Strip Tease

Pump the plastic heart!

Ulubione wałki

Strip Tease
7
4%
King Kong Bless You
3
2%
Seek And Destroy
7
4%
Rock'N'Roll Beast
1
1%
Rats / Feeling Nasty
10
6%
Poplin Twist
91
53%
Masterhood Of Hearts Devouring
12
7%
You Are Lost My Dear
2
1%
Menel Song / Always Look On The Bright Side Of Life
12
7%
Blood Is Boiling
2
1%
My Caddish Promise
2
1%
Mentally Deficient
3
2%
Hell It Is A Place On Earth
4
2%
Ronnie And The Brother Spider
3
2%
I'm A Rocker
12
7%

Liczba głosów : 171

Strip Tease

Postprzez Polly » 7 mar 2006, o 19:23

Ze wszystkich starszych plytek ta jest dla mnie wlasnie wyjatkowa, nie wiem moze udziela mi sie ten klimat przy jej nagrywaniu ;) ale tak naprawde dla mnie to poczatek kontaktu z Acids - jeszcze w podstawowce kumpel chodzil w dziwnej koszulce z obnazonym "Statułem" i czcionka westernowa na niej, od tamtej pory udzielil mi sie humor Acids, i powoli zaczynalem tego sluchac. Wraz z zaczeciem szkoly sredniej zafundowalem sobie w pierwszej kolejnosci kasety wlasnie "Strip Tease" i "Infernal Connection" i mam do nich sentyment z tym wyjatkiem ze Infernal mi sie lekko przejadl a Strip Teasu zawsze brakowalo mi na koncertach dlatego jestem w siodmym niebie majac na dysku koncert botula z Lublina :) - total, spontan, czad !! :)
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb są niczym wobec Bestii która nas gnębi...
Obrazek
Polly

Postprzez LOKI » 7 mar 2006, o 20:07

hehe co za sympatyczny zbieg okoliczności bo ja mam dokładnie takie samo odczucie :) od Strip-tease się wszystko zaczęło i choćby dlatego była jest i będzie to dla mnie najważniejsza (i kto wie czy nie najlepsza) płyta Acids...

czekam na "Rats" i "Masterhood" na koncercie w Zamku!!!!
... WAR IS OVER, FIGHT IS OVER - BUT BLOOD IS BOILING !!! ...
LOKI

Postprzez Mikele » 8 mar 2006, o 11:13

statua jest jedyna w swoim rodzaju, drugiej takiej płytki ni zrobił nikt (tzn. tak dobrej w sensie polewkowego metalu)

... a se wezmę i puszczę :)
Obrazek
Mikele

Postprzez Paulo » 8 mar 2006, o 11:32

In morbid dance!
Bez podtekstów...
Paulo

Postprzez Gunnerka » 8 mar 2006, o 17:28

...you stifle! :D
Gunnerka

Postprzez DB » 8 mar 2006, o 17:44

Striptease to jest album, ktory moglby zastapic Infernal Connection na przyszlych trasach...mysle, ze to dobry pomysl...
DB

Postprzez Jimi » 8 mar 2006, o 18:58

Statuła ma dla mnie takie jakieś specyficzne brzmienie. Płyta pełna zajebistych pomysłów np. kto by wymyślił żeby zagrać Seek & Destroy na akustyku, tylko Acid ! Poplin Twist, King Kong, Masterhood, My Caddish Promise klasyki, świetne kawałki. Ale nie porównuje tego do Infernala, nie wiem ale do tej płyty mam takie inne podejście...
Jimi

Postprzez KRZYK » 8 mar 2006, o 19:46

DB napisał(a):Striptease to jest album, ktory moglby zastapic Infernal Connection na przyszlych trasach...mysle, ze to dobry pomysl...

taaaaaak, dokladnie, wogole jakby podrasowac ta plyte brzmieniowo bylby taki sam zabijaka jak "infernal".
a co do oceny... bardzo dobra rzecz :D czemu Popcorn przestal spiewac :?: :?: :lol: jedyne do czego sie moge przyczepic, to troszke za dluga jak dla mnie... ale tylko troszke :D
I am the One
Orgasmatron
KRZYK

Postprzez Polly » 8 mar 2006, o 19:58

KRZYK napisał(a):jedyne do czego sie moge przyczepic, to troszke za dluga jak dla mnie... ale tylko troszke :D

zaczynalem od kasety i powiem Ci ze byla dla mnie za krotka (byla ubozsza od CD o dwa kawalki) te dwa brakujace kawalki poznalem stosunkowo niedawno, jakies dwa lata temu, i shit pojac tego nie moge - nadal jest za krotka ;/ ;)
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb są niczym wobec Bestii która nas gnębi...
Obrazek
Polly

Postprzez Gunnerka » 8 mar 2006, o 22:08

aj, te ankiety łamią mi serce ;) ;)
tym razem wybrałam Seek & Destroy - za pomysł, nikt inny by chyba nie wpadł, żeby w taki sposób to zagrać!
Gunnerka

Postprzez rocker » 8 mar 2006, o 22:11

I'm a rocker, ale zagłosowałem na "Poplin Twist" - potężny wałek...
BA
rocker

Postprzez Polly » 8 mar 2006, o 22:52

np: Acid Drinkers - Hell it is a place on earth "Strip Tease"

to moj glos!
Obrazek
Polly

Postprzez KRZYK » 8 mar 2006, o 23:11

Masterhood Of Hearts Devouring - powinno to wejsc do setu, a nie tam jakies "seek&destroy", mimo to ze wersja flamenco jest boska, kiedys w barze poscilem to jednemu niemcowi z szafy grajacej.... postawil mi piwo 8)
I am the One
Orgasmatron
KRZYK

Postprzez LOKI » 9 mar 2006, o 00:11

kolejne głosowanko heh - a co tam - zagłosowałem na utwór tytułowy - pierwszy wałek kwasów jaki w zyciu usłyszałem
... WAR IS OVER, FIGHT IS OVER - BUT BLOOD IS BOILING !!! ...
LOKI

Postprzez I Am You » 9 mar 2006, o 01:18

Słuchając Seek'a zacząłem się interesować flamenco myślałem że to jest o wiele trudniejsze, a tu wystarczyprzesunąć akord o 1 próg wyżej :). Zagłosowałem na King Kong'a :P
I Am You

Postprzez Veedway » 9 mar 2006, o 12:13

znowu siedziałem przed monitorem i ładnych pare minut patrzyłem na tytuły nie mogąc się zdecydować...ale padło na rats/feelin' nasty :wink:
naprawde świetna płyta, w porównaniu z poprzedniczkami dość ostra i równie pokręcona :P

co do wbicia tych kawałków do setu to jestem za bo mają naprawde świetny klimat pomimo że aby zaspokoić moje marzenia koncertowe zespół musiałby grać nieprzerwanie przez tydzień uwzględniając całą dyskografię :P żąrtuje oczywiście :wink:
Veedway

Postprzez zioło » 9 mar 2006, o 12:32

Oczywiście Poplin twist - to najlepszy utwór na świecie (If you only feel the blues).
Pierwsza płyta Acidów, którą słyszałem. W podstawówce z kumplem przez radiowęzeł na przerwach puszczaliśmy kawałki z tego albumu :) (w czasie lekcji też parę razy nam się "niechcący" wymsknęło :D ).
Na początku nie wierzyłem bratu, że ci kolesie są z Polski.
Wielki sentyment mam do tego wydawnictwa.
Też miałem koszulkę z fiutkiem, ale jakiś badziewny materiał był i podarła się przy drugim założeniu.

I'm a rocker, a real muthafucker
zioło

Postprzez flea » 9 mar 2006, o 12:34

Chyba jednak Poplin Twist - za gitary :) Ten kawałek nigdy się nie zestarzeje i ciągle miażdży - Olass na koncertach daje rade nie gorzej niż Litza...
flea

Postprzez Mikele » 9 mar 2006, o 14:38

Gunnerka napisał(a):aj, te ankiety łamią mi serce ;) ;)

zgadza się, powinna być jeszcze opcja "zaznacz wszystkie" :)

ja zazaczyłem "szczury" za wokale całej, jezioro łabędzie i najlepszy riff pod solówkie, jaki w ogóle słyszałem :)
Obrazek
Mikele

Postprzez Bjeń » 9 mar 2006, o 16:59

Jej... wokale Popcorna... Poplin Litzy... świetne utwory. Jedna z moich ukochanych płytek...
Bjeń

Następna strona

Powrót do Wydawnictwa