28.09.2014 - Poznań - LuxFest

Re: 28.09.2014 - Poznań - LuxFest

Postprzez Crawley » 30 wrz 2014, o 11:18

Widać było, że ten koncert sporo sił go kosztował.
Zrobię to zmyślnie i dokładnie, choć niekoniecznie szybko
Crawley

Postprzez Maciek » 30 wrz 2014, o 11:21

Jak cały festiwal, Litza był organizatorem przecież :)
Maciek

Postprzez pmaciej7 » 30 wrz 2014, o 11:26

DEATH napisał(a): Przeprowadź się do Poznania - dowiesz się czemu na niego buczeli.

Guzik mnie to obchodzi. Też wyganiasz z domu gościa, który przyszedł z prezentami?

Przy okazji, szukanie elektoratu na koncertach jest dość żenujące.

Masz tyle rozumu, żeby pomimo tego na niego nie głosowac?
pmaciej7

Postprzez Abhorrent » 30 wrz 2014, o 12:30

Jeżeli ktoś zagłosuje na kolesia bo dał zespołowi coś metalowego z ważnej okazji to współczuję :) Buczenie mogło popsuć święto Acids, nie kolesiowi, było zbędne. Ale jak pisałem wczesnej to właśnie cześć publiki była najsłabszym ogniwem eventu.
Abhorrent

Postprzez xsadusx » 30 wrz 2014, o 14:05

Czytam i żałuję bardzo, że nie dojechałem, ale byłem dość skonany po 15h bojach rowerowych.
Obrazek
xsadusx

Postprzez Andzia » 30 wrz 2014, o 21:07

Abhorrent napisał(a):Ale jak pisałem wczesnej to właśnie cześć publiki była najsłabszym ogniwem eventu.

Mam podobne odczucie, ale niestety zauważam to ostatnio w zasadzie na każdym koncercie, nie tylko Acid. Nie ma już takiej fanówy jak kiedyś (oczywiście oprócz BA 8-) ), ludzie już nie reagują tak entuzjastycznie jak onegdaj, bo przyjeżdżają do nas już wszystkie gwiazdy z najwyższej półki i nie ma tego czegoś, na co tak bardzo się czekało. Nawet bisy teraz ciężko wymusić, w sensie, że ludzie po prostu wychodzą i tyle.

Oprócz powyższego wszystko inne to było mistrzostwo świata, a już najbardziej towarzystwo! Niech żałują ci, którym nie udało się dotrzeć.
Może zrobimy powtórkę w listopadzie w Stodole? Mazowsze zaprasza :)

P.S. pmaciej7, a dlaczego Ty się ujawniłeś tylko Gallowi, hę?
Andzia

Postprzez kropa » 30 wrz 2014, o 23:55

chyba sie wstydzil
mess with the best - die like the rest

http://www.lastfm.pl/user/kropa79

Obrazek
kropa

Postprzez Laser » 1 paź 2014, o 00:17

kropa napisał(a):chyba sie wstydzil

Sytuacja jest bardziej skomplikowana - oni ze sobą rozmawiali. :D
"Ciotkę parowozu przetaczać na sznyclach." - Stanisław Lem
Laser

Postprzez Trotyl » 1 paź 2014, o 09:33

Wszyscy już wszystko napisali, ale dla porządku dodam i swoje pisiont groszy ;).
Strasznie fajna impreza, ekipa oczywiście najlepsza pod słońcem. Mimo że wiedziałam, że będzie nas dużo, to byłam zaskoczona ilością BA pod Areną. Mam trochę zdjęć, więc jeśli ktoś ma ochotę, to mogę udostępnić via PW. Niestety grupowego ostatecznie nie zrobiliśmy. Miło mi było poznać tych, których widziałam po raz pierwszy i zobaczyć znajome twarze ;). Fajnie, że część ekipy pojechała potem z nami do Kultowej - narobiliśmy trochę gnoju, ale chyba o to chodziło!? :twisted: Dziękuję za wszystkie miłe słowa i niezapomniane chwile - jednak fanówa Acids to jest!

Co do samego koncertu i imprezy - nie wiem, jak to wyglądało z tyłu, ale pod barierkami było dobrze - ludziska pizgali jak trzeba, śpiewali i bawili się na maksa. Latały na scenę flagi ( 8-) ) a ze sceny pozdrowienia, więc dialog był. A że ktoś tam zabuczał, że kogoś swędziało dupsko i przedwcześnie opuścił salę - tym się kompletnie nie przejmowałam, bo jednak publika ma dla mnie drugorzędne znaczenie w takich momentach ;]. AYAR? na żywo to pieprzona petarda i brzmi niesamowicie, więc kto nie był, powinien sobie jakąś srogą pokutę wyznaczyć, bo to ciężki grzech, odpuścić taką okazję. Litza ewidentnie zajarany, chociaż momentami już mnie wkurzał na tej części gdzie miał grać Junkie, tą swoją wszechobecnością. Swoją drogą podziwiam gościa (Wojtka) bo z godnością robił za tło dla Roberta. Troszkę mi go szkoda w tej całej sytuacji, no ale w końcu to gospodarz ustala reguły gry. Poza tym wszystko gadało jak trzeba, oczywiście były potknięcia, ale kto by na to zwracał uwagę? Dla mnie ważniejsze było co innego i jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam być częścią tego wydarzenia.

A Poznań fajny - dużo dróg dla rowerów i w ogóle DUŻO ROWERÓW. Podoba mi się :D.
Obrazek
http://www.myspace.com/blowjoke
Thrash ash srash \m/
Trotyl

Postprzez Andzia » 1 paź 2014, o 11:39

Laser napisał(a):Sytuacja jest bardziej skomplikowana - oni ze sobą rozmawiali. :D

Jak to? Kiedy? Czyżby to był ten jegomość, który miał nam zrobić zdjęcie na końcu?

Trotyl, za tę Kultową to powinniście wszyscy dostać zje**ę. Poszliście bez słowa, a ja po tym, jak się pożegnałam z Gallem, Laserem i spółką, pojechałam do hostelu, który znajdował się nad Kultową...
Andzia

Postprzez Kred » 1 paź 2014, o 12:27

O koncercie wszystko powiedziano w sumie. Ja dodam od siebie tyle, ze nie zauwazylem, ze z Jankielem grali tylko piec numerow, wydawalo mi sie, ze wiecej. Ale bylo przezacnie, podobalo mi sie w calosci.

Mam kilka, a na to czekalem bardzo:

CRW napisał(a):Masz, po znajomości. Dobrze polewałeś ;)

Niech któy to przerobi na [youtube], pliz, bo mi na pracowym kompie nie chce wyjsc

A poza tym - bylem pozytywnie zszokowany tlumem BA.
Bardzo sie ciesze, ze spotalem tych, za ktorymi sie stesknilem, i ze poznalem tych, ktorych wczesniej nie poznalem.
Dziekuje wszystkim razem i kazdemu z osobna za tak serdeczne przywitanie. ;)
Bylo mi naprawde cholernie milo. :)
Kred

Postprzez KRZYK » 1 paź 2014, o 14:38

Andzia napisał(a):za tę Kultową to powinniście wszyscy dostać zje**ę. Poszliście bez słowa, a ja po tym, jak się pożegnałam z Gallem, Laserem i spółką, pojechałam do hostelu, który znajdował się nad Kultową..

i nie slyszalas nas? niemozliwe :D
I am the One
Orgasmatron
KRZYK

Postprzez Trotyl » 1 paź 2014, o 15:04

Andzia napisał(a):Trotyl, za tę Kultową to powinniście wszyscy dostać zje**ę. Poszliście bez słowa, a ja po tym, jak się pożegnałam z Gallem, Laserem i spółką, pojechałam do hostelu, który znajdował się nad Kultową...

Ja to w ogóle nie pamiętam jak i kiedy została podjęta decyzja, że jedziemy. Pamiętam tylko taksiarzy i zamieszanie przy wsiadaniu, no i potem już Kultowa. Telefony były, szkoda, że mało kto ich tego wieczoru używał ;]. No ale, co się odwlecze... Acids w Wawie grają w sobotę, także miejmy nadzieję, że będzie okazja do nadrobienia tego faux pas :oops: .
Obrazek
http://www.myspace.com/blowjoke
Thrash ash srash \m/
Trotyl

Postprzez KRZYK » 1 paź 2014, o 15:16

to byl jakis chaos 1000. zatoczylismy sie ze 3 razy wsiadlismy w te taksowki, nawet nie wiem kto to wymyslil. moze taksówkarze? zczardżowali nas strasznie dużo!!!
I am the One
Orgasmatron
KRZYK

Postprzez Olo » 1 paź 2014, o 15:34

A bo się w dupach wam poprzewracało od tego dobrobytu.
Z buta było trzeba iść, to i na zdrowie by wam wyszło.
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez Cayenne » 1 paź 2014, o 16:06

No, nie powiem, żeby mi tzw gul nie skakał. Niemniej, dzięki za opisy (i filmik - macie jeszcze? :) ), fajnie, że było fajnie, dobrze się to czyta.

Jankiel w ogóle się umie zachować chyba, a wiecznie gdzieś tam migające mękolenie Licawroć (vide fb) nie ma nic do rzeczy. Na koncercie w Rzeszowie dzień wcześniej był zajebisty, zresztą jak cały band.

Tymczasem za winklem płyta i trasa 8-) Jesień jest całkiem w porządku wynalazek jednak :D
Cayenne

Postprzez Galloway » 1 paź 2014, o 18:15

Trotyl napisał(a):Litza ewidentnie zajarany, chociaż momentami już mnie wkurzał na tej części gdzie miał grać Junkie, tą swoją wszechobecnością. Swoją drogą podziwiam gościa (Wojtka) bo z godnością robił za tło dla Roberta. Troszkę mi go szkoda w tej całej sytuacji

+666. Nie ma wuja we wsi, to nie mogło być dla niego łatwe. Duży szacun.
Obrazek Obrazek
...and therefore three cheers for Nantucket!
Galloway

Postprzez Laser » 1 paź 2014, o 19:57

Andzia napisał(a):
Laser napisał(a):Sytuacja jest bardziej skomplikowana - oni ze sobą rozmawiali. :D

Jak to? Kiedy? Czyżby to był ten jegomość, który miał nam zrobić zdjęcie na końcu? (.. )jak się pożegnałam z Gallem, Laserem i spółką..
Tak - chodzi własnie o tę spółkę. :) Maciek był z nami jak odprowadzaliśmy Cię do taksówki. I tej wersji będę się trzymał. To ten jegomość co był w towarzystwie pięknej, wysokiej i młodej damy.. Ja go spotkałem akurat w toalecie. Cóż to było za spotkanie! :D 8-)

Natomiast kwestii robienia zdjęcia akurat nie pamiętam. :|
"Ciotkę parowozu przetaczać na sznyclach." - Stanisław Lem
Laser

Postprzez krzsm » 1 paź 2014, o 22:08

trochę mnie razi spiewanie woman with a dirty feet.feet to przeciez liczba mnoga.powinno być woman with a dirty foot lub woman with dirty feet
inna sprawa ze zawsze tak było to niech i będzie :)
krzsm

Postprzez Cayenne » 1 paź 2014, o 22:34

tam jest "the" przecie. Zlewa się z końcówką "with", dlatego tak słychać.
Cayenne

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do 2014 - Pozostałe koncerty