28.09.2014 - Poznań - LuxFest

Re: 28.09.2014 - Poznań - LuxFest

Postprzez Bastard » 5 paź 2014, o 18:52

CZARNA DUPA napisał(a):Przypadek?

Nie sądzę. Pozdrów Czarka i powiedz mu, że wszystko się ułoży.
Bastard

Postprzez Olo » 7 paź 2014, o 14:28

Dobra, mam chwilę to napiszę coś o tym koncercie.
Ciary miałem już od intra. Świetny pomysł, żeby te małpy z "Del Rocca" przedłużyć.
Co było potem, to już pisaliście i z większością się zgadzam.
W trakcie koncertu wypatrzyłem Kompassa jak obserwowałem koncert na lewo od akustyków. Podbiłem i zapytałem, czego przy scenie go nie ma. Odpowiedział, że wszystko w swoim czasie.
Co do występu Litzy w "Yonashu" i "Poplinie". To było zaplanowane od początku i rozumiem zarzuty, że niepotrzebnie się Jankielowi wpierdalał, ale dla wielu była to być może jedyna okazja, by posłuchać jego interpretacji tych utworów na żywo.
Mam pewien niedosyt, bo namawiałem go, żeby od Domina pożyczył BC Richa na ten występ, ale w międzyczasie Ufnal mu nowe wiosło zrobił i stwierdził, że na nim zagra, bo BC Rich ma "dziecięcą" menzurę. Po czym okazało się, że nowy nabytek też ma jakieś niedociągnięcia i zagrał na Matonie, który ma menzurę taką jak BC Rich. Jeszcze raz - szkoda. Ale nie można mieć wszystkiego.
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez Laser » 7 paź 2014, o 18:34

Olo napisał(a):Co do występu Litzy w "Yonashu" i "Poplinie". To było zaplanowane od początku i rozumiem zarzuty, że niepotrzebnie się Jankielowi wpierdalał, ale dla wielu była to być może jedyna okazja, by posłuchać jego interpretacji tych utworów na żywo.
Bez przesady. Nie można w przypadku tych numerów mówić o jakiejkolwiek interpretacji. Bo Acidzi na przestrzeni lat grają je właściwie tak samo czyli jak w oryginale. Tak jest z dżwiękiem. No chyba że chodziło Ci o obraz? :twisted:

Ja i wielu innych ludzi bardziej by się pewnie ucieszyło z Mike Cwela, LOVE Machine, i czadowej części Kobiety. :(
"Ciotkę parowozu przetaczać na sznyclach." - Stanisław Lem
Laser

Postprzez Majkel » 13 paź 2014, o 12:13

I mean acid w wybornej jakości dźwięku :)
Majkel

Postprzez Leon » 14 paź 2014, o 01:09

Genialne. Szkoda, że nie w całości, ale piękne toto.
EET FUK
Leon

Poprzednia strona

Powrót do 2014 - Pozostałe koncerty