo ktoś miał w dupie to, że Blaze chciałby zagrać dobry koncert - kto był, ten wie). niestety nikt mu (kumplowi) nie potrafił w madness powiedzieć o koncercie i jego szczegółach. biletów jeszcze nie mieli i byli nieco zdziwieni faktem, że Blaze u nich gra za 2 tygodnie.
drugi przykład: Artillery. kapela, która powróciła po latach niebytu i nagrała kilka naprawdę fajnych albumów, które zyskały uznanie w oczach krytyków i w oczach fanów. i Artillery grało u nas za 30 złotych od osoby. a osób, mimo rewelacyjnej ceny, za wiele i tak się nie pojawiło. dramat.
ale się jebitny off top zrobił, muszę sobie zakładać filtr rodzicielski na forum, kiedy piję :(
Obrazek
Abdon

Postprzez szowiór666 » 18 mar 2012, o 21:04

Wiesz, może i jest w tym trochę prawdy, ale wątpie żeby Vader celowo zapraszał takie a nie inne zespoły, a nawet jeśli to MM to robi. Zreszta nie chodzi nawet o same supporty, bo po prostu ktoś nie chce to ich nie ogląda, ale wiele osób poszło na ten koncert, zapłaciło za bilet żeby obejrzeć bądz co bądź dobre metalowe show, z dobrym ( o ile nie jednym z najlepszych ) zespołów death metalowym jako headlinerem. I wątpię żeby mainstream miał tu coś do rzeczy.
Obrazek
szowiór666

Postprzez Abdon » 19 mar 2012, o 19:22

mimo tego nie zaprosili np. odrodzonego Decapitated, jakieś młodej, fajnej kapeli, których nie brakuje (FAJNEJ) i jakiegoś zaprzyjaźnionego zespołu zagramanicznego. tylko kapele, które pojawiały się w telewizji ogólnokrajowej w całości, bądź fragmentarycznie.
Obrazek
Abdon

Postprzez Kwit_Na_Wegiel » 13 maja 2012, o 15:40

Nowy Nile całkiem w pytę. Poprzedni mnie znudził, a tym razem znów kosa całkiem sympatyczna.
Kwit_Na_Wegiel

Postprzez hedupp » 13 maja 2012, o 21:36

Kuuuuurka wodna, już wypłynął do sieci? Kwicie na węgiel, masz jakiś przeciek?????
hedupp

Postprzez Kwit_Na_Wegiel » 13 maja 2012, o 23:00

Mam, ale nie mogę udostępnić, sorry :wink:
Kwit_Na_Wegiel

Postprzez hedupp » 14 maja 2012, o 17:30

Ale jak to?? Błagam, zapłacę :D
hedupp

Postprzez Abdon » 14 maja 2012, o 18:04

Krzywy to raczej ma materiał promo na reckę, więc zapomnij ;)
Obrazek
Abdon

Postprzez Kwit_Na_Wegiel » 14 maja 2012, o 19:24

No, oznakowane to jest, gdyby wyciekło, miałbym wpierdol :)
Kwit_Na_Wegiel

Postprzez Olo » 14 maja 2012, o 19:30

Wpierdol, jak wpierdol. Ryj nie szklanka.
Gorzej, jakby Cię od koryta odcięli. :wink:
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez Galloway » 14 maja 2012, o 21:09

Steve Tucker założył własną kapelę, WARFATHER. Jakoś w chłopa wierzę.

http://legacy.roadrunnerrecords.com/bla ... adlines%29
Obrazek Obrazek
...and therefore three cheers for Nantucket!
Galloway

Postprzez KRZYK » 23 maja 2012, o 21:37

znajomy znajomych prosil mnie zebym podlansowal im kapelke w gronie zacnych metalowcow,
co czynie. kapelka jest z Wawy i zwa sie Sphere :twisted: :twisted: :twisted:
check it out => http://www.myspace.com/sphereband
I am the One
Orgasmatron
KRZYK

Postprzez Galloway » 23 maja 2012, o 21:42

Nie mów, że znasz Analnego :D
Obrazek Obrazek
Galloway

Postprzez KRZYK » 23 maja 2012, o 21:48

zadnego z gentlemanów nie znam. kumpel pracuje z jednym z gitarzystow chyba.
a co, chcesz sie umowic? bo mysle, ze kontakt skolowac moge :wink: :wink:
I am the One
Orgasmatron
KRZYK

Postprzez Galloway » 23 maja 2012, o 22:02

Nie, ale dzięki za dobre chęci ;)
W razie potrzeby wiem gdzie uderzyć 8)

W sumie znam go tylko z Pyorrhoea. Dobre wspomnienia ze starych dobrych czasów :wink:

ED:
I żeby jeszcze trochę rozreklamować Sphere... nowy album za jedyne 20 PLNów. Między innymi na Allegro.
Obrazek Obrazek
Galloway

Postprzez Olo » 24 maja 2012, o 08:02

Ależ sobie ksywę wybrał. By go szlag...
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Muzyka