04.11.2006 - Kraków - Loch Ness - (archiwum)

Postprzez Gość » 6 lis 2006, o 14:16

yah00 napisał(a):
Gość napisał(a):W przedsprzedaży sprzedało się 370 biletów. Prawdopodobnie frekwencja to około 450 - 500 osób.

ja kupilam swoj bilet w sobote o 14 i mial numer 133, watpie zeby loch ness pomiescil 500osob :wink:

ja kupilem tydzien wczesniej i jeden mial nr 7 a drugi jakos 300 iles :D wiec na cyferki nie patrz :D
Gość

Postprzez Gość » 6 lis 2006, o 19:05

mRoK napisał(a):No świetny koncert...
mampamiątke w postaci śliwy po okiem :P Nooo ochroniarze mogli sie bardziej postarać...
gdy jeszcze miałem siły to starałem sie pilnować ale później wysiadłem...zamroczyło mnie po ciosie :roll:
)
hehe... to mogła być moja sprawka :P... ten koleś który ci to zrobił miał koszulke "infernal" i krzyczał coś w stylu "WYPIERDALAJ!!"??... jeśli tak to sorry ale poprostu sie zdenerwowałem troche bo mnie troche ludzie stojący za mną (w tym ty) zmiażdżyli kilka razy na początku... jeśli to byłem ja to naprawde sorry :P a jeśli chodzi o koncert to chyba wszystko zostało napisane... było zajebiście!!! pomimo problemów z nagłośnieniem, ta lewa strona troche siadała czasami i denerwowała lud... ale acid's dali rade :D
Gość

Postprzez kowal » 6 lis 2006, o 23:39

najbardziej podobało mi sie na (a własciwie juz po) koncercie to ze zupełnie straciłem glos ;p nie ma to jak drzec ryja przez kilka godzin :D
kowal

Postprzez mRoK » 7 lis 2006, o 16:53

Anonymous napisał(a):
mRoK napisał(a):No świetny koncert...
mampamiątke w postaci śliwy po okiem :P Nooo ochroniarze mogli sie bardziej postarać...
gdy jeszcze miałem siły to starałem sie pilnować ale później wysiadłem...zamroczyło mnie po ciosie :roll:
)
hehe... to mogła być moja sprawka :P... ten koleś który ci to zrobił miał koszulke "infernal" i krzyczał coś w stylu "WYPIERDALAJ!!"??... jeśli tak to sorry ale poprostu sie zdenerwowałem troche bo mnie troche ludzie stojący za mną (w tym ty) zmiażdżyli kilka razy na początku... jeśli to byłem ja to naprawde sorry :P a jeśli chodzi o koncert to chyba wszystko zostało napisane... było zajebiście!!! pomimo problemów z nagłośnieniem, ta lewa strona troche siadała czasami i denerwowała lud... ale acid's dali rade :D

A nie wiem czy to ty :P
troche mnie zamroczyło i nie wiem od kogo dostałem...
ale nic sie nie stało :P jestem dumny ze mam sliwe przez pogo a nie zadnych idiotycznych bijatyk :twisted:
"T!SSuE"
mRoK

Postprzez maku » 7 lis 2006, o 18:39

Co do frekwencji to koncert w Kraku wypadł zdecydowanie najlepiej, sprzedało sie ponad 500 biletów.
maku

Postprzez acidolka » 7 lis 2006, o 19:44

Nie dziwie się że tyle ludzi tam było.... wkońcu w Krakowie jest pełno Acidowej wiary ;)
pij jak wielbłąd ląduj jak Wrona
acidolka

Postprzez ACIDOFIL janek » 7 lis 2006, o 21:05

szczerze mowiac chetnie poczytalbym na stronce relacje z trasy jak u vadera.pare slow miasto x ile ludzi i jaki klimat.tak se fantazjuje.mysle ze w pozaniu tez powinno byc z pol tysiaca typa
zawsze z tylu....
ACIDOFIL janek

Postprzez The Wicker Man » 8 lis 2006, o 12:03

Kto ma zdjecia niech wrzuca na forum. Przeciez na koncercie aparatow bylo od cholery :D
The Wicker Man

Postprzez kowal » 8 lis 2006, o 15:35

no nawet chyba Demolka cos nagrywał czy co ;p
kowal

Postprzez Myshon » 10 lis 2006, o 19:06

Koncert miazga.. jak z reszta zawsze w kraku na acidach ... jak zobaczylem brak barierek to odrazu sie wycofalem, lubie pogo ale miazdzenie sie o elementy sceny (znalazlem dziuple na parapecie ;)) ) JCS wielki szacunek, nie slyszalem wczesniej , petarda energi prosto w bebechy! Zdjec brak telefon stwierdzil ze to najlepsza pora na mala ilosc baterii :/ Zaluje ze Organizacja niestety dala ciala. Kiedys pierdolne robote i pojade za Acidami w trase ! A co sie bede ? :twisted: :twisted:
Myshon

Postprzez kowal » 11 lis 2006, o 23:25

Musha ring dum a do dum a da :D
kowal

Postprzez Gość » 7 gru 2007, o 22:21

Kto był na tym koncercie to niech sobie powspomina :)

http://www.youtube.com/watch?v=74OaCcpz5Hc

Jeszcze dziś wrzucę kolejne clipy z mojego dvd...
Gość

Postprzez kittie_corpse » 7 gru 2007, o 22:53

Noo to się Kolega obudził :wink: Ale lepiej późno, niż później - miło powspominać:]
Obrazek

...Sound of the drums
Beatin' in my heart
The thunder of guns
Tore me apart
You've been -
THUNDERSTRUCK!
kittie_corpse

Postprzez Smakosz » 7 gru 2007, o 23:43

Anonymous napisał(a):Jeszcze dziś wrzucę kolejne clipy z mojego dvd...

Może byłaby jakaś możliwość wrzucenia tutaj wszystkich utworów z tego gigu?. Chodzi mi o udostępnienie np. na rapidshare itp.
Smakosz

Postprzez Gość » 8 gru 2007, o 02:29

http://www.youtube.com/watch?v=HaazFJKId_Q Poplin Twist/Wherever I May Roam

http://www.youtube.com/watch?v=8mjbV-_Co0s Pizza Driver

http://www.youtube.com/watch?v=LdAhICDszV4 Another Brick In The Wall

http://www.youtube.com/watch?v=gHwsiItknbc Seek &Destroy/Whiskey In The Jar

Nigdzie nie będę tego wrzucał do netu, bo nie wrzucam moich bootlegów na serwer można się ze mną wymienić najwyżej...
Gość

Postprzez arturro » 8 gru 2007, o 11:35

Gościu, jak mozesz, daj jakieś namiary na siebie na priv.
arturro

Postprzez Gość » 8 gru 2007, o 14:08

kurde co za żałosne forum , zalogowałem się normalnie i nonstop pisze, że gośc, gość, gość... Przeciez dałem linki do moich clipów to możesz do mnie napisac na youtube...
Gość

Postprzez blonson » 8 gru 2007, o 17:40

zakładałeś konto na jakiego nicka?
blonson

Postprzez Gość » 8 gru 2007, o 17:53

kowal napisał(a):Musha ring dum a do dum a da :D

o kurwa...jakos za nicniemoge sobie przypomniec zebym pisał ten post....musialem byc chyba ostro najebany albo nacpany albo opetany albo cos..
Gość

Poprzednia strona

Powrót do 2006/2007 Killers On The Loose Tour