26.04.2007 - Szczecin - DK Słowianin - (archiwum)

26.04.2007 - Szczecin - DK Słowianin - (archiwum)

Postprzez Gunnerka » 16 kwi 2007, o 16:51

26.04.2007 - Szczecin
support: Helldiver, Vain Creation oraz zespół niespodzianka
bilety: przedsprzedaż do dnia 25 kwietnia 25 zł, od 26 kwietnia 35 zł.
OFERTA SPECJALNA dla osób, które by dojechać muszą pokonać odległość większą niż 100 km oraz studentów - 20 zł przedsprzedaż oraz 25 zł od dnia 26 kwietnia.
Rezerwacja biletów kasia (at) muzycznafabryka.pl. Bilety te będą do odebrania w dniu koncertu w cenie przedsprzedaży.
Bilety również do nabycia w DK Słowianin oraz ksiegarni Acoustic.

uwaga! zmiana daty na 26 kwiecień (czwartek)!

start godz. 19.00
Ostatnio edytowano 29 kwi 2007, o 17:56 przez Gunnerka, łącznie edytowano 4 razy
But I just love the life I lead..
Another beer is what I need..
Another gig my ears bleed..
We are the road crew!

www.acid-drinkers.com
Gunnerka

Postprzez Laser » 16 kwi 2007, o 17:35

bardzo dobra wiadomość w srodku bardzo dobrego dnia.. bardzo dobrze!

który "pizga"? :wink:
Laser

Postprzez Gość » 18 kwi 2007, o 20:08

w zeszlym roku w fabryce bylo extra !teraz tez bedzie dobrze
Gość

Postprzez Laser » 25 kwi 2007, o 22:28

na mieście krązą plotki, że może nie być jutro Tytusa.. ktoś może coś powiedzieć na ten temat wiążącego?

SŁOWIANIN jest pechowy i NIC MNIE NIE ZDZIWI :?
Laser

Postprzez ozi667 » 25 kwi 2007, o 22:54

Nie no pewnie zart...
ozi667

Postprzez gosc » 26 kwi 2007, o 07:24

tak, to zart!!!
gosc

Postprzez Marras » 27 kwi 2007, o 00:06

Zespol dzisiaj w bardzo dobrej formie... i byloby extra uslyszec swietna setliste gdyby nie Pan Akustyk, którego widzialem pierwszy i mam nadzieje ostatni raz... Panie Akustyku!!! Heavy metal na zywo nie znaczy glosno ile wlezie... pierwszy raz w Slowianinie po 4 utworach zaczalem odczuwac bol w uszach... podczas gry supportow było o wiele wiele lepiej...

no i strasznie niska... nawet nie mizerna frekwencja... w porywach kolo setki ludzi, z których czesc po jakims czasie opuscila lokal... na pytanie Olassa „gdzie wasi koledzy?” nie potrafie odpowiedziec... może zmiana terminu koncertu... może cena biletow (wydaje mi się ze 25 i 35 zeta to troche za duzo na te czasy)...

i ostatnia rzecz... miala być niespodzianka... ale oprocz 2 bandow przed Acid i gwiazdy wieczoru nie było nic wiecej... hm... chyba ze niespodzianka to??? PAN AKUSTYK!!! Którego mimo wszystko pozdrawiam...

AKUSTYKOM AMATOROM MOWIMY STANOWCZO: ZOSTANCIE W DOMACH!!!
Exclusive Net Service of ACID DRINKERS
Marras

Postprzez Laser » 27 kwi 2007, o 00:13

no generalnie kiszka!

tak mało osób na koncercie ACID nie widziałem nigdy... 50 osób? nie wiem.. ale dużo sie chyba nie pomyliłem.

tu należą sie słowa krytyki do organizatorów, bo na mieście plakatów nie widziałem nigdzie oprócz miejsc gdzie była sprzedaż biletów (dwóch) i to jeszcze takich na komputerze drukowanych.. zmiany daty to już nie skomentuje bo to kompletna masakra jak dla mnie..
na forum wchodze praktycznie codziennie, a nawet ja przez przypadek sie dowiedziałem o tym przesunięciu bo kliknałem przypadkowo nie na link forum tylko na link strony. tyle jeśli chodzi o frekwencje a raczej jeśli chodzi o jej brak.. niech odpowiednie osoby przemyślą to sobie.

muzycznie nie było najgorzej - widać zmiany w setliście.. nastąpił znaczący powrót HIGH PROOF.. chociaż INFERNAL nadal rzondzi.. nic z drugiej płyty, nic ze STATE OF MIND, nic z BROKEN HEAD, wróciło BARMY ARMY, SATISFUCTION pojawił sie WHISKEY IN THE JAR.
ja osobiście po raz pierwszy usłyszałem RATTLESNAKE BLUES - fajnie wyszło. :twisted:

Były 2 bisy. 19 kawałków. 2 bite godziny. chłopaki tacy poważni troche byli (no z wyjąytkiem Titusa), ale ludzie bawili sie świetnie.. ja nie moge mówić.
Laser

Postprzez gosc » 27 kwi 2007, o 07:59

krytyka sie nalezy, bo rzeczywiscie bylo kiepsko, ale proponuje, aby Ci baaardzo rozczarowani sprobowali zorganizowac taki koncert - zycze powodzenia.
Zmiana daty nie wynikla z tego, ze organizator postanowil szybciej wyjechac na "majowke" , a wlasnie od niej zaczela sie lawina niedogodnosci/ kolejny raz okazalo sie, ze dobre checi to nie wszystko!!!
gosc

Postprzez gosc » 27 kwi 2007, o 08:11

nie tylko nie wszytsko - ale wrecz NIC!!!!!!
gosc

Postprzez prowler » 27 kwi 2007, o 22:51

Żałuję że nie mogłem być,ale cóż,jak się robi koncerty to trzeba wiedzieć że terminy powinno się ustalać dużo wcześniej i sprawdzić czy nie ma tego samego dnia innych imprez w mieście. Od lutego na ten dzień były zaplanowane urodziny naszego rodzimego Analogs. I mimo że to punk rock,to było na tych urodzinach wielu długowłosych. No a plakatu nie spotkałem na mieście ANI JEDNEGO!!! ANI JEDNEGO PLAKATU!!! Poza tym zmiana terminu na wcześniejszy... To lepiej przełożyć na dwa tygodnie później już.

A potem ludzie się dziwią że taka niska frekwencja jest. :?
prowler

Postprzez KRZYK » 27 kwi 2007, o 23:08

gosc napisał(a):krytyka sie nalezy, bo rzeczywiscie bylo kiepsko, ale proponuje, aby Ci baaardzo rozczarowani sprobowali zorganizowac taki koncert - zycze powodzenia.
Zmiana daty nie wynikla z tego, ze organizator postanowil szybciej wyjechac na "majowke" , a wlasnie od niej zaczela sie lawina niedogodnosci/ kolejny raz okazalo sie, ze dobre checi to nie wszystko!!!

sorry gosciu, ale (jak rozumiem jestes jednym z organizatorow) to twoj swiety obowiazek zrobic wszystko tak zeby bylo dobrze. skoro podejmujesz sie organizacji, to na kiego zwalasz teraz wine na widza. on po to ci placi zeby wszystko gralo i buczalo. jesli dales ciala to posyp glowe popiolem i powiedz co zrobiles nie tak, a nie rzucasz tekstami "sprobujcie zorganizowac to sami"
I am the One
Orgasmatron
KRZYK

Postprzez Gość » 28 kwi 2007, o 19:22

Chciałam tylko powiedzieć, że organizowanie koncertu Acid w dzien w którym w Kontrastach były urodziny Analogsów to kompletna bzdura, dlatego zapewne nie dopisala frekwencja, koncert super chłopcy dali z siebie wszystko, ale co do Olasa to bez komentarza...reszta super, moze faktycznie troche za głosno, ale coz tak bywa :P za koncert dziekuje, i do zobaczenia po raz kolejny gdzies w trasie :) Agnieszka!
Gość

Postprzez Bastard » 29 kwi 2007, o 10:19

co to znaczy, że co do Olassa to bez komenatarza?
Bastard

Postprzez Spoon » 29 kwi 2007, o 10:56

Moze jakies fotki z koncertu czy cosik ? :>
i przylaczam sie do pytania Basta
Spoon

Postprzez gosc » 30 kwi 2007, o 15:48

ludzie zawsze czepiaja sie organizatorow akustykow itd ale przeciez Drinkersi dali cudny koncert czy tego nikt nie chce dostrzec co do frekfencji no nie czarujmy sie tu chodzi malo ludzi na koncerty i zawsze ,zawsze wiekszosc jest niezadowolona ja na koncercie bylam i jestem zadowolona!
gosc

Postprzez acidolka » 30 kwi 2007, o 17:16

skromna prośba o secik :oops:
pij jak wielbłąd ląduj jak Wrona
acidolka

Postprzez ozi667 » 30 kwi 2007, o 18:42

Secik nic sie nie zmienil od tego co byl w Gdansku czy Zabrzu... nie zagrali tylko Midnight Visitor
ozi667

Postprzez acidolka » 30 kwi 2007, o 19:02

okej okej dzięki ;)
a już myślałam że panowie Acidzi sobie poszaleją ;D
pij jak wielbłąd ląduj jak Wrona
acidolka

Postprzez Laser » 1 maja 2007, o 13:15

gosc napisał(a):ludzie zawsze czepiaja sie organizatorow akustykow itd ale przeciez Drinkersi dali cudny koncert czy tego nikt nie chce dostrzec co do frekfencji no nie czarujmy sie tu chodzi malo ludzi na koncerty i zawsze ,zawsze wiekszosc jest niezadowolona ja na koncercie bylam i jestem zadowolona!

ludzie mają rację.. bo jeśli było coś nie tak, to nie pora na lizanie sie po fiutach tylko pora powiedzieć, że na mieście nie było plakatów i prawie nikt o zmianie daty nie wiedział..

po drugie-widziałem już ok 10 występów acidów w samym tylko szczecinie i nie jest prawdą, że na koncerty tego zespołu przychodzi aż tak mało osób w tym mieście

po trzecie - ani z wypowiedzi mojej ani tym bardziej Marrasa nie ma zarzutów wobec samego zespołu i nie prawda że nam sie nie podobało. nie wiem skąd taki wniosek

tyle gwoli wyjaśnienia..

była prośba o setliste:

killers on the loose 2007 tour:

1.barmy army
2.anybody home???
3.backyard bandit
4.life hurts more than death
5.poplin twist
6.rattlesnake blues
7.human bazooka
8.high proof
9.acidofilia