13.08.2006 - Płock - Coverfest - (archiwum)

13.08.2006 - Płock - Coverfest - (archiwum)

Postprzez jajo » 17 cze 2006, o 11:35

Pisac.
jajo

Postprzez Bjeń » 17 cze 2006, o 11:43

13.08.2006 roku w Płocku na Plaży Miejskiej Urząd Miasta Płocka i Agencja IDO pod patronatem Prezydenta Miasta Płocka organizuje Płock Cover Festiwal.
Będzie to jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń artystycznych tego roku. Gwiazdą koncertu jest legenda światowego rocka-zespół SLADE.
Ponadto w koncercie udział wezmą: Harlem, John Porter, Bracia, Acid Drinkers, Dean Bowman i inni... Całość poprowadzą znani prezenterzy telewizyjni i radiowi: Artur Orzech i Marek Wiernik.

Skoro to cover festival to może run run away zagrają :D
Bjeń

Postprzez Smakosz » 17 cze 2006, o 13:53

Bjeń napisał(a):Skoro to cover festival to może run run away zagrają :D

Też sobie o tym pomyślałem :D no ciekawe
Smakosz

Postprzez pendzel » 17 cze 2006, o 14:53

wydaje mi się ,zę dopóki nie zrobią nowej płyty to bedziemy słuchać tej samej setlisty,która obowiązuje od pażdziernika 2005.
I guess I’ll always be

A soldier of fortune
pendzel

Postprzez ACIDOFIL janek » 17 cze 2006, o 15:18

pendzel napisał(a):wydaje mi się ,zę dopóki nie zrobią nowej płyty to bedziemy słuchać tej samej setlisty,która obowiązuje od pażdziernika 2005.
"wasc chyba przez rozum ciety i na umysle szwankuje"ta setlista ma duuuuuzo dluzsza brode.na dobra sprawe od wydania rine to graja.w lutym 2005 byl jeszcze bardziej pierwotny set z rine[grali min solid rocka,caliste,ride the ligting,nie bylo paru kawalkow z infernala]ale taki set jak mamy dzis byl juz katowany w maju 2005[sie bylo na trzech koncertach to sie wie]jedyne odchylenia od reguly to to ze o ile sie nie myle tylko w lesznie zagrali caliste[wyprosilismy].when you say....grali raz po raz i doszlo ring of fire.tyle na temat seta
ACIDOFIL janek

Postprzez Gunnerka » 17 cze 2006, o 15:52

nie bądźcie takimi pesymistami.. ja mam cichą nadzieję, że na letnich festach Kwasy nas wszystkich zaskoczą i dodadzą coś nowego do setu :D
But I just love the life I lead..
Another beer is what I need..
Another gig my ears bleed..
We are the road crew!

www.acid-drinkers.com
Gunnerka

Postprzez Polly » 17 cze 2006, o 17:57

do gwiazdy wieczoru i nazwy festu pasowalyby VVV i Fishdick... moze ;)
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb są niczym wobec Bestii która nas gnębi...
Obrazek
Polly

Postprzez PK » 17 cze 2006, o 18:45

Moze Acids odegraja calego Fishdicka, kawalek po kawalku? ;)
PK

Postprzez ACIDOFIL janek » 17 cze 2006, o 20:08

Gunnerka napisał(a):nie bądźcie takimi pesymistami.. ja mam cichą nadzieję, że na letnich festach Kwasy nas wszystkich zaskoczą i dodadzą coś nowego do setu :D
tak sie dzisiaj zastanawialem...tak naprawde ta setlista jest naprawde zajebista.trzyma temeperture i miazdzy.gorzej tylko ze ciagle jest ta sama.mogliby chociaz pozmieniac kolwjnosc.co sugeruje nasza ania?ze zamiast ring of fire skoncza pizza driverem?
ACIDOFIL janek

Postprzez Bastard » 17 cze 2006, o 20:49

PK napisał(a):Moze Acids odegraja calego Fishdicka, kawalek po kawalku? ;)

Plus wszystkie kawiery ze wszystkich pozostałych płyt :!: :twisted:

Gunnerka napisał(a):nie bądźcie takimi pesymistami.. ja mam cichą nadzieję, że na letnich festach Kwasy nas wszystkich zaskoczą i dodadzą coś nowego do setu

Szczerze powiem Aniu, że ja się nie łudze... Wcale nie bede zaskoczony jak np. na Węgorzewie poleci to co grali na ostatnich gigach.
Bastard

Postprzez Boras » 17 cze 2006, o 21:00

A to za friko czy jak ?
Chciałbym sie wybrać :)
Boras

Postprzez Kristoferoso » 17 cze 2006, o 21:20

Cover Fest ? hmm... moze acids odejdzie od infernala i zarzuci Coverową setlista ?! :roll:
Obrazek
Kristoferoso

Postprzez konnix666- Celeju » 17 cze 2006, o 21:25

ACIDOFIL janek napisał(a):
pendzel napisał(a):wydaje mi się ,zę dopóki nie zrobią nowej płyty to bedziemy słuchać tej samej setlisty,która obowiązuje od pażdziernika 2005.
"wasc chyba przez rozum ciety i na umysle szwankuje"ta setlista ma duuuuuzo dluzsza brode.na dobra sprawe od wydania rine to graja.w lutym 2005 byl jeszcze bardziej pierwotny set z rine[grali min solid rocka,caliste,ride the ligting,nie bylo paru kawalkow z infernala]ale taki set jak mamy dzis byl juz katowany w maju 2005[sie bylo na trzech koncertach to sie wie]jedyne odchylenia od reguly to to ze o ile sie nie myle tylko w lesznie zagrali caliste[wyprosilismy].when you say....grali raz po raz i doszlo ring of fire.tyle na temat seta
w maju zeszlego roku na jwenaliach w Gdansku grali az 8 utworow z infernala plus 3 RINE oraz pizza driver i pozostale stale-Proud Mary, Poplin Twist
uzupełnic liczebniki w odpowiedniej formie procent czy procenta
konnix666- Celeju

Postprzez ACIDOFIL janek » 17 cze 2006, o 21:38

no wlasnie 8) 8) 8) :twisted:
ACIDOFIL janek

Postprzez LOKI » 31 lip 2006, o 20:37

Bjeń napisał(a):Artur Orzech

Heh no cóż - chyba jeden z najsztywniejszych prezenterów muzycznych - taki plastuś acz nieszkodliwy :wink: ale na taką imprezę tego plastusia ?? :roll: żesz w peacedoo... mam nadzieję, że nie będzie miał takich problemów z zapowiedzeniem Ejsids jak swego czasu Nastula :)
... WAR IS OVER, FIGHT IS OVER - BUT BLOOD IS BOILING !!! ...
LOKI

Postprzez Mariusz » 12 sie 2006, o 21:43

Boras wjazd na ten koncert oczywiście za friko. Impreza jest na plaży.
Mariusz

Postprzez Gość » 14 sie 2006, o 08:20

Witam wszystkich serdecznie. :D
Ponieważ od prawie 40-tu lat jestem mieszkańcem grodu nad Wisłą, zwanego Płockiem, więc moja obecność na tymże cowerowym festiwalu, była niejako "z urzędu".
Sama impreza, była już od co najmiej kilkunastu dni reklamowana na przeróżnych plakatach rozwieszonych w całym mieście, a także informowano o niej w lokalnych mediach. :D
Miejce wybrane na koncert (plaża nad Wisłą), jest przecudownej urody, ale do rzeczy.....
Imprezę rozpoczął zespół z Czech.Niestety spóżniłem się na ich występ, nie pamiętam także nazwy tejże grupy.Wiem tylko, że zagrali kawałki Purpli.
Następnym wykonawcą był John Porter, tym razem solo, bez swojej uroczej małżonki.Akompaniując sobie na gitarce i zaśpiewł kilkanaście kawałków.Swoich jak i obcych.Widziałem tego pana z bliska i choć widać po nim nieubłagany upływ czasu, to jednak możliwości wokalne posiada jak niegdyś.Słuchało go się bardzo przyjemnie.Ogólnie sympatyczny występ.
Po p.J.Porterze na scenie zameldowali się chłopaki z A.D.
I tu mała dygresja.Nie jest mi to zespól bardzo znany.Owszem, do wczoraj wiedziałem, że takie zjawisko jak AD istnieje i chyba to wszystko.....Jednak, co tu dużo gadać..Muszę uderzyć się w piersi i wyznać przed Wami grzech zaniechania.... :oops:
Był to jeden z najlepszych występów jakie widziałem w życiu, a widziałem ich niemało i to róznych wykonawców, także tych "światowych"Niestety, nie potrafię podać Wam, utworów jakie chłopcy wykonali, gdyż ich po prostu nie znam.Zapamiętałem tylko niektóre znane mi wcześniej z oryginalnych wykonań cowery:Johnego Casha-bodajże Ring of Fire, Było coś Metaliki. chyba też Thinn Lizzy...?
Cudowne partie gitar, świetna sekcja rytmiczna.Co tu dużo gadać...Mistrzostwo Świata.Panowie-chapeu bass.Chylę przed Wami czoła.
Na razie muszę już kończyć, bo żona zaczyna mnie molestować, bym wyszedł z psiakiem na spacer. :evil:

Na to forum trafiłem zupełnie przypadkowo szukając info o AD.

ps.zagrali jeszcze Harlem i Slade.Ale prawdziwą gwiazdą byli AD.

Pozdrawiam wszystkich.
Gość

Postprzez Gość » 14 sie 2006, o 08:22

Aha, to jeszcze ja.Zapomiałem się przedstawić. :D
Mówcie do mnie Czoper. :D
Gość

Postprzez Bjeń » 14 sie 2006, o 08:29

No no :) Czoper witamy :D To się nazywa wejście ;) Fajnie, że trafiłeś do Nas !! Życzę dalszego zagłębiania się w Acids :)
Bjeń

Postprzez Andzia » 14 sie 2006, o 09:01

Ja również witam :) Szkoda, że nie pamiętasz jakie dokładnie covery grali (i czy tylko covery?), ale może jeszcze jakaś "zbłąkana duszyczka" z Płocka do nas trafi i uzupełni relację :P
Andzia

Następna strona

Powrót do 2006 - Pozostałe koncerty