Iron Maiden

Moshin' in the nite!

Iron Maiden

Postprzez Dog_Rock » 18 lip 2006, o 00:54

Przejrzałem cały dział i widze ze takiego tematu nie ma wiec biorac pod uwage moj avatar pomyslalem ze wlasnie to ja go powinienem załozyc. :lol: Nic konkretnego nie napisze w pierwszym poscie bo jestem padniety :wink: wiec moze tylko suche fakty:
Nowa płyta legendy heavy metalu nosi tytuł "A Matter Of Life And Death". Longplay ma mieć premierę na początku września, zaś poprzedzi go singel z kompozycją "The Reincarnation Of Benjamin Breeg", który zadebiutuje 14 sierpnia.

Materiał został zarejestrowany w studiach Sarm West w Londynie. Nad brzmieniem czuwał Kevin Shirley, który był również odpowiedzialny za dźwięk na dwóch poprzednich wydawnictwach Żelaznej Dziewicy: "Brave New World" i "Dance Of Death".

"Płyta jest bardzo intensywna i dlatego zależało nam na tym, żeby promujący ją utwór odzwierciedlał to w możliwie najlepszy sposób. Stąd wybór "Benjamina Breega", w którym jest ciężki riff, a do tego wszystkiego dochodzi jeszcze mroczny tekst" – wyjaśnił wybór singla Steve Harris.
Album "A Matter Of Life And Death":

1. Different Worlds (Smith/Harris) (4:17)
2. These Colours Don't Run (Smith/Harris/Dickinson) (6:52)
3. Brighter Than a Thousand Suns (Smith/Harris/Dickinson) (8:44)
4. The Pilgrim (Gers/Harris) (5:07)
5. The Longest Day (Smith/Harris/Dickinson) (7:48)
6. Out Of the Shadows (Dickinson/Harris) (5:36)
7. The Reincarnation of Benjamin Breeg (Murray/Harris) (7:21)
8. For The Greater Good of God (Harris) (9:24)
9. Lord Of Light (Smith/Harris/Dickinson) (7:23)
10. The Legacy (Gers/Harris) (9:20)
SEEK AND DESTROY
Dog_Rock

Postprzez Fearmaiden » 18 lip 2006, o 10:24

http://www.4shared.com/file/2554084/648ce98b

Juz można zassać. Oficjalnemu FC i polskiemu Sanktuarium, nawet teledysk pokazali.
Obrazek
Fearmaiden

Postprzez Acrid » 18 lip 2006, o 10:46

Nie slucham i nigdy nieprzepadalem za Zelazna Dziewica :)
Acrid

Postprzez Smakosz » 18 lip 2006, o 11:21

A Ja słucham i lubie :D Czekam na nowy album, ale moim ulubionym numerem jeden jeżeli chodzi o płyty Dziewicy jest The Number Of The Beast-świetna Heavy Metalowa plyta. Nowy utwór jest całkiem fajny poprostu jest Maidenowy :D
Smakosz

Postprzez PK » 18 lip 2006, o 13:33

Na dłuższa mete strasznie nudne... ;)
i wokalista wkurwiajacy
PK

Postprzez Dog_Rock » 18 lip 2006, o 17:28

PK napisał(a):Na dłuższa mete strasznie nudne... ;)
i wokalista wkurwiajacy

Pewnie masz sporo racji . Zawsze mozna dyskutowac nad tym ,czy lepiej eksperymentowac czy pozostac wiernym swojemu stylowi.
Biorac pod uwage Iron Maiden i Metallice ja juz wole opcje bez eksperymentow. :wink:
Tak mnie Bruce tez wkurwia ... tym ze nie spiewam tak samo. :lol: :wink:
SEEK AND DESTROY
Dog_Rock

Postprzez Boras » 19 lip 2006, o 00:47

Iron Maiden Rulezzz Jest w worku moich ulubionych kapel czyli (Acid, Meta, Guns, Kiss, Hunter) Szacunek za wszstko co zrobili.

http://www.ironmaiden.com/media/images/IID00002173.JPG

Jakaś nowa okładka, niewiem co i jak bo słabo z angielskim u mnie ;)
Plan Dnia : Wstane, Pierdne, Zrobie przedziałek i mam fajrant ;)
Boras

Postprzez Dog_Rock » 19 lip 2006, o 01:56

To jest okładka nowego albumu :wink: wyjebista :lol: ale liczy sie muza . Musi byc lepiej niz na Dance of Death.
SEEK AND DESTROY
Dog_Rock

Postprzez Bjeń » 19 lip 2006, o 06:45

Boras napisał(a):Jakaś nowa okładka, niewiem co i jak bo słabo z angielskim u mnie ;)

Gdybyś czytał forum to byś wiedział, ze była wrzucana już...
Bjeń

Postprzez Sęku » 19 lip 2006, o 07:59

Bjeń napisał(a):Gdybyś czytał forum to byś wiedział, ze była wrzucana już...

Alez Bjeniu.. nie każdy jest w stanie przetrawić każdy jeden post na forum, bo ruch taki że po kilku dniach jest już za późno, żeby poznać wszystko.. :roll: A wrzucając newsa, trudno sprawdzać całą zawartość forum. Tak więc proszę o litość w imieniu poprzedników :wink:

W sumie jak coś mi nie leży, to po prostu olewam temat i sie nie wypowiadam, co by nie pisać, że mi się nie podoba, bo to zaprawdę nic konstruktywnego. Ale pewnie zje3bkę dostanę, że sie przypierdaczam i w dodatku na off-topa, to tylko napisze słowo o Ironach. Nie leżą mi :D A coś więcej - bo heavy, power i rycerz metal mi nie leżą. Dla mnie wszystko jest takie same, a ciągłe galopady, wysokie wokale i niekończące się solówki to coś zdecydowanie nie dla mnie. Ale na szczęście jest tyle muzyki, że nie muszę ubolewać i wypowiadać na ich temat (no chyba że muszę..) :wink:
Sęku

Postprzez Andzia » 19 lip 2006, o 18:48

Sęku napisał(a):Nie leżą mi :D A coś więcej - bo heavy, power i rycerz metal mi nie leżą. Dla mnie wszystko jest takie same, a ciągłe galopady, wysokie wokale i niekończące się solówki to coś zdecydowanie nie dla mnie. Ale na szczęście jest tyle muzyki, że nie muszę ubolewać i wypowiadać na ich temat (no chyba że muszę..) :wink:

Po raz kolejny zgadzam się z Sękiem :D Chyba mamy identyczny gust muzyczny :wink:
Andzia

Postprzez KRZYK » 19 lip 2006, o 19:00

a ja tam lubie od czasu do czasu posluchac czegos takiego. Ironi to legenda, chyba nie ma czlowieka zyjacego rokendrolem ktory by nie znal tej kapeli.

sam w domu mam tylko koncertowke z Donington i od czasu do czasu sobie zapuszczam. w zasadzie kazda ich plyta stylowo jest do siebie podobna (tak jak w przypadku Motorow, czy AC/DC)

kiedys moi kumple fajnie przerobili "Fear of the dark", tak wlasnie motorowo i wokal growlowal :lol: na koncertach przy tym byl czad :wink:
I am the One
Orgasmatron
KRZYK

Postprzez Sęku » 19 lip 2006, o 19:16

Andzia napisał(a):Po raz kolejny zgadzam się z Sękiem :D Chyba mamy identyczny gust muzyczny :wink:

Tak jak mi się widzi - masz zapewne rację totalną! :D Jupi! Nie jestem sam! :wink:
Sęku

Postprzez Shanox » 19 lip 2006, o 20:04

Ja tez lubie odczasu doczasu posluchac kiedys bardziej dzisaj mniej.Ale jedno trzeba im przyznac gdyby nieoni niebylo by dzis tak wielu swietnych kapel.
Shanox

Postprzez flea » 19 lip 2006, o 21:25

Zespół - legenda ;) Wielki band, którego zawsze będe słuchał. I tyle! ;) Nowy kawałek jest OK, chociaż nie zachwycił mnie jakoś specjalnie :)
flea

Postprzez drakula » 19 lip 2006, o 22:12

Bardzo przyjenma muza, lubię sobie dość często zapuścić Maidenów.
Seven Son...The Number....Fear of....
drakula

Postprzez kfasu » 19 lip 2006, o 22:34

ten nowy song jest jakiś dziwny.. coś mi w nim nie pasuje i to bardzo..
http://www.myspace.com/buenosagres
mnie to nie przeszkadza
kfasu

Postprzez I Am You » 19 lip 2006, o 22:53

PK napisał(a):Na dłuższa mete strasznie nudne... ;)
i wokalista wkurwiajacy

Zgadzam się w 100% :D
I Am You

Postprzez jesper » 23 lip 2006, o 10:09

... nie ukrywam że dla mnie IRON MAIDEN to absolutnie numer 1 jeżeli chodzi o muzykę heavy metalową - w 1990 roku dorwałem od kumpla piracka kasetę z pierwsza płyta zespołu i śmiało mogę stwierdzić że od tej chwili zacząłem się poważnie interesować muzyką a IRON MAIDEN to moja ulubiona kapela na punkcie której mam totalnego świra.

UP THE IRONS :twisted: :!:

... oto moja "żelazna kolekcja" IRON MAIDEN :rocx

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

... i jeszcze płyty Dickinsona:

Obrazek
ObrazekObrazek PANZER DIVISION MAIDEN
jesper