Titus

I mean Acid / Do ya like it?

Titus

Postprzez PK » 30 maja 2006, o 20:17

Wybitne teksty, ma cos do przekazania. Do tego swietna gra. Co sadzicie o Tomku, jego grze, tekstach itd?
PK

Postprzez Bjeń » 30 maja 2006, o 20:18

Tekstami potrafi rozwalić... niezykle nawija po anglijsku... a dodatkowo (co widać u Kuby) kto ma zajebiste poczucie humoru ;)
Bjeń

Postprzez drakula » 30 maja 2006, o 20:21

U Kuby wypadł rewelacyjnie, super poczucie humoru i dystans do siebie.
Nieźle wymiata wiosłem i aparatem gębowym.
Titi ok :!:
drakula

Postprzez yah00 » 30 maja 2006, o 20:52

Jak bylam mala to mnie siostra straszyla zdjeciami Titi :wink: wielki plus za poczucie humoru
Obrazek
yah00

Postprzez KRZYK » 30 maja 2006, o 20:56

obok Staszewskiego i Nosowskiej najwybitniejsza postac polskiego rokendrola. ogromny szacunek i oby prowadzil swoj kwasny okret jak najdluzej, ku naszej uciesze :twisted: :twisted:
I am the One
Orgasmatron
KRZYK

Postprzez PK » 30 maja 2006, o 20:59

Dla mnie najwazniejsze w Titim sa teksty. Niestety duzo traca po tlumaczeniu na polski... Widac po nich ze Titus ma glowe na karku i nie jest glupi - co udowodnil takze u Majewskiego
PK

Postprzez KRZYK » 30 maja 2006, o 21:04

Tytus byl u Majewskiego??
I am the One
Orgasmatron
KRZYK

Postprzez PK » 30 maja 2006, o 21:05

Tfu, o tego, Wojewodzkiego mi chodzilo ;) nawet ja sie moge pomylic, nawet ja ;)
PK

Postprzez Smakosz » 30 maja 2006, o 21:06

Nigdy z Titusem na żywo nierozmawiałem, ale myśle że jest wymarzonym frontmanem dla kapeli. Jego teksty do publiki na koncertach poczucie humoru no i to co najważniejsze czyli gra na basie i śpiew są na najwyższym poziomie.
Smakosz

Postprzez KRZYK » 30 maja 2006, o 21:07

PK napisał(a):Tfu, o tego, Wojewodzkiego mi chodzilo ;) nawet ja sie moge pomylic, nawet ja ;)

hanba ci !!!! :wink:
I am the One
Orgasmatron
KRZYK

Postprzez Andzia » 30 maja 2006, o 21:37

Titi to moja miłość z czasów "młodzieńczych". Ja tu obiektywna być nie potrafię :wink:
Andzia

Postprzez konnix666- Celeju » 31 maja 2006, o 11:06

osobowosc ponadprzecietna, czlowiek z duzym poczuciem humoru ale tez trzezwym czasem cynicznym spojrzeniem na rzeczywistosc no i niezly wokalista nie wyobrazalbym sobie kogo innego jako glownego wokalisty AD
uzupełnic liczebniki w odpowiedniej formie procent czy procenta
konnix666- Celeju

Postprzez krzys » 31 maja 2006, o 11:11

Chyba nic nowego tutaj nie napiszę! Poprostu jestem na tak dla tego pana 8) Jakie to utalnetowane! Jakie to mądre i jak ładnie śpiewa! A jaki zespół ma! Ho ho 8) (o Acids chodziło jakby co ;))

Jedyne zastrzeżenie jakie mogę mieć to to, że chciałbym jednak kiedyś usłyszeć, chociaż jeden utwór po polsku w wykonaniu Titiego (tak, wiem! To takie marzenie nie do spełnienia ;)).
krzys

Postprzez ACIDOFIL janek » 31 maja 2006, o 12:19

na koncertach zdarza mu sie zaspiewac po polsku.np w utworze jahoo pies i w drug dealerze czesto spolszczal "liryczne"fragmenty
ACIDOFIL janek

Postprzez Mikele » 31 maja 2006, o 12:30

Ma zajebiste poczucie humoru, idealnie obala mit "groźnego, złego metalowca" :)

stwarza niesamowitą otoczkę wokół zespołu
Obrazek
Mikele

Postprzez Gunnerka » 31 maja 2006, o 16:22

Andzia napisał(a):Titi to moja miłość z czasów "młodzieńczych". Ja tu obiektywna być nie potrafię :wink:

hehe, w zasadzie mogłabym się podpisać pod tym ;)

Titus.. no cóż.. bardzo charakterystyczna postać polskiej sceny metalowej.. człowiek obdarzony niesamowitą charyzmą.. zajebisty frontman - wygadany i bardzo medialny.. olbrzymie poczucie humoru i wydaje mi się, że duży dystans do życia.. cudowny człowiek.. ;)
nie będę tu już może Titiemu za dużo słodzić :twisted:
he knows how to rock'n'roll ;)
But I just love the life I lead..
Another beer is what I need..
Another gig my ears bleed..
We are the road crew!

www.acid-drinkers.com
Gunnerka

Postprzez Bastard » 1 cze 2006, o 16:31

Gdyby nie Steve Harris to Tytus prawdopodobnie nie chwycił by za bas... gdyby nie Tytus prawdopodbnie ja nigdy bym nie zdecydwoał się na ten instrument :twisted: Pamiętam, że zawsze chciałem grać na gitarze ale wystarczył mi jeden gig acid drinkers i nie miałem więcej pytań :wink:

Tytus to prawdziwy zawodnik- świetne poczucie humoru, image i ruch sceniczny. Zawsze będzie dla mnie jakimś "niedoścignionym wzorem" i idolem z czasów gdy zaczynałem dopiero słuchać metalu. W związku z tym chyba nigdy nie zapomne chwili gdy było mi dane obalić z nim 0,5 żołądkowej :twisted: Wymiana poglądów i rozmowa o wczesnym Iron Maiden, Lipie w AD i koncertach w Gdańsku utkwiła mi głęboko w pamięć. Bo takich chwil się przecież nie zapomina! Do tego dostapiłem zaszczytu słuchania (wg mnie) naważniejszego metalowego głosu Polski na "własne uszy" bez żadnych mikrofonów. Śpiewanie numerów acid puszczonych z taśmy przyszło samo :wink: Pamiętam, ze wtedy to było dla mnie wielkie przeżycie bo było to moje pierwsze "poważne" spotkanie z idolem z ulubionej kapeli, poza którą świata nie widziałem :wink: :twisted:
Bastard

Postprzez konnix666- Celeju » 1 cze 2006, o 16:55

Bastard napisał(a):: Wymiana poglądów i rozmowa o wczesnym Iron Maiden, Lipie w AD i koncertach w Gdańsku utkwiła mi głęboko w pamięć. Bo takich chwil się przecież nie zapomina! :

a co powiedzial o koncertach w Gdansku??
uzupełnic liczebniki w odpowiedniej formie procent czy procenta
konnix666- Celeju

Postprzez Bastard » 1 cze 2006, o 19:12

Mówił, że zawsze zajebiście gra się dla takiej publiki a poza tym sound w parlamencie jest kosmiczny i bardzo lubi tam grać. Ciężko się nie zgodzić.
Bastard

Postprzez Acrid » 2 cze 2006, o 10:08

Nie wiedzialem gdzie wrzucic, wiec laduje tu:

Titus z Acid Drinkers i Dorota Stalińska pojawiają się gościnnie w teledysku do utworu "Enemigo" zespołu Killjoy.

Klip jest już do obejrzenia na witrynie internetowej wytwórni Metal Mind Productions. Oto, co o teledysku mówią muzycy Killjoy:

"Przedstawiamy teledysk do tytułowego utworu z płyty »Enemigo«. Zdjęcia oraz montaż są dziełem duetu Maciej Geyer i Jacek Trytko. Większość materiału została nakręcona w Miejskim Centrum Kultury w Rudzie Śląskiej, wykorzystaliśmy również niepowtarzalny klimat śląskich »familoków«. Na planie pojawili się: znakomita polska aktorka Dorota Stalińska, Titus (który zaśpiewał również na płycie) oraz Sebastian Biały (pracował w roli ochroniarza z największymi gwiazdami światowej sceny muzycznej)".

Drugi e "Zobac" od dolu ;)
Acrid

Następna strona

Powrót do Wszystko o Kwasożłopach