15.03.2006 - Koszalin - Kreślarnia - (archiwum)

15.03.2006 - Koszalin - Kreślarnia - (archiwum)

Postprzez KRZYK » 15 mar 2006, o 20:02

a w Koszalinie nie sluchaja Acid's???? :? nie wierze, ludziska podzielcie sie z nami wrazeniami :wink:
I am the One
Orgasmatron
KRZYK

Postprzez Gunnerka » 15 mar 2006, o 20:17

ciicho :P daj się ludziom pobawić! :P miło by Ci było, gdyby ktoś Ci przeszkadzał podczas koncertu? :twisted:
hehe, a tak na serio, gig dopiero się zacznie za jakieś 40 min. ;)
Gunnerka

Postprzez KRZYK » 15 mar 2006, o 20:39

a czemu nic nie gadali wczesniej? nie umawiali sie? jakies dziwne miejsce ten Koszalin :?
I am the One
Orgasmatron
KRZYK

Postprzez krzys » 16 mar 2006, o 10:26

z tego co pamiętam to na SR ktoś się wypowiadał, że chce koncert Acids w Koszalinie, więc ktoś tam pewnie był na gigu 8)
teraz tylko pytanie czy ten ktoś wpadnie tutaj na forum, żeby się podzielić z nami wrażeniami ;)
krzys

Postprzez Gunnerka » 16 mar 2006, o 12:58

tak, tak.. pamiętacie? wszyscy tam głosowaliśmy w ankiecie, kto ma zagrać w koszalinie - na prośbę zari'ego...
Gunnerka

Postprzez aerie » 17 mar 2006, o 21:49

jak to Koszalin dziwny????????? ja wam dam dziwny :P
tak poza tym...jestem tutaj z misja powierzona mi przez pewnego pana M. ,imienia nie zdradze,o jakze znaczacym pesudonimie smakosz ;)
koniec wstepu,witam was wsyztkich:)
koncert byl jak zwykle zajebisty choc kreslarnia mala to nie widzilam zeby na hunterze bylo tyle osob :P
support pomijam bo az mi wstyd sie przyznawac ze w ogole na nim bylam...
co do kncertu na poczatku niestety titusa nie bylo prawie slychac....(sprawa naglosnienia) jednak szybko na ten problem zaradzono ;)
pozniej bylo juz tylko zajebiscie,choc bardzo zaluje ze titus tak malo z nami rozmawial :( czyt. mowil do nas :P aczkolwiek atmosfrera zajebista...
publika szalala choc nie powiem bylo troche osob ktorym sie chba impreza pomylila bo co jak co ale siedzenia i picia i pierdolenia smutow przy muzyce acidow nie rozumiem:P...takze...polowe bym wyprosila z sali :twisted: :twisted: :twisted: niestety nie moglam.. :evil:
bardzo pozytywnie odebralam Olassa...naprawde godny nastpca Litzy (nie psioczyc ze pomijam Perle :P )...zajebiscie mi sie podobalo w jego wykonaniu slow and stonned no i oczywiscie 66.6....miodzio ;)
set lsity niestety nie pamietam dokladnie i w kolejnosci...(tzn moge sie mylic choc nie bylam pod wplywem innych sordkow odurzajacych jak muzyka acids :P )
1.anybody home
2.eegoo
3.hate unlimitted
4.slow and stoned
5.the joker
6.dancing in the slaughter house
7.drug dealer
8.proud marry
9.66.6
10. i fuck the violence
11.human bazooka
12.pump the plastic heart
13.life hurts more than death
14.ring of fire
...( dobra chrzanic kolejnosc zaczeli od anybody home skonczyli na ring of fire :P ...nie wiem czy o czym nie zapomnialam....moze ktos zrobi male sprostowanie?bylabym dzwiczna :wink: )
pozdrawiam
aerie

Postprzez Smakosz » 17 mar 2006, o 21:57

aerie napisał(a):tak poza tym...jestem tutaj z misja powierzona mi przez pewnego pana M. ,imienia nie zdradze,o jakze znaczacym pesudonimie smakosz ;)

Dziekuje za wypełnienie misji :D :wink: i tym samym witam na forum, fajna relacja :)
Smakosz

Postprzez zari » 6 kwi 2006, o 16:09

a jesli chodzi o koncert acid to napisalem juz krotko na poprzedniej oficjalnej stronie acid. narazie jestem zmeczony, ale pewnie pozniej cos skrobne:)
zari

Postprzez zari » 6 kwi 2006, o 16:14

tu sa fotki z koncertu acid w koszalinie:
http://www.kreslarnia.pl/galeria.php?act=view&t=40

na piatej fotce w pierwszym rzedzie jestem ja (ten nizszy) :)
zari

Postprzez Ptys » 9 kwi 2006, o 09:34

cytat:"support pomijam bo az mi wstyd sie przyznawac ze w ogole na nim bylam... " - dzieki aerie-gralem w pierszym supportujacaym zespole.dzieki za opinie,ale jak Ci sie nie podoba muza,to rusz dupe i po prostu wyjdz
Ptys

Powrót do 2006 Infernal 10 Years After Tour