Behemoth

Moshin' in the nite!

Behemoth

Postprzez Boras » 17 cze 2006, o 12:00

Behemoth czyli Nergal i spółka. Moim zdaniem najlepszą płytą jest Demigod.

Nergal u Kuby Wojewódzkiego!
W najbliższą niedzielę (18.06) Nergal będzie gościem w programie Kuby Wojewódzkiego...

Bedzie ktoś nagrywał ?
Boras

Postprzez Bjeń » 17 cze 2006, o 12:00

Już o tym wspominali... ja będę oglądać... nie ma bata :]
Bjeń

Re: Behemoth

Postprzez Acrid » 17 cze 2006, o 12:06

Czasami slucham, ale zazwyczaj starszych plyt Pandemonic Incantations z numerem "Chwala Mordercom Wojciecha (997-1997 Dziesiec Wiekow Hanby)" rzadzi! ;) Nie piszac juz o swietnym Gromie, z kvltowymi "Lasami Pomorza".
Acrid

Postprzez Bastard » 17 cze 2006, o 12:14

Nie lubię kapeli, ale do "Lasów..." mam sentyment :lol: :wink:
Bastard

Postprzez PK » 17 cze 2006, o 13:23

Nie lubie tego. Nie lubie Nergala, kawal chamskiego wielkiego czola w smiesznych ciuszkach...
Trzeba bedzie ogladac, zeby sie posmiac jak z Kostrzewskiego ;)
PK

Postprzez Boras » 17 cze 2006, o 13:25

Ja Nergala lubie. Doszedł do czego co niezrobi już żadna inna kapela.
Nie znam innych polskich kapel oprócz Acid, Vadera i Behemotha które sa rozpoznawane za granicą.
Boras

Postprzez PK » 17 cze 2006, o 13:34

Zawsze mnie interesowalo czy doszli do czego doszli dzieki temu jak graja, czy dzieki temu, ze obecnie jest taki popyt na taka muzyke.... no i oczywiscie tró wyglad i zachowanie na scenie..
PK

Postprzez jefersik » 17 cze 2006, o 13:42

Inferno to samą gębą straszy heh :lol: :lol: :lol: Behemotha czasem lubie posłuchac ale nergal czasami przesadza 8)
Wierzę w Stworzyciela, lecz on jest daleko. Uczynił ludzi wolnymi i dla tego nie może nam pomóc, bo wówczas przestalibyśmy o siebie decydować.
Pan Lodowatego Ogrodu tom 2. Jarosław Grzędowicz
http://www.water-drinker.netii.net/go/blog/
jefersik

Postprzez FuckingHostile » 17 cze 2006, o 13:54

Behciu jest ok. Stare plyty rzadza, nowe tez dobre :D
LAAAASYYYYYYY POOOOOOMORZAAAAA :) Nerg to charyzmatyczny kolo, robi zajebiste show na scenie. "ELBLAG ZAPIERDALAMY" ;)
Tim Is Gay
FuckingHostile

Postprzez Kuba » 17 cze 2006, o 14:25

PK napisał(a):Zawsze mnie interesowalo czy doszli do czego doszli dzieki temu jak graja, czy dzieki temu, ze obecnie jest taki popyt na taka muzyke.... no i oczywiscie tró wyglad i zachowanie na scenie..

byłeś kiedyś na ich koncercie??? jeżeli tak to powinieneś znać odpowiedź.
Anioł z Corruption kiedy był w USA na koncercie Superjoint Ritual i dał płytę Corruption Phil'owi - ten jak się dowiedział, ze Anioł to Polak powiedział: pozdrów BOGÓW z Vader i Behemoth! A przeciez Phil to nie jest frajer..
Kuba

Postprzez PK » 17 cze 2006, o 15:06

Nie bylem na koncercie Behemotha i nie zamierzam byc...
A Phil, no coz.. wiele frajerskich zachowan mial, wiele dziwnych projektow swoim nazwiskiem wypromowal.. nie jest dla mnie zadnym bogiem, zebym na kazde jego slowo sie slinil
PK

Postprzez mati » 17 cze 2006, o 15:11

Kompletnie nie kumam Behemotha...Pomijając, że zupełnie nie rozumiem ich jako ludzi (tró blek metal :twisted:), to muzyka delikatnie mówiąc nie nadaję się do słuchania :) Co kto lubi. Na mnie Pan Wielkie Czoło działa alergicznie, tak jak wspomniany już w tym temacie Kostrzewski.
Może Anselmo sobie jaja robił? :lol:
mati

Postprzez I Am You » 17 cze 2006, o 15:53

Behemoth dobry jest :) Uwielbiam ich stare płyty i Thelemę, Demigoda trochę mniej, Zos Kia Cultus w ogóle mi nie podchodzi, a Satanica to tak po trosze :)

Najbardziej wkurwiają mnie "wielcy i wszystko wiedzący" fani Behemoth'a którzy znają go tylko Demigod'a :evil:
I Am You

Postprzez Crawley » 17 cze 2006, o 16:06

Na koncertach Behemotha jest zabawnie - hasla Nergala miazdza. "Jestesmy Behemoth z pomorza!" "Jestescie piescia wymierzona w twarz Boga!" ^____^
A jak juz wychodzi na scene w worku na smieci i masce z Demigoda to jest w ogole zajebiscie.
I co by o nich nie mowic, ich muza jest swietna, Demigod w szczegolnosci ;) Widac, ze znaja sie na rzeczy.

I tak BTW, to Corruption tez ROXX (a nawet bardziej ;P) :)
Zrobię to zmyślnie i dokładnie, choć niekoniecznie szybko
Crawley

Postprzez OneManArmy » 17 cze 2006, o 17:27

Kuba napisał(a): byłeś kiedyś na ich koncercie??? jeżeli tak to powinieneś znać odpowiedź.

Bylem, widzialem ... Maszyna ... Szacunek !

Kuba napisał(a): ten jak się dowiedział, ze Anioł to Polak powiedział: pozdrów BOGÓW z Vader i Behemoth! A przeciez Phil to nie jest frajer..

Frajer nie Frajer, zupelnie mnie to nie dziwi ... :D :D :D
OneManArmy

Postprzez Kuba » 17 cze 2006, o 17:27

PK napisał(a):Nie bylem na koncercie Behemotha i nie zamierzam byc...

w takim razie nie masz szans zrozumieć ich fenomenu. Ja np. rzadko słucham Behemotha, nie jestem jakimś wyznawcą ich muzyki, ale jak jest w pobliżu ich koncert to jestem tam obowiązkowo! Uważam że są w pierwszej piątce koncertowej na świecie. Maszyna. Wiem, ze jak napiszę "żałuj" to odpiszesz, ze nie zamierzasz. Ale żałuj ehehe
Kuba

Postprzez PK » 17 cze 2006, o 17:30

"Nie zamierzam" ;)

Fajnie, ze jakas kapela odniosla jakis sukces za granica... ale.. no czemu akurat Behemoth? Czemu ktos nie mogl sie wziasc i wypromowac takich Acids, ktorzy graja klase lepiej?
Albo Virgin Snatch, band na naprawde swiatowym poziomie... tylko ze promocji brak. Behemoth sie zalapal na ową promocje.. i dobrze.
PK

Postprzez Kuba » 17 cze 2006, o 17:39

PK napisał(a):Albo Virgin Snatch, band na naprawde swiatowym poziomie... tylko ze promocji brak. Behemoth sie zalapal na ową promocje.. i dobrze.

sorry stary... ale bzdury piszesz. Jakbyś był na jakimś gigu z ostatniej trasy, na której grały oba te zespoły, zobaczyłbys kto jest na światowym poziomie a kto jest tylko "prawie jak Testament" ;) inna liga... Behemoth to najbardziej profesjonalny twór w historii polskiej sceny! i za to szacunek. Acid nie wypłynął bo nie byli zdeterminowani i nie zależało im. Nergal był zdeterminowany.
Kuba

Postprzez jefersik » 17 cze 2006, o 18:07

Kuba napisał(a):Behemoth to najbardziej profesjonalny twór w historii polskiej sceny! i za to szacunek.

Zgadzam sie :wink:
Wierzę w Stworzyciela, lecz on jest daleko. Uczynił ludzi wolnymi i dla tego nie może nam pomóc, bo wówczas przestalibyśmy o siebie decydować.
Pan Lodowatego Ogrodu tom 2. Jarosław Grzędowicz
http://www.water-drinker.netii.net/go/blog/
jefersik

Postprzez PK » 17 cze 2006, o 18:35

Moze to zalezy tylko i wylacznie od tego jaka muzyke te kapele graja? Black jest obecnie duzo bardziej popularny od thrashu.
Trudno porownywac mlodziutki VS do Behema, ktory juz swoje gra.
PK

Następna strona

Powrót do Muzyka