News

Moshin' in the nite!

News

Postprzez PK » 31 maja 2006, o 07:05

Miejsce na jakies muzyczne ciekawostki. Jakies jubileusze, zmiany personalne w skladach, Beata Kozidrak w Alei Gwiazd.. et cetera, et cetera
PK

Postprzez Bjeń » 31 maja 2006, o 07:12

David Bowie niespodziewanie pojawił się na londyńskim koncercie Davida Gilmoura wykonując z nim dwie piosenki.

Dziennik "Jerusalem Post" podaje, że nazwa Rammstein - "należąca do niemieckiej grupy heavymetalowej, którą niektórzy kojarzą z neonazizmem" - została wymalowana na podłodze synagogi w Petah Tikva w Izraelu.

:D
Bjeń

Postprzez krzys » 31 maja 2006, o 10:55

Z dniem dzisiajeszym nadeszły w końcu wyczekiwane wieści z obozu Ametrii!
Singiel Ametrii DARMOWO!!!

Zespół AmetriA w nowym składzie, nagrał dwa numery na singiel płyty Ciemna Strona Mocy pod linkiem
http://ametria.mp3.wp.pl/
Można ściągnąć darmowo utwory Tysiąc kłamstwâ i nowy cover I Like it
Materiał nagrany był w studio DBX, realizacja Jacek DBX, producentem muzycznym jest Arkadiusz Stępień&AmetriA.
Skład zespołu AmetriA:
Marta Selma Ciecierska - wokal
Arkadiusz Arekcore Stępień- gitara, wokal, DJ(loopy, sample)
Jakub Qbix Łuczak -gitara, wokal
Piotr Piter Szczęk - bass, wokal
Sylwester Hator Łukaszewski - perkusja

Tak więc zapraszam państwa do ściągania dwóch nowych utworów zapowiadających "Ciemna Stronę Mocy" 8)
krzys

Postprzez PK » 31 maja 2006, o 14:11

Rammstein to ma tyle wspolnego z neonazizmem co ja z seminarium duchownym... :roll:
PK

Postprzez Gunnerka » 31 maja 2006, o 16:57

dwa ciekawe newsy z cgm.pl:

"Rock In Rio" Na Trzech Kontynentach?

Słynny festiwal odbywający się w Lizbonie planuje ekspansję na kolejne obszary

Kilka lat temu festiwal został przeniesiony z Rio De Janeiro do Lizbony. Promoter Michael Chugg powiedział, że przyszłoroczna edycja imprezy odbędzie się w Madrycie. W 2008 roku "Rock In Rio" rozpocznie się na plaży Copacabana w Rio De Janeiro, następnie przeniesie się do Sydney i zakończy wędrówkę w Cape Town w RPA.

Festiwal "Rock In Rio" odbył się po raz pierwszy w 1985 roku.

Meat Loaf Z Brianem Mayem

Gitarzysta grupy Queen bierze udział w nagrywaniu nowej płyty Meat Loafa

May przyleciał w ubiegłym tygodniu do Los Angeles, gdzie powstaje nowy album Meat Loafa i nagrał partie gitary w kompozycji "Bad for Good". Gitarzysta napisał na swojej stronie internetowej, iż utwór ten trwa 7,5 minuty.

Płyta "Bat Out Of Hell III: The Monster Is Loose" ukaże się 31 października.
But I just love the life I lead..
Another beer is what I need..
Another gig my ears bleed..
We are the road crew!

www.acid-drinkers.com
Gunnerka

Postprzez Bjeń » 1 cze 2006, o 15:59

Lider grupy Foo Fighters zdementował plotkę na temat swojej śmierci krążącą od pewnego czasu w Internecie

W wywiadzie dla magazynu "New Musical Express" Grohl poinformował, że o swojej śmierci dowiedział się...od przyjaciela, który nagrał na automatycznej sekretarce kondolencje dla żony Dave'a.

"Dostałem wiadomość na sekretarkę od przyjaciela: "Yyy, Jordyn, to wiadomość dla Ciebie...przykro mi z powodu tego, co się stało". Pomyślałem sobie: "Co jest do cholery?". Na mojej komórce też były kondolencje z powodu mojej śmierci" - opowiada Grohl.

"To było dziwne, ale w końcu zrozumiałem, że to zwykła, internetowa plotka. Trochę mnie to wzięło, ale to bardzo głupie uczucie. Jestem jak karaluch, nie przejmujcie się, będę tu jeszcze bardzo długo" - kończy ze śmiechem Grohl.

Faaaajnie ;]
Bjeń

Postprzez I Am You » 1 cze 2006, o 16:16

Metallica koncertowała w RPA u boku... The Rasmus. James Hetfield nie krył ciepłych słów pod adresem młodego, bądź co bądź, zespołu: "The Rasmus są bardzo interesującą grupą a ich album "Dead Letters" zawiera naprawdę ciekawe utwory. Przypominają mi rok 1980 i Def Leppard". miejmy nadzieję, że te zachwyty nad muzyką The Rasmus nie będą rezonować na przygotowywanym właśnie, nowym albumie Metalliki.

Przepisane wprost z czerwcowego Metal Hammera, czy dobrze mi się zdaje, że zawiera dwa błędy interpunkcyjne ? :D
I Am You

Postprzez PK » 1 cze 2006, o 16:29

Fajny to przyjaciel co wierzy w netowa plotke o smierci kumpla ;)
A co do tej Mety to faktycznie! James Heatfield jak mowi, to robi bledy interpunkcyjne! ;)
PK

Postprzez konnix666- Celeju » 1 cze 2006, o 17:08

http://muzyka.interia.pl/info/infid/754938 po obejrzeniu tego teledysku uwazam ze jest to cenzurowanie sztuki(idea nie bylo ukazanie przemocy samo w sobie lecz jako element dziela artystycznego) i te szystkie pierdolone stacje Tv domagajace sie cenzury na Sepie niech najpierw wypieprza polowe teledyskow hip-hopowych w ktorych az roi sie od skandali obyczajowych oraz wyuzdania(jesli juz tak bardzo chca pozowac na straznikow moralnosci)
uzupełnic liczebniki w odpowiedniej formie procent czy procenta
konnix666- Celeju

Postprzez PK » 1 cze 2006, o 19:06

http://muzyka.onet.pl/0,1332587,newsy.html
Nie dosc, ze mu sie tatuaz zmywa, to jeszcze takie rzeczy spiewal bedzie ;)
PK

Postprzez Bjeń » 1 cze 2006, o 19:20

PK napisał(a):http://muzyka.onet.pl/0,1332587,newsy.html

Lepszy on niż Norbi ;)
Bjeń

Postprzez drakula » 3 cze 2006, o 23:20

PK napisał(a):http://muzyka.onet.pl/0,1332587,newsy.html

szczerze mówiąc nie było z czego wybrać...
drakula

Postprzez I Am You » 4 cze 2006, o 00:39

Tom Petty (fot. Warner) zastanawia się nad oskarżeniem o plagiat muzyków Red Hot Chili Peppers. Pewien pracownik radiostacji WGMD z Delaware twierdzi, że utwór "Dani California" jest kopią kompozycji "Mary Jane's Last Dance" z repertuaru Toma Petty. Producent programu "The Morning Show" Jared Morris powiedział, że zarówno melodia, tempo jak i temat nowego singla Red Hot Chili Peppers jest identyczny z kawałkiem Petty'ego.

Teraz Tom Petty rozważa podobno rozstrzygnięcie sprawy na drodze sądowej. Przedstawicielka artysty, Heidi Robinson, nie potrafiła jednak potwierdzić, ani zaprzeczyć doniesieniom. - Podrabianie jest chyba najszczerszą formą pochlebstwa - powiedziała rzeczniczka. - Nie mam pojęcia czy Tom zdecydował się pozwać Red Hot Chili Peppers. Nie jestem w stanie udzielić komentarza na ten temat.

Co ciekawe producentem obydwu nagrań, "Dani California" i "Mary Jane's Last Dance", jest Rick Rubin.

Singel Red Hot Chili Peppers pochodzi z wydanego w maju albumu "Stadium Arcadium".

Hmmm...
Riff jest taki sam, tempo jest takie samo, ale refren i reszta to coś zupełnie innego... :D
I Am You

Postprzez PK » 4 cze 2006, o 09:37

To nic, ze w chuj ludzi uslyszalo o Pettym tylko i wylacznie dzieki tej sprawie, on chce jeszcze troszke rozgłosu...
PK

Postprzez Smakosz » 4 cze 2006, o 09:41

PK napisał(a):To nic, ze w chuj ludzi uslyszalo o Pettym tylko i wylacznie dzieki tej sprawie, on chce jeszcze troszke rozgłosu...

Zgadzam sie w zupełnosci. Była kiedyś też taka sprawa jakieś punkowej kapeli z Kanady która nazwała sie Metallica oczywiście odrazu wytoczono im proces i takie tam, oczywiście zmienili nazwe. Wszystko po to aby uzykać rozgłos. To samo moim zdaniem jest w tym przypadku.
Smakosz

Postprzez Gunnerka » 4 cze 2006, o 19:06

PK napisał(a):To nic, ze w chuj ludzi uslyszalo o Pettym tylko i wylacznie dzieki tej sprawie, on chce jeszcze troszke rozgłosu...

proszę, nie żartuj.. Tom Petty to dość znana osobistość softrockowej sceny.. ;) tak mi się przynajmniej zdaje.. ;)
But I just love the life I lead..
Another beer is what I need..
Another gig my ears bleed..
We are the road crew!

www.acid-drinkers.com
Gunnerka

Postprzez PK » 4 cze 2006, o 21:51

Znana, ale co z tego, jak dla duzej liczby 'metalów' znanymy postaciami sa tylko Metallica i SOAD...
PK

Postprzez Jarooo » 4 cze 2006, o 21:57

Gunnerka napisał(a):proszę, nie żartuj.. Tom Petty to dość znana osobistość softrockowej sceny.. ;) tak mi się przynajmniej zdaje.. ;)

Tom Pety to znany muzyk, a Ostatni Taniec Mery Dżejn to był swojego czasu przebój. Ale podobieństwo jest chyba zupełnie przypadkowe.
Mój głos jest słaby...

...Proszę odpowiednio nagłośnić.
Jarooo

Postprzez I Am You » 4 cze 2006, o 21:59

Jarooo napisał(a):
Gunnerka napisał(a):proszę, nie żartuj.. Tom Petty to dość znana osobistość softrockowej sceny.. ;) tak mi się przynajmniej zdaje.. ;)

Tom Pety to znany muzyk, a Ostatni Taniec Mery Dżejn to był swojego czasu przebój. Ale podobieństwo jest chyba zupełnie przypadkowe.

główny riff jest prawie taki sam
I Am You

Następna strona

Powrót do Muzyka