21.02.2009 - Sandomierz - Lapidarium - (archiwum)

21.02.2009 - Sandomierz - Lapidarium - (archiwum)

Postprzez Maciek » 4 lut 2009, o 22:28

godz. 19.00,
bilety: 25 - przedsprzedaż, 35 - w dniu koncertu.
Maciek

Postprzez Paulo » 11 lut 2009, o 11:44

Acids będą pierwszy raz w Sandomierzu od 1992 roku a tu taka cisza...? ;) Hej sandomierscy bracia! Gdzie jesteście? Do zobaczenia w ciemnych czeluściach "Lapidarium" ;)
Bez podtekstów...
Paulo

Postprzez Maz » 13 lut 2009, o 13:12

a ja się chyba wybiorę, jako że moje rodzinne miasto jest tuż obok S-rza (Tarnobrzeg). Kurde, Stalowa Wola zresztą też... :D ale chyba wybiore Sando.
Tylko nie chce mi się jechać specjalnie po bilet tam... a w dniu koncertu droższy o 10 zł 0.o

Ale w ogóle jestem zaskoczona, że w S-rzu! tam się prawie nic nie dzieje od jakiegoś czasu ;) także bardzo pozytywnie, że Acidzi akurat tam grają ;] oby publika dopisała. :)
Maz

Postprzez Crawley » 13 lut 2009, o 13:18

Kogo ja widzę na forum :D Ty się nie wybieraj do Sandomierza, tylko Kraków atakuj.
Zrobię to zmyślnie i dokładnie, choć niekoniecznie szybko
Crawley

Postprzez Maz » 13 lut 2009, o 13:23

no weź noo.. ja juz tu w temacie o Krakowie wystarczająco rozpaczałam że mnie tam nie będzie. :P to sobie rekompensuje Sandomierzem nie?;]

no cóż ja poradzę że opeth jest w tym samym dniu w Wawie, a ja mam już bilet?:P

[czeeeść :* tak w ogóle ;] ]
Maz

Postprzez Crawley » 13 lut 2009, o 13:48

To przyjedź do nas do Kato 19 II. Przyjmiemy Cię chlebem i solą :)
Zrobię to zmyślnie i dokładnie, choć niekoniecznie szybko
Crawley

Postprzez Maz » 13 lut 2009, o 14:38

oj no.. ja wiem ze bardzo chcesz mnie zobaczyć :D no ale jednak do S-rza mam ok 16 km z Tarnobrzega. a do Katosów.. no... nieco więcej - nawet jeśli liczymy od Krakowa :D

wiem ze support w Lapidarium się już nie zmieści...:D aleeeee... jakby tak Corruption bylo...:D przecież oni glownie z S-rza są (tzn teraz to w Wawie chyba urzędują no ale.. marzenia marzenia :])
Maz

Postprzez guciorex » 24 lut 2009, o 23:55

Setlista z Sandomingo:
1.Fuel Of My Soul
2.In A Black Sail Wrapped
3.Swallow The Needle
4.The Ark
5.NIB
6.Megalopolis
7.Breadfan
8.Marian Is A Metal Guru
9.We Died Before We Start To Live
10.Silver Meat Machine
11.United Suicide Legion
12.Hell's Bells
13.24 Radical Question
14.Home Submarine
15.Anybody Home?
16.The Rust That I Feed
17.The Joker
BIS
18.Drug Dealer
19.Proud Mary

Klub malutki jak kuchnia hobbita;] było ok. 120 osób , swietna atmosfera, widac było ze Tytusowi sie podoba ,było duzo konferansjerki i wymiany zdań z publikom;] Drugi gitarzysta - Jankiel swietnie sie spisał,godnie pełni obowiązki drugiego gitarzysty, zagrał wzorowo, spiewal tylko chórki, widac bylo ze mu sie podoba;]
guciorex

Postprzez Maz » 25 lut 2009, o 00:21

było zajebiaszczo :> Chyba jeszcze nigdy nie byłam na koncercie Acidów w tak małym klubie ;] Ktoś rzucił, że musieli poszerzyć scenę na perkusję Ślimaka :D więc można sobie wyobrazić o jak małych rozmiarach pubu mówimy ;] Ale chyba dzięki temu atmosfera była taka.. specyficzna, kameralna, co sprzyjało niewątpliwie wymianie zdań Tytusa z publiką (szczególnie z jednym panem w czapeczce który niemal odgadł całą setlistę i co tam sobie wykrzyczał to zagrali :D).

Nagłośnienie nie było rewelacyjne, no ale cóż się spodziewać po tak małym klubie... Efekt: piszczało mi w uszach przez 2 dni jeszcze.
I tak było super ;) ( zdjęcia nawet znalazłam z koncertu na tej stronie: http://leszeg.glt.pl/ )

Dostałam kostkę od Popcorna :D i poczułam się jak na moim pierwszym koncercie AD w Rzeszowie... jakieś 7 lat temu :D czyli jak nastolatka :> piękne uczucie.
Dziwne, że ja się zawsze jakoś tak odmładzam na koncertach Acids.. ;P

Co do gitarzysty Wojtka - ja mam same pozytywne wrażenia. Niesamowicie zakręcony (dorównywał minami Popcornowi :P), pozytywny, fajnie się wpasował w Acidowy klimat.
A. i fajnie wygląda. tak wikingowsko :D
Maz

Postprzez Paulo » 25 lut 2009, o 10:15

Żałuję że nie mogłem być i na tym koncercie... Show Acids w podziemiach XIV - wiecznego ratusza to musiało być COŚ ;)
Bez podtekstów...
Paulo

Postprzez violent-J » 3 mar 2009, o 01:23

Koncerty w Lapidarium mają taki plus, ze klub jest mały więc bezproblemowo można przebywać z zespołem na wyciągnięcie ręki.

Przy pierwszym numerze było tak głośno, ze wokalu Titusa nie było słychać prawie w ogóle. Ja odzyskiwałem słuch przez 2 kolejne dni :D
tu można się odnieść do fragmentu utworu "Marian Is A Metal Guru"

"(...)We'll play in the basemant
Where the bass is beter, man. (...)"

może i zabawne, ale coś w tym jednak było.
Pozdrawiam wszystkich którzy byli :)
gwałty, haracze, wymuszenia, wjazdy na chate, treningi na klate. full service.
violent-J

Powrót do 2008/2009 Verses of Steel Tour