10.02.2007 - Radom - Sothis Club - (archiwum)

10.02.2007 - Radom - Sothis Club - (archiwum)

Postprzez Gunnerka » 26 sty 2007, o 11:29

10.02.2007
Radom - Sothis Club
Ostatnio edytowano 13 lut 2007, o 11:30 przez Gunnerka, łącznie edytowano 2 razy
But I just love the life I lead..
Another beer is what I need..
Another gig my ears bleed..
We are the road crew!

www.acid-drinkers.com
Gunnerka

Postprzez Smakosz » 26 sty 2007, o 14:50

Cóż moge powiedzieć, właśnie padłem przed kompem niewierze własnym oczom :shock: Niemoże mnie tam zabraknąć oczywiście, a może ktoś sie wbije do Radomia na koncert zrobiłoby sie mały zlot Barmy Army to jest Sobota, zapraszam jak coś to ja jestem otwarty na propozycje :D
Smakosz

Postprzez Soulfly_maniak » 26 sty 2007, o 15:24

Wtf!? :shock: cos sie zaczelo dziac w tej dziurze. To chyba bedzie poczatek smakoszu naszej trasy :twisted: radom-wawa-radom
Another day another strike,jumpdafuckup and fight!
Soulfly_maniak

Postprzez Bastard » 26 sty 2007, o 16:00

Radom jadoooooom!
Bastard

Postprzez Andzia » 27 sty 2007, o 12:09

hmm...niby tylko 100 kilosów od Wawy, ale ostatni pociąg z Radomia jest o 21.00, więc raczej odpada. No chyba że Zioło się będzie wybierał w swoje rodzinne strony :wink:
Andzia

Postprzez zioło » 2 lut 2007, o 14:40

Andzia napisał(a):hmm...niby tylko 100 kilosów od Wawy, ale ostatni pociąg z Radomia jest o 21.00, więc raczej odpada. No chyba że Zioło się będzie wybierał w swoje rodzinne strony :wink:

Taka wersja wydarzeń nie jest wykluczona. Prawdopodobnie będzie to wyjazd rodzinny i raczej moje pojemne auto nie zmieści dodatkowych pasażerów. Jednak prawie do ostatniej chwili nigdy nic nie jest pewne.
Ale jakby co, to busem albo pekaesem można wrócić do stolycy.
zioło

Postprzez Smakosz » 2 lut 2007, o 16:07

Im więcej ludzi tym lepiej :D Bilety są już w sprzedaży można zakupić w Łaźni oraz Sothisie, cena: 30zł przedsprzedaż, 35zł dzień koncertu. Bilet już mam, tak więc nic tylko czekać na koncert :D
Smakosz

Postprzez Frantz » 4 lut 2007, o 14:53

Kurcze 30zł widzę że ładne pieniądze. Będę na bank ale trochę mnie ta cena zaskoczyła.
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nielogiczne działanie.
Frantz

Postprzez Smakosz » 8 lut 2007, o 21:09

Koncert zaczyna sie od 20-stej, jako support zagra radomska kapela Naharem http://www.naharem.rox.pl -swoją drogą bardzo interesujący zespół.
Ostatnio edytowano 8 lut 2007, o 21:15 przez Smakosz, łącznie edytowano 1 raz
Smakosz

Postprzez Bastard » 8 lut 2007, o 21:15

Na Harem!
NAzwa też jest inspirująca.
Bastard

Postprzez Smakosz » 11 lut 2007, o 02:54

Właśnie wróciłem z koncertu :D Jestem cholernie zadowolny z tego co zobaczyłem w Radomiu w klubie Sothis. Zacznijmy od początku, pod klubem stawiłem się około 19-30. Troche poczekałem na znajomych i szybko wbilismy się do klubu. Po 20-stej na scenie pojawił się support-zespół Naharem. Bardzo fajna kapelka z hardcore-owym zacięciem. Ogólnie w mojej opnii wypadli pozytywnie oczywiście jak na support mogli mieć troche lepsze brzmienie, no ale cóż taka jest rola kapel poprzedzających. Zagrali jakieś 40-minut i zeszli. Bardzo chętnie zobaczyłbym ich jeszcze raz. W przeprwie między supportem, a Acidami mój kumpel dostrzegł siedzącego przy barze Tytusa. Więc podobiliśmy po autografy- życzyłem udanego koncertu i dowiedziałem się że nie życzy się udanych koncertów tylko zerwania strun :D Pokręciliśmy się jeszcze troszke i uderzyliśmy pod scene. Mała próba, sprawdzenie gitar i usłyszeliśmy intro z Króla Lwa.... i pierwsze zaskoczenie tego wieczoru. Pod sceną łącznie ze mną i moim kumplem w tej chwili były jakieś trzy osoby :shock:. Przeszło mi przez myśl że Radom może odstawić niezłą "wioske" z tego powodu, ale na szczęście myliłem sie!!! Pierwszy na scene wyszedł Popcorn-chyba lekko był zdziwony ilością osób pod sceną, następnie pojawili się Tytus, Ślimak i Olass. W momencie kiedy rozległy się pierwsze dżwięki Barmy Army ludzie zaczeli schodzić się pod scene i szaleć w rytm usłyszanych utworów. Set różnił się niewiele od tego z Progresjii. Zabrakło tylko Ring Of Fire :( .Powiem jedno są w świetnej formie!!!!- Poprostu ogień z dupska!. Z tzw "smaczków" Tytus w trakcie koncertu wspomniał że pewna część zespołu ma jakieś(można tak określić :wink: ) koneksje rodzinne w Radomiu :) Zgrał też i tu uwaga--->czołem!!! intro na gitarze Popcorna do uwtworu Another Brick In The Wall :D Przed bisem Seek And Destroy/Whiskey In The Jar Popcorn zagrał pewien riff który podłapał Tytus i Ślimak i było małe jammowanie-tylko za cholere nie powiem Wam jaki to był utwór :( (napewno nic z dotychczasowego repertuaru Kwasożłopów) Publiczność także próbowała wymusić Deuce, ale Tytus powiedział że nie dziś ,nie w tym secie :D Ogólnie koncert był naprawde świetny!!!! i mam to co po każdym ich występie-ogólny niedosyt, brak głosu i ból w karku :) !!!Oby cześciej przyjeżdżali do tego miasta. Pozdrawiam cały zespół, obsługe i wszystkich którzy bawili się pod sceną. Jeszcze wrzuce set liste, niewiem czy niepomyliłem kolejności utworów w końcówce setu, ale wszystkie te utwory zagrali:

1. Barmy Army
2. Anybody Home?!
3. Backyard Bandit
4. Life hurts More Than Death
5. Human Bazooka
6. Slow &. Stoned
7. High Proof Cosmic Milk
8. Drug Dealer
9. Poplin Twist/Wherever I May Roam
10. Pizza Driver
11.Another Brick In The Wall
12. 66.6
13. Joker
14. Proud Mary
15. Wild Thing
16. Midnight Visitor (oczywiście słynne "dobry Wieczór Państwu" i taniec Ślimaka :) )
17. I Fuck The Violence
-----------------------------------------

18.Seek N Destroy/Whiskey In The Jar
Smakosz

ZAJEBISTY BALET

Postprzez STREETFIGHTER » 13 lut 2007, o 13:00

:twisted:
Po koncercie cała część ludzi z Radomia którzy żyją dla motocykli dzięki mojemu szacownemu kolezce ŁYSEMU zawineliśmy Drinkersów do TARTAKU i była taka zajebista impreza że niechcieli wyjeżdzac, a Olo stwierdził że się przeprowadza do Radomia bo jeszcze takiej knajpy nie widział.Opili my się z chłopakami na tyle że Ślimak chciał jechać w bagazniku : ) Jeżeli mam podsumowac wieczór to koncert wypas pomimo niedużej ilości ludzi,ale lepsza dobra 100 niż 500 osób z przypadku i wiem od Acid że im sie podobało i nie cukrowali + świetna impra do 6 rano = jeden z najlepszych wieczorów jakie zaliczyłem,a wierzcie mi że rock`n roll na tych baletach+zloty na których bywałem miał dość ostrą twarz.
Pozdro od dyżurnego szlifierza krawężników.
STREETFIGHTER

Postprzez Smakosz » 13 lut 2007, o 20:23

No to widać że podobało Im sie u nas i bardzo sie ciesze!!!! niech wpadają jak najczęściej :) Jeszcze troche fotek z koncertu :D

http://www.wradomiu.pl/index.php?option ... cia&id=170
Smakosz

Postprzez drakula » 13 lut 2007, o 21:48

No, no się działo.Dzięki za foty. :D
drakula

Postprzez Andzia » 13 lut 2007, o 22:03

Na 65 widać chyba kawałek Smakosza :wink:
Andzia

Postprzez Smakosz » 14 lut 2007, o 11:04

Dokładnie tak, jest na tym zdjęciu mój kawałek :lol:
Smakosz

Postprzez Kristoferoso » 14 lut 2007, o 12:16