Nagrania live Acid Drinkers (oficjalne i bootlegi)

I mean Acid / Do ya like it?

Re: Nagrania live Acid Drinkers (oficjalne i bootlegi)

Postprzez Kred » 5 lut 2011, o 18:06

O kurna, Pop moszuje i drze japę! :shock:
Kred

Postprzez Kate » 5 lut 2011, o 19:22

Ten materiał leciał już kilka razy na tvp Kultura.
Tonight I'll fight with dream...
Kate

Postprzez Laser » 5 lut 2011, o 19:35

ten materiał jest znany od paru lat i na tym forum też była o nim mowa wiele razy.. 8) a TVP Kultura go puszcza na zmianę z materiałem z CZAD KOMANDO :wink:

generalnie od bardzo dawna nie pojawiło się nic nowego jeżeli chodzi o nagrania archiwalne.. i smutno mi z tego powodu :wink:

ostatnio taki szok jak wy to ja przeżyłem kiedy pojawił sie na YT klip do ZERO. nikt prawie nie wiedział o istnieniu tego teledysku a tu takie zaskoczenie.. od tej pory nic nowego.
"Nie przepadam za Cyganami i wolę ich nie spotykać, ale stare dobre disco polo o Cyganach wręcz uwielbiam."
Laser

Postprzez Pała » 6 lut 2011, o 00:59

Alex_von_Great napisał(a):znalazłem coś takiego:

http://www.youtube.com/watch?v=2TTEFvURT1k

nie wiedziałem gdzie to wrzucić, więc wrzucam tutaj. Jak coś to niech ktoś to przeniesie w bardziej odpowiednie miejsce.

Widziałem na żywca w czasie rzeczywistym :)
Pała

Postprzez Laser » 1 lut 2017, o 18:36

Dzisiaj w TVP Kultura o 22:10 koncert Acid Drinkers z Jarocina 1992.
http://www.teleman.pl/tv/Jarocin-Po-Latach-Acid-Drinkers-1573498
Obrazek
"Nie przepadam za Cyganami i wolę ich nie spotykać, ale stare dobre disco polo o Cyganach wręcz uwielbiam."
Laser

Postprzez Tymeg » 1 lut 2017, o 20:42

Kierwa, koliduje z meczem Atletico - Barca, ciężki wybór :D
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagi fhtagn.

Moje aukcje na OLX - KLIK
Tymeg

Postprzez Mad Professor » 1 lut 2017, o 21:48

Wolałbym ten z 91, gdzie grali wałki z DMDT (jedyny raz kiedy słyszałem Yahoo w wersji live) , a Tyta zaiwaniał po scenie w dresowych porciętach, ale ten 92 też niezły.
Obrazek
Hoy, mañana y siempre con el Barça en el corazon!!!
Mad Professor

Postprzez Laser » 1 lut 2017, o 23:58

Ale petarda! Dawno już tego sobie nie odświeżałem..
Szkoda, że dźwięk mono - po cichu liczyłem na stereo. Ale z doświadczenia mojego wynika, że koncerty w TVP dopiero od 1997 puszczane były w stereo.. :roll: 8-) Dzisiejsza emisja teorię tę potwierdza. Nagrane w ładnej jakości. na smartfonie będzie pięknie widać. :) W wolnej chwili wrzuci się może na YT bo dostępna tam teraz wersja jest taką pikselozą, że zamiast zachęcać to raczej zniechęca potencjalnych widzów do oglądania. 8-)

Mad Professor napisał(a):Wolałbym ten z 91, gdzie grali wałki z DMDT (jedyny raz kiedy słyszałem Yahoo w wersji live)
W Jarocinie 1994 grali też grali Psa - nie masz bootlega "Joker On The Stage"? (co za kretyn tak w ogóle wymyślił tę nazwę) Ja poza tym widziałem jak Yahoo grali też w kiedyś w Szczecinie w 1999. :twisted:

A jak już rozpatrujemy indywidualne oczekiwania to wolałbym Jarocin 1993 - zdjęcia z tego koncertu posłużyły za oprawę graficzną pierwszego wydania VVV. Na razie dostępne są tylko dwa nagrania video - przypomnę, że SMOKE ONE THE WATER oraz SEEK"N"DESTROY.
Laser

Postprzez Mad Professor » 2 lut 2017, o 00:15

Laser napisał(a):W Jarocinie 1994 grali też grali Psa - nie masz bootlega "Joker On The Stage"? (co za kretyn tak w ogóle wymyślił tę nazwę) Ja poza tym widziałem jak Yahoo grali też w kiedyś w Szczecinie w 1999. :twisted:

Nie mam zielonego pojęcia, że jakiś ,,Joker na scenie'' w ogóle istnieje, ale jakbyś wrzucił na jakiegoś hosta, to ja chętnie przygarnę. Starzy dobrzy Acids zawsze chetnie, w przeciwieństwie do tych nowych ;) . A co do Yaha, jest duże prawdopodobieństwo, że grali go w Lesznie w 1993 r podczas ,,Streap Tease Everywhere Tour'', ale mineło już tyle czasu, że mogę tego nie pamiętać.
Obrazek
Mad Professor

Postprzez Crawley » 2 lut 2017, o 00:54

No gdzieś na przełomie 2007/8 tyle razy z Acidolką wypraszaliśmy Psa na koncertach (skutecznie), że w końcu trafił na stałe. Wyleciał chyba dopiero po trasie urodzinowej, kiedy mieli kilka koncertów z Licą.

/edit
Wystarczy użyć google.
Na chomiku - w ogóle tam jest trochę bootlegów z forum. Nawet ripowany przeze mnie Yonash się znalazł :D

Archiwum na mega.co.nz - ale coś lipnie się ściąga.

Ja u siebie mam jeszcze kopię w wmv, którą sam robiłem starając się pousuwać przerwy. Muszę to kiedyś zrobić ponownie i przekonwertować do flac (co by jeszcze bardziej jakości nie pogorszyć)/mp4.
Zrobię to zmyślnie i dokładnie, choć niekoniecznie szybko
Crawley

Postprzez Laser » 2 lut 2017, o 01:11

Pogrzebałem w swoich zbiorach i jednak w ogólnodostępnej wersji z koncertu z Jarocina 1991 nie było Yahaa. Chyba coś się jednak Profesorowi pomyliło. Może jednak słyszał wersję z Jarocina 1994? ;)
Laser

Postprzez Mad Professor » 2 lut 2017, o 02:49

Nie pojebałem roku, bo chodzi mi dokładnie o ten koncert z 1991 roku.

Natomiast faktem jest, że tu Yaha nie ma, choć byłem skłonny się zakładać, że go wtedy zagrali. No chuj, nie ma Yaha, ale za to jest Max :lol: W każdym razie z Yahem, czy bez, piękny secik.
Obrazek
Mad Professor

Postprzez blackmoore » 26 sie 2017, o 17:35

Nie mogę znaleźć tematu z Wrocławskiego koncertu, więc może tutaj.
1 maja byłem we Wrocławiu i tak około 15:00 czy 16:00 znalazłem się za sceną przy Hali Stulecia we Wrocławiu w oddali słyszę łojenie nie kapnąłem się od razu, że to Acid Drinkers, ale w za chwilę słyszę dobrze mi znane dźwięki i na początku nie mogłem skojarzyć skąd je znam, ale za chwilę skojarzyłem, że to dźwięki z "We Are The Road Crew", które całkiem niedawno słyszałem w jednym z odcinków pyta.pl i które mnie jakoś tak chwyciły za serce, za chwilę się kapnąłem, że to Acid grają (następny utwór to w końcu "Pizza Driver"), ale na tym koncercie chwyciły mnie jeszcze bardziej. Czy jest gdzieś to nagranie z tego koncertu bo chciałbym jeszcze raz poczuć ten stan
Gdy nie wiesz dokąd iść KRZYK zmęczył Cię,
Za szyjkę mocno chwyć i napij się
blackmoore

Poprzednia strona

Powrót do Wszystko o Kwasożłopach